یک چالش در روز برای کمک به شما در کشتن همه آن


“ما به راحتی رشد نخواهیم کرد ، ما در آزمایشات رشد خواهیم کرد.” – اسد میا

اکتبر مبارک! سرانجام زمانی که هوا خوب است و هوای کدو تنبل می شود ، به آن نوع پاییز می رسیم. همچنین این زمان از سال است که کمتر از زمانی که بر روی اهداف خود تمرکز نمی کنیم ، کار می کنیم. این یک فرصت خوب است که چالش های تناسب اندام را در شیوه زندگی خود قرار دهید تا بدن شما عادات سالم داشته باشد.

بدن خود را تشویق کنید

چالش های آموزش آنلاین فراتر از یک سفر است. با وضع قوانین و شروع در مسیر درست ، واقعاً برای همه فعالیت ها مفید است. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی را شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های فیزیکی بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های فیزیکی:

  1. برای کمک به شما در پاسخ
  2. شوق و وضوح آغاز و پایان را تشویق می کند
  3. هنگام انجام کار اعتماد به نفس ایجاد می کند (فقط یک هدف را شکست!)
  4. این یک ورودی عالی برای کار سخت است
  5. این ساختار را فراهم می کند تا بدانید چه کار می کنید
  6. عادات مثبتی مانند پیگیری پیشرفت ، صبر و سایر موارد را ایجاد کنید!

به چالش های ما بپیوندید

در این ماه ما چالش های خیاطی خود را جمع آوری کرده ایم تا شما را در ذهن داشته باشیم تا بتوانید موفق شوید. این ترکیبات را هر روز به مدت یک ماه امتحان کنید ، در حالی که گرم می شوید و تغییرات مثبتی را که در برنامه معمول خود ایجاد کرده اید مشاهده می کنید!

ویکی هوآکی

نکته: اجازه ندهید زانوها انگشتان دست خود را صاف کنند!

اسکوات گسترده –

پشت پا بنشینید و آن کارها را انجام دهید! موسیقی را شروع کنید و با نگه داشتن سطح زمین به هر طرف قدم بزنید. این کار را یکی یکی انجام دهید.

1 عرض اسکوات

اسکوات معمولی

در وسط بنشینید و پاها را در فاصله ران قرار دهید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 منظم

پک اسکوات

از موقعیت لغزنده وسیله نقلیه ، با دستان خود به زور از زمین بپرید. با انگشتان خود یک محراب ساده امتحان کنید. 4 بار از عرض پرش کنید.

3 پرش دو نفره

چالش WANANGA

بابا

باید از پایه کف شروع شود. تمرینات خود را روی دست ها ، شانه ها و آرنج های خود نگه دارید و آنها را هنگام پایین آوردن پوتین و کنار کمرتان انجام دهید.

4 بابا

اسکوات خرس

به آرامی دستان خود را به پای خود برگردانید. زانوها را بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 اسکوا پیرا

به صندلی زانو بزنید

از حرکت اسکیت خرس به آغوش خود فشار آورده و زانوی چپ خود را به گوشه چپ خود بیاورید. این کار را با فشار به دیسک یا چرخاندن پاها با آوردن یک زانو به آرنج دیگر ، تکرار کنید. این کار را 2 بار انجام دهید به طوری که هر پا از یک طرف یک اینچ را لمس کند.

6 TuriTuriKi

نقشه جعبه پرش

به موقعیت پد خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه را در طرف دیگر ضربه بزنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 جدول کامل

چالش به پایان رسید

اکنون که مزایای چالش های بالینی و برخی از آنها را در بانک بعدی خود درک کرده اید ، به آنجا بروید و شروع به بازدید از برخی اهداف کنید. اگر س questionsالی دارید یا شریک زندگی شما به چالش شما علاقه مند است ، لطفاً از اطلاع رسانی به ما دریغ نکنید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم و ببینیم آیا شما موفق هستید. چالش را از اینجا شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید