10 رایج ترین بیماری که به اشتباه تشخیص داده شده اند • کاپیتان سلامتی


اطلاعات نادرست

عکس از ldutko از Shutterstock گرفته شده است

اگر هیچ تجربه ای با پزشکان ندارید (و ما آرزو می کنیم که این کار را نکنید) ، احتمالاً در مورد اطلاعات غلط شنیده اید. متأسفانه ، این امر دائماً اتفاق می افتد ، چه از بیماری جدی رنج ببرید یا نه. برخی از بیماران تمام علائم را حدس می زنند ، در حالی که برخی دیگر آنها را بدون هیچ سوالی به سرعت بلع می کنند.

از آنجا که این امر طبیعی است ، لازم نیست همیشه این اتفاق بیفتد ، اما بسیاری از موارد مهم در شناسایی بیمار وجود دارد. اولین توصیه ما این است که همیشه به دنبال نظر دوم باشید (اگر می توانید). به غیر از این ، ما لیستی از بیماریهایی را که اغلب حل نمی شوند ، تهیه کرده ایم ، بنابراین می دانید به دنبال چه چیزی باشید.

تشخیص اشتباه بیماری

  1. کانسا – هنگام تشخیص سرطان ، داشتن سابقه پزشکی کامل ، زمان کافی برای ارزیابی خوب بیمار و تمام اطلاعات لازم بسیار مهم است.
  2. حمله قلبی – بزرگترین خطر عدم قطعیت سن در زنان است زیرا علائم متفاوتی دارند.
  3. غمگین – این اختلال به راحتی تشخیص داده نمی شود زیرا دارای طیف وسیعی از علائم و سایر بیماری های روانی مانند اضطراب ، PTSD و اختلال دوقطبی است.
  4. بیماری سلیاک – از آنجا که این بیماری علائم بسیار متفاوتی دارد ، نمی توان تشخیص داد.
  5. Pa – جوانان مبتلا به زخم معده اغلب به میگرن ، سرگیجه یا گیجی ناشی از الکل پاسخ نمی دهند. صرف نظر از سن ، سکته مغزی ممکن است ظاهر شود ، بنابراین اگر فکر می کنید در بینایی مشکل دارید ، گیج هستید ، سردرد دارید ، صورت شما فلج است یا در صحبت کردن مشکل دارید ، به دنبال نظر پزشک باشید.
  6. بیماری لایم – بیماری لایم زمانی ظاهر می شود که افراد محل را گاز بگیرند. این مدل بسیار مناسب است زیرا می توانید بیماری لایم را تشخیص دهید و دقیقاً مشخص نیست اگر به پزشک دقیقاً محل زندگی خود را نگویید. برای جلوگیری از خطر ابتلا به بیماری لایم ، سعی کنید از این روش استفاده کنید
  7. فیبرومیالژیا – فیبرومیالژیا یک بیماری مزمن است که با درد عضلانی ، درد مفاصل ، خستگی ، اضطراب و مشکل در خواب مشخص می شود.
  8. وضعیت تیروئید – این شرایط به راحتی تشخیص داده نمی شود زیرا بسیاری از علائم آنها با عدم تعادل هورمونی همراه است.
  9. جدایش، جدایی – تقریباً 30 درصد موارد تشریح آئورت تشخیص داده می شود زیرا نیاز به اقدامات فوری دارند و اغلب در دسترس نیستند.
  10. آمبولی ریه – ادم ریوی و سایر شرایط مانند حمله قلبی یا ذات الریه را می توان اشتباه گرفت.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم: 11 بیماری ژنتیکی که به راحتی می توان از آنها جلوگیری کرددیدگاهتان را بنویسید