11 موردی که می توانید مانند نوزادان در خواب باشید • Wellness Captain


مثل بچه بخواب

عکس از میکروژن از Shutterstock گرفته شده است

خواب خوب شبانه می تواند طراوت بخش باشد ، اما گاهی اوقات خوابیدن و خوابیدن راحت تر از انجام دادن است. چه شما از بیماری های جسمی ، تنظیم دما ، حواس پرتی ، نور و سر و صدا رنج می برید ، همه آنها می توانند علت کم خوابی باشند.

اگرچه ناراحت کننده است ، اما اگر برخی از این عوامل باعث احساس ناخوشی در طول شب شوند ، برخی از افراد در خوابیدن مشکل دارند. خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که به هزاران نفر در بهبود خواب شبانه کمک کرده است ، مانند بالش های سرد ، چترهای تنفسی ، پتوهای سنگین یا رایحه درمانی.

در اینجا نحوه بهبود عادات خواب خود آورده شده است:

در واقع ، ما لیستی از محصولات ایجاد کرده ایم که می توانند به عنوان ابزارهای قدرتمند برای مقابله با بی خوابی در نظر گرفته شوند. اگر به نظر شما هریک از این موارد جالب است ، آنها را امتحان کنید.

 • پتو سنگین بزرگسالان ZonLi – این پتو برای تنفس طراحی شده است ، بنابراین هنگام استفاده از آن احساس گرما نمی کنید.
 • بالش سقفی Coop Home Goods Premium قابل تنظیم – اگر همیشه به دنبال یک بالش جامد بوده اید اما خیلی محکم نیست ، پس این بالشتک را دوست خواهید داشت. می توانید این بالش را به هر شکلی که می خواهید تنظیم کنید ، می توانید بالش را بکشید و خاطره خال کوبی مورد نظر خود را اضافه یا حذف کنید.
 • صدای دستگاه عالی است – این سیستم صوتی از خروس قرمز بزرگ می تواند تا شش صدا مانند باران ، دریا و معمولاً سنگ های سفید را دریافت کند. می توانید دستگاه را یک شبه روشن بگذارید و از یک خواب آرام و آرام لذت ببرید.
 • VicTsing همان روغن پخش کننده – این روغن مرطوب کننده می تواند 10 ساعت مستقیم کار کند ، بنابراین می توانید در طول شب از رایحه های آرامش بخش لذت ببرید.
 • مخلوط روغنهای ضروری خوب مخلوط شده – این ترکیب روغن کاملاً منطبق با مریم گلی ، کوپایبا و اسطوخودوس تهیه شده است. اگر روغن پخت و پز را در مخزن قرار دهید و چند قطره را قبل از خواب خیس کنید ، مطمئن هستیم که مانند یک نوزاد می خوابید.
 • ملانی موگا ستی پپا – این ملحفه از میکروفایبر قابل شستشو ساخته شده است و ملحفه ها با دوام طراحی شده اند.
 • ژل Linenspa Infused Memory Foam تشک تاپر – لنت های فوم حافظه دو اینچی به بدن شما می چسبند و به طور کلی تجربه خواب راحت تری را تضمین می کنند.
 • MZOO ماسک خواب را نصب کنید – نکته ای در مورد این ماسک وجود دارد: آن را روی چشم ها و بینی خود قرار می دهید ، بنابراین شما به خوبی روی صورت خود می خوابید.
 • ساعت HeimVision Sunrise ساعت – اگر می ترسید سر و صدا و عصبی شدن شما را تکان دهد ، دیگر نگران نباشید. این سیگنال دارای نوری است که طلوع آفتاب را تقلید می کند و به شما امکان می دهد از بین چند رنگ آرامش بخش که به شما امکان می دهد بی سر و صدا از خواب بیدار شوید ، را انتخاب کنید.
 • بالش زانو ارتوپدی ComfiLife – این بالش زانو هنگام خواب محکم بین زانوها قرار می گیرد ، بنابراین می توانید هر گونه کمردرد و کمر درد را تسکین دهید.
 • بخاری دو منطقه ای SöMN Kömforte – این مورد برای شرکای با تنظیم درجه حرارت متفاوت شگفت انگیز است. دارای یک طرف نرم و یک طرف گرم است ، بنابراین شما و شریک زندگی خود می توانید با هم خوب بخوابید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم: آیا می خواهید در چند ثانیه بخوابید؟ این تکنیک های اثبات خبره را دنبال کنیددیدگاهتان را بنویسید