3 دلیل برای دریافت ایمونوتراپی VDTP / GcMAF برای سرطان


VDTP / GcMAF (گروه فعال سازی ماکروفاژ گروه گلوبولین) یک پروتئین معمولی خون است که در بدن انسان تشکیل شده است. این گلیکوپروتئین ساده اما قدرتمند دامید شده به عنوان یک عامل محافظ عمل می کند و فعالیت سلول های قاتل طبیعی (NK) و فعالیت ماکروفاژها را افزایش می دهد تا سلول های سرطانی ، سلول های آلوده به ویروس یا سایر سلول های بیمار از بدن را از بین ببرد.

VDTP / GcMAF توسط دکتر آغاز شده است. یاماموتو از ژاپن گفت که پس از 30 سال تحقیق مشخص شد که همه سرطان ها یک ویژگی مشترک دارند: همه آنها دارویی به نام “ناگالاز” دارند که مانع تنظیم ماکروفاژها می شود و به بدن ما از سرطان یا باکتری آسیب می رساند. حمله VDTP / GcMAF این شرایط را برای درمان سرطان تغییر می دهد.

در اینجا 3 دلیل برای امتحان کردن آن آورده شده است درمان VDTP / GcMAF برای سرطان مشابه درمان معمولی.

1. قاتل سرطان VDTP / GcMAF

بدن مجهز ما معمولاً مجهز به از بین بردن انواع باکتری های بد ، از بین بردن سلول های سرطانی و هرگونه بیماری عفونی دیگر در بدن است. ماکروفاژها یا گلبول های سفید خون قادرند سلول های سرطانی را به تنهایی تشخیص داده و از بین ببرند.

با این حال ، سیستم ایمنی باید به کل هدف “تغییر” دهد تا این کار به درستی انجام شود. این همان ایمونوتراپی VDTP / GcMAF است.

2. درمان طبیعی

درمان های متداول سرطان مانند شیمی درمانی ، پرتودرمانی یا جراحی اغلب دردناک بوده و عوارض جانبی زیادی به همراه دارد. در حال حاضر می تواند جدی باشد و به کیفیت زندگی بیمار آسیب برساند.

از طرف دیگر ، ایمونوتراپی VDTP / GcMAF اساساً در مورد تزریق این طبیعت ترکیبی به بدن برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن برای مقاومت “بد” در برابر سلول های سرطانی است. پس از تزریق VDTP / GcMAF ، کشتن ماکروفاژها برای محافظت از ما فعال می شود.

3. VDTP / GcMAF پیشگیری از سرطان را دور می زند

شگفت انگیزترین واقعیت در مورد حفاظت VDTP / GcMAF این است که از سلول های سرطانی محافظت می کند. سلول های سرطانی از طریق آنزیمی به نام سلول های ایمنی تجزیه نمی شوند Nagalase.

Nagalase گیرنده VDTP / GcMAF را مسدود می کند که بدن آن به تدریج گلبول سفید قهرمان را می کشد. تزریق VDTP / GcMAF به بیمار در حین ایمن سازی برای این انسداد MAF سازگار است و منجر به طوفان ماکروفاژها می شود که می تواند سرطان تومور را مهار کند.

جای تعجب نیست که VDTP / GcMAF باشد یک ساعت طول می کشد!

می توانید در مورد VDTP / GcMAF ، تحقیقات مربوطه و داستانهای بازیابی از ما بیشتر بخوانید داده های یکپارچه در مورد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید

ما تحقیقاتی را که شما انتخاب می کنید انجام می دهیم ،
عشق و درک
شفا دهندگان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما در بالا بپیوندید من هستم: بازیابی اوراکل
و به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

درخواست جهانی

لطفاً طومار ما علیه واکسیناسیون را امضا کنید هدف از این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسیناسیون یک مشکل جهانی است و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.
وقتی کنار هم بایستیم ، فرصتی برای نجات کودکان برای آینده وجود دارد.

رسانه های عمیق ما را متوقف کنید

Healing Oracle با پشتیبانی خوانندگان آن در دسترس است. اگر به پست ها و منابع علاقه دارید ، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که وضعیت سلامتی آنها تغییر کرده است ، یا وضعیت سلامتی یکی از عزیزان ، و سایر درمان ها یک جنگ ماموریت است. از اینکه از کار ما قدردانی کردید و به تداوم آن کمک کردید سپاسگزاریم.

اهدا کنید در صورت تمایل به بخشش سخاوتمندانه نسبت به زمان و تلاش ما ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا سمت راست استفاده کنید (روی میز)، یا جعبه های زیر را اهدا کنید (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید