10 غذا و تغذیه برتر 2021


هر ساله موجی از گرایش ها در زمینه غذا و تغذیه وجود دارد. در حال حاضر آن را از فوق العاده خوشمزه به حتی متفاوت شروع می شود! در سال 2021 ، برخی از روندهای سال گذشته مطمئناً ادامه خواهد یافت. همه از انتخاب غذای ایمن و روشهای سالم برای جوانه های چشایی خود آگاهی بیشتری خواهند داشت. این عالی است که برخی از این سبک ها را امتحان کنید و ببینید کدام را بیشتر دوست دارید! بخش بعدی در مورد برخی از بهترین رویدادهای سال بحث می کند که به شما امکان می دهد بهترین غذا را بچشید و میان وعده های ارزشمندی پیدا کنید.

10 بهترین غذا و رژیم غذایی که امسال باید رعایت کنید

غذاها و “وعده های غذایی” بهترین غذاهای جهان را برای شما به ارمغان می آورند و می توانند حتی سرگرم کننده تر باشند. وقتی تصمیم سال جدید خود را می گیرید ، لذت بردن از عادات سالم باید در لیست باشد. چند دستور العمل بگذارید که سال شما را خوشبخت ترین خواهد کرد!

  1. تبلیغات محلی و دوره ای

ممکن است بسیاری از دستور العمل های محبوب وجود داشته باشد که به رژیم های مختلف نیاز دارند ، اما هیچ چیز از کیفیت غذاهای محلی و فصلی کاسته نمی شود. این یکی از بزرگترین روندهای سال خواهد بود. می توانید از میوه ها و سبزیجات نزدیکترین بازار مزرعه خود برای غذاهای آماده استفاده کنید. قطعات را می توان به راحتی ذخیره کرد تابه برای ناهار یا شام از آنجا که محصولات محلی تازه هستند ، طعم و عطر غذا قوی خواهد بود.

  1. غذاهای مبتنی بر خون

این روند به تدریج محبوبیت پیدا می کند و امسال می توانید انتظار داشته باشید که افراد زیادی در آن شرکت کنند. غذاهای حاوی خون نه تنها سالم هستند بلکه خوشمزه نیز هستند. می توانید یک وعده غذایی گیاهی را در محل گرمتر نگهداری کنید و در هر زمان از روز از آن لذت ببرید. بسیاری از رستوران ها و انتخاب کننده های فست فود نیز از این الگو پیروی می کنند و مطمئناً ترکیبات گیاهی فوق العاده ای وجود دارد!

  1. آشپزخانه شبح و خدمات تحویل

با وجود بسیاری از عفونت ها هنوز در بسیاری از نقاط رخ می دهد ، روش معمول این است که به افراد اجازه ندهید برای شام به گروه ها بروند. سال گذشته ارواح یا کابینت آشپزخانه شروع به خدمت به مردم کردند و اکنون تا سال 2021 ادامه خواهد داشت. شما می توانید موارد دلخواه خود را در وب سایت سفارش دهید و آنها را تا زمان غذا در یک میز ذخیره کنید. ارائه خدمات ایمن تر است زیرا می توانید تحویل یا تحویل بدون پیوند را انتخاب کنید. بدون رستوران ، رستوران ها همچنین می توانند باعث صرفه جویی و کاهش هزینه ها شوند زیرا نیازی به استخدام خدمات و یا حتی پرداخت هزینه برای تعداد زیادی از فضاها نیست.

  1. پیکو

ترشی ها از مد نمی افتند و در سال 2021 در ردیف اول هر منویی خواهند بود. در حالی که ترشی ها در غذاهای برگر خوشمزه هستند ، ساندویچ های مختلف و غذاهای تند را سرو می کنند. همچنین می توانید غذاهای مورد علاقه خود را با سبزیجات و ادویه جات خانگی ذخیره کنید تا ترکیبات خوشمزه تری ایجاد شود.

  1. ماکتل های کم کالری

بسیاری از مردم کالری موجود در کوکتل را در ساعت شادی در نظر نمی گیرند. اما این کالری ها به آنجا می رسند و سوزاندن آنها در باشگاه آسان نخواهد بود. به همین دلیل است که رستوران ها شروع به تهیه غذاهای کم کالری می کنند که هنوز هم خوشمزه هستند اما ناسالم هستند. ماکتل های کم کالری نیز می توانند کمی تند و کمی شیرین باشند. در حال حاضر طراوت و ایده آل برای صبحانه خواهد بود!

  1. غذای معمول شام است

از آنجا که برنامه ریزی برای مهمانی ها و احترام گذاشتن به وعده های غذایی در بالای رستوران امن نیست ، می توانید یک رویداد اجتماعی ترتیب دهید و از همه دوستان خود بخواهید در آن شرکت کنند! می توانید یک جعبه گاز از موارد دلخواه خود درست کنید و همه دوستان خود را به انجام این کار دعوت کنید. این می تواند راهی عالی برای لذت بردن از غذای خوب و تعامل با دوستان شما باشد!

  1. طعم منطقه ای

طعم های محلی مطمئناً امسال توسط آشپزهای برتر و آشپزهای خانگی حمایت می شود. در کشوری متفاوت مانند هند ، هر منطقه غذاهای متنوعی دارد و غذا پیچیده و خوشمزه است! می توانید غذاهای محلی را روی میز خود بیاورید و هنگام شام مهمانان خود را تزئین کنید. این غذاها بسیار متنوع هستند و می توانند برای ناهار ، شام یا حتی ناهار در دسترس باشند! فقط آن را بپزید و در جعبه داغ ذخیره کنید تا طعم و عطر آن حفظ شود.

  1. رستوران یک طبقه

این رستوران ها در یک غذا یا محصول تخصص دارند. اگر به دستور العمل های خوب نیاز دارید اما نمی خواهید در غذاهای پیچیده زیاده روی کنید ، این رستوران ها مکان هایی هستند که باید باشید. با غذاهای منحصر به فرد ، لیست ساده و اما شیرین خواهد بود. نیازی نیست نگران این باشید که سال ها در لیست کارت ها تلاش کنید تا چیزی برای خوردن پیدا کنید.

  1. بسته بندی مواد غذایی بسته بندی شده

تغییرات آب و هوایی مدتهاست که جهان را تحت تأثیر قرار داده است و زمان آن فرا رسیده است. مصرف کنندگان در حال حاضر شروع به ترویج غذا و تغذیه ، غذای رایگان و محیط زیست کرده اند. این به سال جدید خواهد رسید. کاغذ و مقوا جایگزین پلاستیک می شوند. در بسیاری از رستوران ها چوب قاشق و چنگال و نی آهن وجود دارد. برای انجام وظیفه خود و شرکت در رویداد ، هنگام سفارش غذا از طریق تحویل آشپزخانه ، می توانید از پلاستیک غذا امتناع کنید. بسته بندی سازگار با محیط زیست نیز برای نگهداری در محیط گرم ایمن خواهد بود.

  1. توماما

مطمئناً این بزرگترین رویداد سال خواهد بود. فقط شستن دست ها و تمیز کردن آشپزخانه ها کافی نخواهد بود. رستوران ها شیوه های بهداشتی خود را افزایش خواهند داد. هر برندی مدل های ایمنی و بهداشت خود را تبلیغ می کند و مشتریان قبل از انتخاب به آنها نگاه می کنند. رعایت بهداشت تنها برای امسال عادی نمی شود. دائمی خواهد بود و باید باشد ، حتی پس از این بیماری.

کلمات اخر
به عنوان یک رستوران یا “ناهارخوری” ، مهم است که اقدامات افرادی را که میوه می آورند ، غذا تهیه می کنند و روی میز خود می گذارند ، به خاطر بسپارید. بهبود رفتار پرسنل ، آگاهی از نحوه رشد محصول و ظاهر یکسان مواد غذایی باید بهترین شیوه امسال باشد. و در سال 2021 ، غذای خود را آماده کنید ، کاسه عایق بندی خود را با غذاهای خوب پر کنید و از غذای خوب لذت ببرید! در حالی که مشغول آن هستید ، یک تابه مانند آن را انتخاب کنید Alu Hautecase، می تواند غذا را تازه و گرم نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید