2020 – سال فقط به هدیه ادامه دهید


دسامبر زمانی از سال است که سلامتی و رفاه ما می تواند قوای بسیار کندی داشته باشد. شما بسیار مشغول می شوید ، انواع غذاهای سرگرم کننده در همه جا ظاهر می شوند ، مقدار زیادی از آن غذاها را می خورید ، از همه چیز خسته می شوید و سپس به دلیل همه موارد بالا احساس نمی کنید که ورزش می کنید. آیا این در سال 2020 طبیعی به نظر می رسد یا فقط من هستم؟

و ما رویدادهای سال 2020 را اضافه می کنیم و می توانید همه موارد ذکر شده در بالا را در هزار ضرب کنید.

در این زمان از سال نیز یادآوری می شود که بخشی از شکل نباشید. ارقام نشان می دهد که میانگین افزایش وزن در کشور ما در حدود 2-3 کیلوگرم در نزدیکی فصل شادی است. با وجود این ، ما هنوز هم هر سال این کار را انجام می دهیم. ماپوئه

من می دانم که همه شما امروز با خواندن این مطلب کاملاً متوجه خواهید شد که باید در این بخش چه کارهایی را انجام دهید ، اما انجام ندهید. این باعث شده است که من کاملاً آزاد باشم که در مورد چیزهای جالب تر دیگر صحبت کنم.

تأمل در مورد آنچه انجام داده ایم یا آنچه خوب پیش رفته یا نه ، همیشه چیزی نیست که ما روی آن وقت بگذاریم. اما ما باید آن را انجام دهیم.

درسها و بینشهای سال 2020 برای من عالی بود و امیدوارم با به اشتراک گذاشتن مطالب خود ، به فکر خود باشید.

آهنربای ذهن

همیشه فکر کردن آسان نیست اگرچه انجام ساده ترین کارها آسان است ، اما بسیار دشوار است و در تمرین ذهن آگاهی مفید است.

این سال ویژه به همه ما نشان داد که قدرت ذهنی و حال بسیار مهم است. مهم نیست که چقدر مهم و مهم است ، ذهن به مثال نیاز دارد. برنامه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و گاهی اوقات مهم است که چند برنامه را بررسی کرده و برنامه ای را انتخاب کنید که مناسب شماست. یکی از موارد مورد علاقه من Headspace است.

برای مدیتیشن سریع ، هر زمان که دیوار و 10 دقیقه وقت دارید ، من Legs Up The Wall را به شدت توصیه می کنم – اعتماد به نفس من برای این کار مناسب است.

چگونه هوشیاری را تمرین می کنید؟

لذت غذای زیبا

وقتی بچه بودیم ، از جاده ساحلی قدیمی به ساحل کوچک مان در Mandurah می رفتیم. در خودرویی که چهار بچه داشت اما تهویه مطبوع نداشت ، به نظر می رسید که راه طولانی را در جاده طی کرده است. وقتی ساختمان های کوچک آپارتمانی کوچک را در پارک کاروان ها در ساحل کوگی دیدم ، می دانستم که در حال پیشرفت هستیم. کسی آنها را به خاطر می آورد؟

این روزها در این مسیر چیزی حتی هیجان انگیزتر وجود دارد. زیباترین Coogee Experience و بازدید ماه گذشته من از آنجا یکی از کارهای مورد علاقه من در سال جاری نامیده شد. خانه میراث زیبا دارای تاریخ غنی است و زیبایی میوه ها و سبزیجات الهام بخش لیست شیرینی است. Coogee Masani یک افزودنی به نان ماسانی در Fremantle است و ارزش سفر در جاده ساحل قدیمی را دارد (برای تهویه مطبوع مناسب است اما چهار کودک در ماشین نیست !!)

اهمیت سازگاری با برنامه معمول ورزش در سال 2020 و بعد از آن

امسال مطمئناً به همه ما نشان داده شده است که چگونه باید به طور منظم ورزش کنیم و درست ورزش کنیم؟ وقتی همه مکانهای خانه در سال جاری بسته شد ، دوستم کارین در گاراژ خود یک سالن ورزشی ترتیب داد ، ما وسایلمان را جمع کردیم و مشغول ورزش بودیم. به پیاده روی اضافه کنید و در محله و وب سایت یوگا با Athanae و Mia و همه آن کلاس ها دوید. خوشحالم که کلاس های آنلاین برای همه در دسترس تر شده است. آنها واقعاً شیوه اقامت ما در سال 2020 را تغییر داده اند.

آیا در تمام این سال تغییر کرده و سازگار شده اید؟ به علاوه ، آیا عادات جدیدی را ایجاد کرده اید که آینده شما را به سال جدید ببرد؟

موجود در آشپزخانه

توانایی تهیه و پخت غذاهای خود یکی از مهمترین مهارتهایی است که در زندگی خود خواهید داشت. من معتقدم که اگر بتوانید با پنج ماده مغذی اصلی به خوبی آشنا شوید ، می توانید کنترل سلامت خود را در دست بگیرید. اگر می توانید آشپزی کنید ، چیزی ندارید که بر قیمت غذاهای گران قیمت تکیه کنید و او در اختیار افراد فست فود است.

