5 بهترین تمرین خانگی که می توانید در خانه انجام دهید


دلتوئید یک شکل مثلثی است که به ستون فقرات و یک سوم خلفی ترقوه متصل است. می توان آن را به سه دسته تقسیم کرد: جلو (جلو) ، عقب (سمت) و عقب (پشت). از آنجا که هر سه قسمت به طور همزمان منقبض می شوند ، دلتوئید می تواند بازو را از 15 درجه عبور دهد.

در طول ربودن ، دلتوئید قدامی و خلفی در عقب در تثبیت بازو مهم هستند. اگر می خواهید بازوی خود را بالای 15 درجه بالا ببرید ، طرف دیگر نیز در این راه کمک می کند. هنگام راه رفتن ، اولین سر دلتوئید دست شما را به جلو می برد. این مقایسه با قسمت پشت دلتوئید است که با گروه ماهیچه های دیگر کار می کند و هنگام راه رفتن بازو را باز می کند.

مزایای تمرین دلت تمرین

تمرینات جانبی دلتوئید روی عضلات خارج از شانه شما کار می کند. آنها همچنین بر روی تثبیت عضلات کار می کنند ، که می تواند به شما در محافظت از اسپاسم های عضلانی و آسیب های دیگر قسمت های بدن شما کمک کند. ما 5 تمرین پشت را به شما ارائه می دهیم که می تواند به تقویت و تقویت عضلات پشت شما کمک کند.

1. تسمه های فرعی جانبی را هم بزنید

این یک تمرین معمول برای تمرین و ساخت آبراه ها است. تنها ابزاری که واقعاً برای این مدل عقب نیاز دارید مقاومت است.

پس از کار ، واکنش محرک چه ماهیچه هایی تولید می کند؟

کارهای اولیه:

سیستم بلند کردن مقاومت متوسط ​​تمرین خوبی برای طرف سفید است. اولین ماهیچه هایی که در این تمرین کار می کنند ، عضلات مخصوص پهلو یا شانه هستند.

دستگاه دوم که کار کرد:

این دو گروه عضلانی که با این تمرین نشان داده می شوند ، دلتوئیدهای قدامی و خلفی و ذوزنقه ای هستند. همچنین تمرکز کمی روی عضلات سه سر بازو دارد.

مزایای مقاومت در برابر سیستم های افزایش نوردهی

1. به بهبود تحرک شانه کمک می کند

این تمرین شانه ها ، قسمت فوقانی کمر و ماهیچه های اصلی را تراز می کند و به بهبود شانه افراد کمک می کند.

دستورالعمل هایی برای سیستم لیفت افزایشی مقاومت

  1. در وسط کمربند تمیز پا بگذارید و پاهایتان را به اندازه عرض لگن از هم باز کنید و از هر طرف محکم نگه دارید. سرپا بایستید تا قفسه سینه و صورت خود را مستقیما بیرون بیاورید. دستان خود را روی پهلوها قرار دهید. این نقطه شروع است.
  2. شکم خود را سفت کنید ، مطمئن شوید که کمرتان را دراز نمی کنید. با استفاده از آرنج های خود به عنوان نقطه اتکا ، به آرامی بازوهای خود را از کناره های بدن خود با استفاده از یک خمیدگی جزئی در آرنج ها در یک زمان بالا بیاورید.
  3. وقتی دستان شما با زمین کنار هم هستند ، آرام باشید و احساس آرامش کنید. اجازه دهید دستان شما به آرامی به حالت اولیه بازگردند.

این تمرین باید در 2 تا 3 ست 8 تا 12 تکراری انجام شود ، به این معنی که مراحل فوق باید 8 تا 12 بار و 1 -2 دقیقه تکرار شود.قبل از تکرار ست 2 یا 3 بار دیگر استراحت کنید.

ایجاد باند گسترش

آیا می خواهید از تصاویر ما در وب سایت خود استفاده کنید؟ برای جاسازی کد روی تصویر کلیک راست کنید

دیدگاهتان را بنویسید