3 در زمستان از این متخصص تغذیه در استارباکس بنوشید


زمستان به سراغ ما آمده است. در حالت ایده آل ، پس از انقلاب زمستانی دوشنبه خواهد بود. اگر در چهار ماهه شروع شده در دسامبر به طور منظم یخ تا استخوان احساس می کنید ، من چند توصیه گرم برای شما دارم. یک ماشین با صندلی های راحت بخرید ، یکی از لباس های گرم جدید و کیف سنگی بخرید ، یا انگشتان یخ زده خود را در یک نوشیدنی بزرگ آب بپیچید. گزینه 3 هزینه کمتری دارد ، اما متأسفانه کالری دارد. خبر خوب این است که گزینه های نمونه به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ زیاده روی در غذا ، سریعاً در استارباکس گرم شوید.

برای همین اینجا هستم. 3 زیپ معتبر میوه من را که تا بهار شما را راضی می کند به ترتیب از کالری کم تا زیاد به اشتراک بگذارید. قیمت آنها فقط از 110 تا 190 شروع می شود.

کباب بلوند عالی

+ اضافی از من

+2 pamu شربت کارامل

110 کالری

این گزینه زمانی در نظر گرفته می شود که احساس می کنید برای گرم شدن خود را با یک عصرانه آماده کنید ، اما فقط 100 کالری بسوزانید. برای ثبت ، من یک مطالعه حدسی انجام می دهم که میزان شیر سویا “افزوده شده” چقدر مشغول است. در برنامه Starbucks هنگام انتخاب مکمل ها ، می توانید خامه ، شیر بادام یا موارد مشابه در این اندازه را انتخاب کنید:

– سبک

– طبیعی

– اضافه کردن

من حدس می زنم 3-4 اونس برای اضافه. اما اگر باریستایی این مطلب را می خوانند ، تصحیح کنید و اگر حدسم خیلی دور باشد ، اعدادم را به روز می کنم. من همچنین فرض می کنم که تفاوت های فردی در وزن قلم مو وجود دارد که می تواند از روز به روز از باریستا به باریستا ، فنجان تا فنجان ساخته شود.

فقط کافیست شربت کارامل و شربت فندق را جایگزین انواع شیرین تری از این نوشیدنی کنید تا به رژیم غذایی زمستانی شما اضافه شود. این بدان معناست که پس از خواندن این مقاله ، 3 ، بلکه 4 ایده جدید دریافت نخواهید کرد!

کاپوچینو بلوند عالی و سویا

+2 مانند چشم

160 کالری

فنجان های استارباکس روی تخته راننده

این نوشیدنی تقریباً مناسب زمستان است. شکر قهوه ای تلخی را از بین می برد و همراه با سویا خامه ای و شکر شیرین ، یک بلع ساده و رضایت بخش را سرو می کند.

گراند میستو ماسانی ما سویا

+1 قطره چکان شکلات سفید

+1 پمپ شربت نعناع

190 کالری

فنجان های استارباکس روی تخته راننده

این یک تلاش خطرناک برای لذت بردن از کوکی های شکلاتی بدون خوردن شیرینی است غافلگیر شدن 420 کالری به یاد داشته باشید ، اکثر ما با مجموع 1800 تا 2400 کالری در روز کار می کنیم. مصرف 23 of از آنها با یک نوشیدنی بسیار ارزان است ، به ویژه اگر گزینه های دیگر را بتوان با تناسب کامل راضی کرد.

میستو لیستی از چیزهایی است که تا به حال با آنها آشنا نبودم. چیز خاصی نیست؛ فقط همان قهوه و شیر ، بنابراین نه اسپرسو بلکه مقدار زیادی کافئین. یک نکته مهم: حتی اگر این غذا را با سویا سفارش دهید ، باز هم کمی شیر در فروش دارید. یکی از فواید سس شکلات سفید پخته شدن است.

اگر هیچ یک از این نوشیدنی های “میوه ای” سرگرم کننده زمستان شما نیستند ، به دو پست دیگر من نگاه کنید تا ایده های اضافی توصیه شده توسط رژیم گیران را پیدا کنید: 6 نوشیدنی این راهنمای متخصص تغذیه در استارباکس و 3 بهترین نوشیدنی این رژیم درمانی در استارباکس.

با فرض اینکه من متخصص تغذیه هستم و پزشک نیستم ، مطمئن نیستم که چقدر می توانید شخصیت اصلی را در 16 اونس آب 165 درجه ای که در بالا ذکر شده است ، به دمای اتاق گرم کنید. اما وقتی فنجان داغ را در دست می گیرید و آب قهوه ای داغ را قورت می دهید قطعاً احساس تحریک می شود. حتی اگر اثر کافی یا کوتاه مدت نباشد ، می دانم که برای چند دقیقه از اینکه می دانم آب گرم طعم خوبی دارد و بانک کالری را نمی شکند سپاسگزار خواهم بود.

برای من پیشنهادی داری؟ در این زمان از سال چه چیزی به شما آرامش می دهد؟

این حمایتی نیست. من همیشه خوشحالم که Starbucks را به انتخاب خودم می شناسم و هزینه هر کسی را که پوست من دارد پرداخت می کنم.

اگر این پست را دوست داشتید ، ممکن است موارد زیر را نیز دوست داشته باشید:

دیدگاهتان را بنویسید