با صرف وقت و میل ، آشپزی راهی عالی برای مدیریت استرس و خلاقیت است. امسال در سال 2020 ، پخت و پز به سرگرمی مورد علاقه بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل خواهد شد. این راهی عالی برای برقراری ارتباط با دیگران و به اشتراک گذاری تمام خلاقیت ها به سادگی و جزئیات شد. پختن نان در خانه به عنوان کیک موز و کتاب دارچین به یک غذای اصلی تبدیل شده است.

دو مورد مورد علاقه من در سال ، مافین کدو سبز پنیری (با استفاده از آن کدو حلوایی که در همه جا رشد می کند) و خمیر رول ماست محبوب بود. خلاقیت های ارزشمند شما چیست؟

نقل قول برای زندگی ب

من واقعاً یک نقل قول خوب برای نشان دادن راه را دوست دارم و برد من برای امسال کاملاً با اندرو گریفیتس نابغه مطابقت داشت. اندرو از این فرصت استفاده کرد و آزادانه در زوم برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک مانند من ، هر ماه چهارشنبه تا ماه جاری در سال جاری صحبت کرد. من از مهربانی و هدیه زمان او ، بلکه از سخنان عاقلانه او قدردانی کردم. من امسال چندین بار از اظهارات اندرو استفاده کردم ، زیرا صادقانه بگویم ، موارد زیادی وجود ندارد که مرتبط نباشد.

در دریای دیوانه صدای آرام باشید

آیا یک مانترا یا نقل قول دارید که به شما خوب خدمت کند؟

پیروزی خود را جشن بگیرید

بیست و دو شغل برای بسیاری از ما در سراسر جهان مختل شده است. من اعتراف می کنم که زمان لازم نیست خانواده ام را به ناشناخته بترساند. اما در جنبه روشن ، این احتمال وجود داشت که آنها خود را غیر طبیعی نشان دهند.

State of A Plate ما وارد زندگی من شد و من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در طول اکتبر و نوامبر امسال بخشی از شش گروه بودم. من نمی دانستم که در رادار است اما با تیم پرت گلوری من در بیشتر قسمت های آخر سال در مرکز بودم ، وقت داشتم کارهای دیگری انجام دهم. ثبت فیلمی که همه چیز را در غرب استرالیا به نمایش می گذارد ، یک تجربه آموزشی عالی بود و افرادی که من خوش شانس بودم با آنها کار کنم نعمت بودند.

برندگان بیست و دو شما چه هستند؟

و کرکهای کرکی وجود دارد

چه کسی فکر می کرد در سال 2020 کمبود دوستان خزدار وجود خواهد داشت؟ پرهای نوزادان ما در جستجوی ارتباط هنگام خروج اهمیت بیشتری پیدا کرد. با گذراندن زمان زیادی از خانواده در خانه ، جستجوی دوستی با اشتیاق آغاز شد و همچنان ادامه دارد. ناپلئون وجود دارد (بدیهی است گربه ای با این نام) که امسال با لولو 17 ساله شد ، یک شناوزر مینیاتوری که فقط هر کاری را که گربه به او گفته بود انجام داد. ما به طور مرتب با آنها صحبت می کنیم و تقریباً اینطور است اینبه کاملاً آشنا است؟

آیا هدیه خاصی دارید؟

چند ماه پیش ، طوفانی در سواحل غربی استرالیا انبار درخت کاه را از درخت کاج بزرگ در نزدیکی خانه کودکی من در خلیج واترمنس منفجر کرد. شخصی از محله لانه را پیدا کرد و بلافاصله متوجه شد که چیزهای واقعاً جالبی در شاخه ها بافته شده است. چند اتو آویز ، اتو مختلف سیم برق با رنگهای ساده و سنجاق برنجی منحصر به فرد و اشکال نام درختان نوع بر روی آنها حک شده است.

این علائم خاص بود. پدر من یک کشاورز مشتاق فرنگی پانی است و از وفاداری قابل اعتماد خود برای برچسب زدن به مواردی که در زیر ذکر نشده است ، استفاده می کند ، از جمله اسامی طرح گلهای محبوب نوزادش. وقتی پدر سه سال پیش فوت کرد ، بسیاری از آنها را پیدا کردیم که قابل مقایسه با صاحبان آنها نبود. ماپوئه

حالا آقای یا خانم کلاغ تصمیم می گیرد که امور را به دست خود گرفته و آنها را بدزدد ، به طرف دیگر محله پرواز کرده و لانه آنها را دلال می کند. چند سال سریع جلو بروید و همه چیز به نتیجه می رسد.

مدتی طول کشید تا ارتباط برقرار شود و معنی این نشانه های مرموز را بیان کنند ، اما در نهایت دوست من سیلوی در وب سایت ها متوجه شد و به من هشدار داد.

پدر و استراحت BFF نیستند. با این حال ، درود بر مرغ دریایی که برخی از اقلام مورد علاقه پدر را برداشته و در جامعه خود توزیع کردند. گسترش عشق فقط یک چیز خوب است.

پایان سال 2020

ممنون که بخشی از ژانر من هستید ، واقعاً از حضور شما در اینجا قدردانی می کنم.

با این اوصاف ، من برای همه شما یک فصل شاد بسیار امن و شاد را تنها با چیزهای خوب آرزو می کنم.

2021 را بیاورید!دیدگاهتان را بنویسید