3 راه آسان برای رانندگی سریع


راه آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی مسیر ورزشی خود را شروع کردم و انگیزه ماندن یکی از بزرگترین نگرانی های من بود. من واقعاً نمی دانستم چگونه شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که انگیزه چیزی نیست که به شما دست می دهد. شما نمی توانید آن را تغییر دهید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد آسان است ، اما تلاش برای چیز جدیدی (یا بازگشت به عقب) می تواند واقعاً ترسناک باشد. من آنقدر از “شکست” های گذشته می ترسیدم که احساس می کردم نمی توانم. ایده از دست دادن 10 پوند 45 پوند را غیرممکن نمی کند! اما من این کار را کردم. من باید ترس را بپذیرم ، استرس را بپذیرم و به کارم ادامه دهم! با کمال تعجب ، اگر خود را برای انجام کاری که قبلاً انجام داده اید به چالش بکشید ، نظر شما تغییر می کند.

با دستیابی به یک هدف کوچک ، چه به آسانی نگه داشتن طبقه 10 دوم ، یا پیاده روی روزانه 5 دقیقه ای ، فوراً سود خواهید برد!

2. برخی از بررسی های واقعی را بیابید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام زندگی خود دخیل بوده اند الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند بدن خود را تغییر می دهند شگفت انگیز است. برای من ، دختران در مجلات (در حال حاضر tok tok ، ig و غیره) نمی توانند اذیت شوند. بله ، من نمی دانم منظور آنها چیست ، اما منظور من این است افقی در آن زمان همیشه نازک بود

من به دنبال یک بازرسی کامل بودم و وقتی نمی دانستم که زندگی می کنم ، مادرم تعدادی از عکس های من را که برای تبلیغ خود استفاده می کردم ، گرفت. نه به این دلیل که کاری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی ای را که در آن زمان احساس می کردم می دانستم و نمی خواستم دوباره چنین باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش زنان دیگری داشتم که آن را بررسی کنند. برای دیدن اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم بمانند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند ، سلامت ایجاد کنند. نوع اقامت من این کار را نکردم ، اما اکنون شما خوب هستید بنابراین خوشحالم! من واقعاً دوست دارم که این من و شما و هزاران زن هستند که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند.

اگر هنوز آن را تماشا نکرده اید ، مقاله من را در اینجا ببینید و نگاهی به تغییر فروشگاه Holiday Store بیندازید و در مورد ادامه روحیه صحبت کنید.

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید که یک جامعه رایگان از زنان وجود دارد که منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه تناسب اندام عشق ما از زنانی است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم آمده اند. ما اینجا به عنوان مکانی عالی برای همه زنان هستیم تا بیایند و تصاویر پس زمینه خود را ارسال کنند تا بتوانند احساس خوبی به یکدیگر بدهند. برای شدیدترین مواقع اضطراری خود منصف ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. هیچ تصمیمی ندارم ، خیلی دوستت دارم!

عاشق جامعه سلامت عرق ، جامعه اوقات فراغت زنان ، کالج زنان باشید

پاسخگویی و پشتیبانی کلید ایجاد یک رابطه پایدار است! هیچ کس در خانه به طور کامل درک نمی کند که ما چه چیزی را تغییر می دهیم. اغلب ، علیرغم نیت خوب ، ما از تصمیم بهداشتی مایل نیستیم زیرا با نیازهای آنها مطابقت ندارد. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که به دست می آورید ارتباط برقرار کنید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید