10 اطلاعات برنامه ریزی کارآمد کار که باید داشته باشید –


اخیر: 20 جولای 2021

می دانید که چقدر قوی خواهد بود قالب ساده غذا؟

خوردن شام هر روز نباید مشکلی باشد. درست؟!

به عنوان مادران ، اگر بدانیم برای شام بهترین کار را انجام دهیم ، زندگی آسان تر می شود.

خب دوست من ، مامان برنامه ریزی خانوادگی، ممکنه.

من از م effectiveثرترین کمک برنامه ریزی جمع آوری کرده ام که می توانید و برخی از آنها را پر کنید بیا و به غذا فکر کن!

همه سازماندهی نشده اند و حتی تصور آمادگی شما برای این هفته باعث می شود فکر کنید که این برای شما نیست. اما به من اعتماد کنید ، حتی افراد ناآگاه نیز از این الگوهای برنامه غذایی ساده برای برنامه ریزی وعده های غذایی در هفته یا ماه لذت خواهند برد.

چگونه می توان در برنامه ریزی رژیم غذایی و زمان صرفه جویی کرد

بهترین الگوی برنامه ریزی وعده غذایی را پیدا خواهید کرد که به شما در صرفه جویی در وقت و زمان کمک می کند.  به عنوان والدین شلوغ ، ما تعداد زیادی غذا در بشقاب خود داریم و تهیه غذاهای سالم برای فرزندانمان باید آسان و بدون زحمت باشد.

برنامه ریزی غذا یک راه عالی برای اطمینان از این است که خانواده گزینه های بهداشتی خوبی دارند و در هزینه شما صرفه جویی می شود.

من مبارزه را درک می کنم. به من اعتماد کن.

یادم می آید آن زمان را نگاه می کردم و ساعت 4 شب بود و من متوجه آن نشدم هر چیزی که حل شودبه

آن وقت است که می دانید یک شب صرف غذا خواهد بود-پیتزا ، Chic-fil-a و سایر خوشمزه ها هر چند وقت یکبار اما چهار روز در هفته!

Smh آن زمان است که متوجه می شوید مشکلی دارید و باید برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی قبلی ، خستگی انتخابی را کاهش می دهید زیرا ما انتخاب های کافی در طول روز داریم و از فکر خسته شدن از اضافه وزن اجتناب می کنید.

سپس از قدرت اضافی استفاده می کنید یک صفحه نمایش ایجاد کنید یا خودتان کاری انجام دهید علاقه مند بهبه

به علاوه ، سفر به فروشگاه مستقیم تر خواهد بود. یا ، همانطور که اغلب در مورد Covid اتفاق می افتد ، استفاده از Instacart و سفارش خریدهای خود برای خانه بردن یک نسیم خواهد بود.

تلاش برای یافتن غذاهای کاملاً برنامه ریزی شده که برای طبقه بندی غذاها منتشر می شوند دشوار است.  اما من برای یافتن م effectiveثرترین چاپ ، با تعداد زیادی نمونه برنامه غذایی روبرو شده ام.  آیا آماده هستید که غذاهای سالم را برای خانواده خود شروع کنید و احساس عدم آمادگی در آشپزخانه را کنار بگذارید؟  سازمان |  منتشر شده |  برنامه غذایی با بودجه ، چاپ برنامه غذا ، طراحی برنامه غذا ،

اگر شما هم مثل من تازه کار هستید و برای شروع به کمک نیاز دارید ، این نکات را برای طراحی منوی آسان امتحان کنید:

روزهای هفته را با موضوعی مشابه نگه دارید.

همه نام تاکو سه شنبه را شنیده اند. اما قدم بعدی را بردارید و این کار را هر سه شنبه شب مکزیک انجام دهید. پنجشنبه ایتالیایی سپس شامل انواع غذاها مانند پیتزا ، لازانیا ، اسپاگتی ، نانوایی ziti و موارد دیگر است.

برای الهام گرفتن Pinterest یا ضربه بزنیدبه

از زمان تشخیص بیماریهای جسمی فرزندانم ، چند تخته مخفی داشتم. ارائه ایده های غذایی بدون مرغ ، شیر و تخم مرغ می تواند دشوار باشد اما از تغییر شما بسیار متشکرم!

اخبار 21/7: پسر وسطی من بیش از اکثر Yaaay مستقیم خود ، فقط همان بادام زمینی و آجیل دارد. فرزند من 5 تا دارد: گوشت گاو ، مرغ ، تخم مرغ ، شیر و بادام زمینی ، و من معتقدم که از آنها نیز رشد خواهد کرد.

از ایده های خود در رسانه های اجتماعی برای تکمیل برنامه غذایی خود استفاده کنید. برای دستور العمل های آسان ، به صفحه Pinterest من ، غذای آسان برای مادر شاغل مراجعه کنید.

رژیم غذایی خود را افزایش دهید.

وقتی شام درست می کنید ، به اندازه کافی غذا درست کنید تا بتوانید روز بعد از غذا از ناهار استفاده کنید. خانواده من عاشق غذای مانده هستند.

و نگران زیاده روی در کارها نباشید زیرا همیشه می توانید غذای باقی مانده را برای بعد خراب کنید.

لیست خود را شب قبل از رفتن به فروشگاه تهیه کنید.

ما غذاهای خود را در google keep ذخیره می کنیم. شما مجاز هستید از فردی که با هم می بینیم برای تغییرات دیگر دعوت کنید.

برای صرفه جویی در پول از برنامه ها استفاده کنید.

بهترین برنامه برای خرید و کارت های دیجیتال ، برنامه Flipp است. و با شماره های دیجیتال Ibotta هم برای مشتریان آنلاین و هم برای مشتریان صرفه جویی کنید.

می توانید از کد xivrpy برای دریافت 10 دلار برای استفاده از کوپن های خود استفاده کنید.

روزهای هفته را با موضوعی مشابه نگه دارید. همه نام تاکو سه شنبه را شنیده اند. اما قدم بعدی را بردارید و این کار را هر سه شنبه مکزیکی انجام دهید. سپس پنجشنبه ایتالیا شامل انواع غذاها مانند پیتزا ، لازانیا ، اسپاگتی و… برای توییت کلیک کنید

سلب مسئولیت: برخی از پیوندها تحت پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که هیچ هزینه اضافی برای شما وجود ندارد ، هنگامی که روی آن کلیک می کنید و خرید می کنید ، کمیسیون دریافت می کنم.

نتیجه گیری از اندازه گیری ها

علامت گذاری تصاویر ج خرد کردن را فشار دهید

من از این نشریه استفاده کردم و توانایی برنامه ریزی برای کل ماه را دوست دارم.

بنابراین ابتدا آنچه را که نیاز دارید خریداری می کنید و در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

علامت گذاری تصاویر ج کریسی عزیز

انتشارات برنامه غذایی او مانند این مرا دیوانه می کند. نمودار تبدیل نیزه … بله اگر عاشق رنگ ها و اشکال کوچک هستید ، چاپ کاغذی را بررسی کنید عزیز کریسی.

طرح چاپ

جزئیات عکس i جنی کولیر

در حال حاضر ، این کاملا شگفت انگیز است. یک برنامه غذایی 6 هفته ای با نرخ تماس در هر وعده منتشر می شود. بنابراین مادر ، وقتی خسته هستید و از سر کار به خانه می آیید ، می توانید بدون تلاش زیاد در معدن من غذا بخورید.

طراحی برنامه ریزی غذا

من برنامه غذایی خود را درج کردم. نه تنها با انتخاب غذا و روابط فوق العاده است ، بلکه زیبا است!

ورق را پر می کنم و روی یخچال می گذارم. و اگر بچه ها می خواهند بدانند شام امشب چیست ، می توانند به نسخه چاپ شده نگاه کنند.

من آمازون الکسا را ​​در آشپزخانه برای دستور غذا نگه می دارم. سپس شما می گویید ، “الکسا ، یک دستور غذا برای چیلی برای من بیاور” ، و او آن را مطرح می کند. و برای همه شما مادران تنبل مانند من ، لطفا خودتان الکسا را ​​بگیرید زیرا زندگی شما را تغییر خواهد داد.

تماس با آموزش عشق برای پدر واقعی برای کمک به او در روزهای زندگی

نمونه برنامه غذایی

جزئیات عکس i تقوا

من واقعاً هیجان زده هستم که چگونه این برنامه غذایی چاپ می شود تا به شما ایده هایی برای وعده های غذایی آماده کند. کاهش تفکر معمولاً اضافه می شود.

جزئیات عکس i مومه خالص

هیچ چیز بهتر از روشهای مختلف برای سازماندهی باقی نمی ماند. برنامه غذایی هفتگی ، برنامه غذایی ماهانه و مجموعه ای از کارت های کاغذی. و بسیار رنگارنگ است ، بنابراین احساس می کنید برای طبقه بندی کاملا انگیزه دارید.

نمونه گیری از ظروف بسیار ساده است ، اما من قطعاتی را که از جلو استفاده می شود و از جلو ساخته شده است ، دوست دارم. هنگامی که به یاد می آورید قبل از شروع به خرید از همه چیز در یخچال خود استفاده کنید ، پول زیادی صرفه جویی می شود.

علامت گذاری تصاویر ج سی و پنج روز

آیا می خواهید صبحانه ، ناهار و شام را در یک مکان سازماندهی کنید؟ این دستور غذاخوری زیبا و ساده را بررسی کنید.

9. برنامه هفتگی برنامه غذای دو هفته ای با فروشگاه خواربارفروشی ، غذاخوری ، غذاخوری

من این را امتحان نکرده ام ، اما با این برنامه عالی روبرو شدم که در جستجوی بهترین نمونه برای به اشتراک گذاشتن ، به برنامه ریزی غذا و غذاهای خوب کمک می کند.

برنامه های غذایی عالی

علامت گذاری تصاویر ج Vetex42

برنامه ریزی غذا یک راه عالی برای شروع آماده سازی وعده های غذایی است ، به این معنی که تمام وعده های غذایی هفته خود را در یک روز آماده کنید. دلیل این است که یک روز به خودتان استرس وارد کنید و به جای هر روز غذا ایجاد کنید. بسیار خوب ، این دلایل ، اما هنوز هم در وقت ، پول و عقل سلیم صرفه جویی می شود.

برنامه ریزی غذا: مرحله آماده سازی بعدی

بنابراین من در آغاز آماده سازی غذا هستم زیرا چمن می داند که هیچ کس سر وقت نیست. در اینجا چند کار پیشنهادی برای انجام و تهیه غذاهای ساده آورده شده است.

  1. قابلمه فوری که قبلاً دارم و آن را دوست دارم. فقط تهیه وعده های غذایی به صورت چاپ شده بعد از کار به من غذا نمی دهد. اما قابلمه به اندازه سریعترین دوستان مادر سریع است. من می توانم ماهی یخی در آن بریزم! و حدود 30 دقیقه بپزید. زیرا این بچه ها مانند گرسنه به خانه می آیند و در چند دقیقه غذا می خواهند. رونق تشکر از خالق Insta Pot.
  2. ظرف غذای آماده ، بنابراین من سعی می کنم این را امتحان کنم ، اما یکشنبه یک مبارزه خواهد بود. اما من آماده ام که غذا درست کنم و در یخچال بگذارم. چه کسی حاضر است مرا در این سفر ببرد؟
  3. جعبه بنتو برای کودکان. دروغ نمی گویم اینها خیلی زیبا هستند

خبر: 7/21 من واقعاً جعبه غذای آماده را دوست دارم زیرا رنگ آن بسیار متفاوت است و بچه ها می دانند که آن را در ظرف قرار می دهند ، به ویژه از آنجا که آلودگی مواد غذایی وجود دارد. شام درست می کردم و بعد غذای باقی مانده را در ظروف می ریختم.

چاپ برنامه ریز رژیم غذایی چربی

ایجاد آشپزخانه آشپزخانه (با لیست لیست برنامه ریزان سیل)

چگونه برای خانواده ام برنامه بخورم

برنامه ریزی غذا برای خانواده آسان نیست. شما باید در جایی که هست بنشینید و مراقب غذا باشید.

صادقانه می توانم بگویم این یک مبارزه بود. برخی از هفته ها خوب هستند ، اما برخی دیگر مانند آن غلات هستند.

اما یک هک خوب این است که بعد از پختن شام ، به جای استفاده از سطل زباله برای کنار گذاشتن همه چیز ، از جعبه تهیه غذا استفاده می کنم. به این ترتیب ، آنها می توانند آنها را برای ناهار میل کنند و بدون ایجاد سر و صدا گرم نگه دارند.

امیدوارم شما نیز مانند من از این نمونه غذاهای ساده لذت ببرید. از چه چیزی برای ساده سازی زندگی و سهولت زمان غذا خوردن استفاده می کنید؟

تحت رژیم غذایی برنامه ریزی شده ، من از Canva Pro برای نیازهای خانواده خود استفاده کردم. در فروشگاه Etsy من است ، بنابراین حتماً آن را بررسی کنید!

برنامه ریز غذا
بهترین الگوی برنامه ریزی وعده غذایی را پیدا خواهید کرد که به شما در صرفه جویی در وقت و زمان کمک می کند.  به عنوان والدین شلوغ ، ما تعداد زیادی غذا در بشقاب خود داریم و تهیه غذاهای سالم برای فرزندانمان باید آسان و بدون زحمت باشد.

مربوط:

چگونه در هنگام خستگی مادر پربارتری باشیم

9 تکنیک بهداشتی که به شما در خوابیدن کمک می کند

وقتی می خواهید تسلیم شوید ، چگونه انگیزه بگیریددیدگاهتان را بنویسید