4 سلامتی و مزایای درمان آیورودا که کمتر شناخته شده است


آیورودا ، پزشکی باستانی هندی و شیوه درمانی جامع که بیش از 3000 سال قدمت دارد ، در چند سال گذشته در کشورهای غربی شتاب گرفته است. آیورودا یک ورزش درمانی جامع است که شامل بدن ، ذهن و روح است. کلمه “Ayur” به معنای زندگی در زبان سانسکریت است ، در حالی که کلمه “Veda” به معنای حکمت یا علم است.

آیورودا با تأکید بر شیوه زندگی سالم و پیشگیری ، مزایای بسیاری مانند از بین بردن استرس ، افزایش هضم از طریق تنفس سالم و کاهش التهاب را ارائه می دهد. این مقاله چهار منطقه کمتر محبوب آیورودا و مزایای بهداشتی و درمانی مشابه آنها را بررسی می کند.

اینها درمانهای بهداشتی و درمانی آیورودا کمتر شناخته شده هستند.

داروی آیورودا از دیرباز برای درمان شرایط مختلف روحی و روانی ، از جمله افسردگی مورد استفاده قرار می گرفته است. اگر با اختلالات اضطرابی مانند اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) دست و پنجه نرم می کنید ، یک فرمول آیورودا به نام Shirishavati Ghritam ممکن است یک انتخاب عالی برای موقعیت شما باشد. شما همچنین می توانید آن را امتحان کنید بسیار مفید Maeng Da Kratom کارشناسی ارشد ماری جوانا درمان برای کاهش اضطراب یا افسردگی شما.

درد مزمن امروزه به یک مشکل رایج در جهان تبدیل شده است و نمی توان فهمید که چه نوع درمانی تسکین دهنده است. اگر با مشکلات کمر یا مشکلات عضلانی روبرو هستید ، معمولاً ماساژ نسوز هندی یک گزینه عالی برای درمان بیماری شما است. درمان های آیورودا می توانند به کاهش تورم و شل شدن ماهیچه ها کمک کنند تا استرس بر مفاصل و ستون فقرات شما کاهش یابد و در عین حال بهبودی کلی زخم را افزایش دهید.

با همه تصورات غلط در مورد روزه داری موقت این روزها ، به راحتی می توان فراموش کرد که روشهای دیگری نیز وجود دارد که ممکن است هنگام دنبال کردن هدف خود برای کاهش وزن ، امتحان کنید. داروهای آیورودا گزینه های فوق العاده ای برای این کار ارائه می دهند ، و یکی از آنها با نام Laghu Taila تجویز می شود که می تواند تا حد زیادی هوس را کاهش دهد.

طب آیورودا داروهای طبیعی ارائه می دهد که می تواند به کاهش فشار خون و فشار خون کمک کرده و خطر بیماری های قلبی را کاهش دهد. یک شهرک محبوب در Triphala Ghrta شامل Amalaki (Emblica Officinalis) ، bibhitaki (Terminalia Bellerica) و haritaki (Terminalia Chebula) است. همه این مواد مفید به کاهش پروفایل چربی کمک می کند. بنابراین ، خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

آیورودا مزایای سلامتی و درمانی زیادی را ارائه می دهد. با تأکید بر شیوه زندگی عادی ، این گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال آرامش بیشتر یا بهبود رفاه کلی خود هستند.

عناصر ذکر شده در طب آیورودا می تواند به شما در داشتن یک زندگی متعادل و کامل کمک کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید

ما تحقیقاتی را که شما انتخاب می کنید انجام می دهیم ،
عشق و درک
شفا دهندگان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما در بالا بپیوندید من هستم: بازیابی اوراکل
و به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

درخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون را امضا کنید هدف از این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسیناسیون یک مشکل جهانی است و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.
وقتی کنار هم بایستیم ، فرصتی برای نجات کودکان برای آینده وجود دارد.

رسانه های عمیق ما را متوقف کنید

Healing Oracle با پشتیبانی خوانندگان آن در دسترس است. اگر به پست ها و منابع علاقه دارید ، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که وضعیت سلامتی آنها تغییر کرده است ، یا وضعیت سلامتی یکی از عزیزان ، و سایر درمانها یک جنگ ماموریتی است. از اینکه از کار ما قدردانی کردید و به تداوم آن کمک کردید سپاسگزاریم.

اهدا کنید در صورت تمایل به بخشش سخاوتمندانه نسبت به زمان و تلاش ما ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا سمت راست استفاده کنید (روی میز)، یا جعبه های زیر را اهدا کنید (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید