5 تمرین برتر چشم برای مردان برای داشتن خط فک خوش رنگ »مراقبت های بهداشتی


اشتراک گذاری نگران کننده است!

چمباتمه زدن یکی از بهترین تمرینات برای مردان برای چانه زدن است. شاید انتظار آن را نداشته باشید ، اما جویدن آدامس کارهای شگفت انگیزی برای صورت شما انجام می دهد.

این ورزش بیشتر به عضلات فک بالا و عضلات فک پایین شما می انجامد. علاوه بر این ، به پاکسازی چربی اضافی روی گونه های شما کمک می کند و همچنین تمرینات خوبی را برای کل چانه انجام می دهد.

اگرچه تبلیغاتی را مشاهده کرده اید که نشان می دهد نیمی از مرد فک دوم خود را توسعه می دهد ، اما کاملاً دقیق نیست. چیزی به نام چانه دوتایی وجود ندارد. کلمه مرجع در موقعیتی که بالای صورت به پایین آویزان است بسیار بالاتر از قسمت پایین است.

با ظاهر شدن فک پایین باعث کاهش توده عضلانی فک پایین می شود. یکی از راههای ساده و م ofثر برای مقابله با این مشکل ایجاد چند ظاهر ورزشی ساده برای مردان است. هدف این تمرینات این است که پد چانه بالاتر برود تا چانه بتواند در وضعیت پیشانی قرار بگیرد.

تمرین صورت 5 نفره مخصوص آقایان

در چند سال گذشته ، تمرینات صورت برای مردان چندان رایج نبوده است. اما امروزه تمام دنیا درگیر این تمرین مدیریتی هستند.

روشهای زیادی برای جلوه دادن تمرین مردان وجود دارد و در زیر 5 تمرین برتر مردان برای دریافت تونین چانه آمده است.

1. بالش چانه خود را خم کنید

انجام یک تمرین ساده بیش از چند دقیقه سخت است.

بر روی ماهیچه های قسمت فوقانی صورت ، از جمله ماهیچه های شکم ، مغز استخوان و ماهیچه های تحتانی صورت مانند آنچه در بینی و پیشانی مشاهده می کنید ، عمل می کند.

با این حال ، هنگام تلاش برای بلند کردن بالش چانه به بالا ، دهان خود را ببندید. می توانید این کار را با قرار دادن زبان در مقابل سقف دهان یا حتی استفاده از دندان انجام دهید.

2. تقویت چهره بلند کننده

یکی دیگر از ورزشهای مناسب صورت برای مردان شامل ورزش لیفت صورت است. شاید متوجه شده باشید که با بالا رفتن سن ، مژه های شما نازک تر می شوند.

دلیل آن این است که وقتی پوست چرب را از گردن و صورت خود جدا می کنید ، چین و چروک در این نواحی عمیق تر می شود.

با استفاده از پیشانی و چانه به عنوان مقاومت ، می توانید ماهیچه های صورت خود را تقویت کرده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری کنید.

3. تقویت بدن چین و چروک ها

احتمالاً یکی از رایج ترین تمرینات صورت برای مردان شامل تمرینات پیشانی چروکیده است.

با افزایش سن ، به نظر می رسد این ناحیه بیشتر از سایر مناطق چین و چروک ایجاد می کند. اگر می خواهید این ناحیه را سفت کنید ، این تمرین صورت به شما کمک زیادی می کند.

باید سر خود را جلو نگه دارید. در مرحله بعد ، شما باید ماهیچه های سخت خود را منقبض کنید.

وقتی سر خود را به جلو می گیرید ، هیچ حرکتی روی پیشانی نمی بینید. بنابراین ، نمی توانید احساس کنید که این کار را درست انجام می دهید.

از طرف دیگر ، وقتی عضلات ابرو را شل کرده و تنش را برطرف می کنید ، متوجه می شوید که دچار چین و چروک پیشانی شده اید.

4. صورت را ورزش دهید

می توانید تمرینات صورت را با یک تمرین ساده شروع کنید.

برای شروع ، ابتدا باید تمرینات بدنی ملایمی انجام دهید که باعث آرامش عضلات صورت شما می شود.

بعد از اینکه احساس کردید ماهیچه های شما شل شده اند ، می توانید به آرامی کف لگن خود را بکشید و از گردن خود دور کنید تا بتوانید بر افزایش حرکت عضلات صورت خود تمرکز کنید.

5. چشم ها را ورزش دهید

یکی دیگر از ورزشهای خوب صورت انجام ورزشهای مخصوص بدن چشم است.

بسیاری از خانمها آنچه چشمها با ظاهر کلی ما انجام می دهند را دست کم می گیرند و در مواقعی که اتفاق می افتد ، به مغز ظاهر خود توجه نمی کنند که به آنها کمک می کند جوانتر و زیباتر به نظر برسند.

برای بهبود ظاهر چشم ها ، باید سعی کنید با بالا و پایین رفتن چشم ها ، عضلات خود را کشیده و خم کنید.

این تمرین ویژه برای صورت کار می کند زیرا ماهیچه های خود را تقویت کرده و حالت کشسانی را در ناحیه چشم افزایش می دهید.

کدام ورزش برای صورت مناسب است؟

بسیاری از مردان تعجب می کنند که کدام ورزش برای صورت بهتر است؟

حتی اگر شما یک ورزشکار هستید یا فقط فردی هستید که هر از گاهی در آنجا تمرین می کند ، ممکن است تعجب کنید که چقدر از این نوع تمرینات برای دیدن چشمگیرترین نتایج لازم است.

ممکن است لازم باشد برنامه ای تنظیم کنید تا مطمئن شوید همه کار خود را برای بهبود ظاهر و احساس صورت خود انجام می دهید.

یکی از بهترین تمریناتی که قبل از خواب باید از آن استفاده کنید ، حرکات کششی نام دارد که بر عضلات صورت شما تأثیر می گذارد. بسیاری از مردم معتقدند که کشیدن صورت بی فایده است ، اما من آمده ام تا ثابت کنم که نمی توان از حقیقت خیلی دور بود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است ؛

  • یک صندلی راحت پیدا کنید که بتوانید آن را تنظیم کنید.
  • در مرحله بعد ، به پشت دراز بکشید و چانه خود را تا جایی که می تواند بالا بکشید.
  • حالا ، سر خود را با توجه به موقعیتی که در سر دارید ، به سمت چشمان خود بکشید. در نهایت ، تمرین را با دست دیگر خود تکرار کنید.

به خاطر داشته باشید انجام همه این تمرینات چند بار در روز مهم است زیرا اگر به طور منظم ورزش نکنید هیچ نتیجه ای را مشاهده نخواهید کرد.

چگونه می توانم چانه معمولی خود را اصلاح کنم؟

اگر شما فردی هستید که فک چین خورده یا پیچ خورده دارید ، می خواهید بدانید چگونه می توانید این مشکل را حل کنید. راه های زیادی برای دستیابی به این هدف وجود دارد ، یکی از متداول ترین روش ها اخیراً تحت عنوان تمرینات صورت برای مردان شناخته شده است.

بسیاری از مردان از این روش برای مراقبت خوب از چانه و هیدراته نگه داشتن آنها استفاده می کنند. این روش تحت چندین شرط کار می کند. اولین مورد این است که بدن خود را آموزش دهید تا هنگام جویدن غذا شروع به حرکت دادن زبان کند.

با انعطاف پذیری بیشتر به تقویت ماهیچه های پشت گلو کمک می کند. در نتیجه ، هنگام صحبت کردن ، نفس کشیدن برای شما آسان تر می شود ، چیزی که همه به آن احتیاج دارند.

وقتی چانه شما قوی بماند ، چهره شما را ورزشکار نشان می دهد. این به این دلیل است که وقتی شما اغلب از ماهیچه های خود استفاده نمی کنید ، آنها کوچک به نظر می رسند. تمرین صورت برای مردان چیزی است که باید امتحان کنید ، در غیر این صورت ظاهر مورد نیاز خود را دریافت نخواهید کرد.

آیا آدامس به چانه کمک می کند؟

بسیاری از ما دلایل زیادی را که ممکن است برای رفتن به دندانپزشک تنبل باشیم یا نگران آن هستیم ، تشخیص می دهیم. اما آیا می دانیم که آیا پشه ها می توانند از سنگ چانه یا هر نوع مشکل دیگری جلوگیری کنند؟

مطالعات به طور مستقیم تأثیر گلوله در کمک به چانه را تأیید نکرده اند ، اما می توانند به مناطق دیگر کمک کنند. مطالعات روی افرادی انجام شد که فک خود را تحت تاثیر قرار دادند و بعد از چهار هفته بهبود را نشان دادند. دلیل آن این است که بسیاری از دندانپزشکان بیماران خود را تشویق می کنند که در حین معاینه آدامس بجویند.

مانند بیشتر موارد ، مزایا و معایبی نیز وجود دارد. اگر می خواهید هرگونه روند پیری مانند افتادگی ، چین و چروک ، بثورات پوستی یا تورم را کاهش دهید ، باید به جای آدامس جویدن ، برخی از تمرینات صورت را برای مردان انجام دهید.

مانند هر نوع ورزش ، قبل از شروع باید ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. باید بپرسید چه نوع حرکتی برای شما مناسب است.

چگونه می توان فک دوم خود را در 5 روز از دست داد؟

چانه دوم می تواند به نظر برسد که چیزی روی چانه شما چسبیده است یا شکل عجیبی دارید. وقتی می خواهید به خود اعتماد کنید ، مخصوصاً جنس مخالف ، نمی خواهید گیر کنید.

خبر خوب تقریباً به سختی اکثر خبرسازان نیست. لازم نیست به دیدن مشخصات خاص بروید ؛ تنها چیزی که می خواهید اطلاعات درست است. و چگونه می توان فک دوم خود را در 5 روز از دست داد؟

خوب ، شما باید با ساختن عضلات فک شروع کنید. ورزش زیاد به شما کمک می کند تا این ماهیچه ها را بسازید و در از دست دادن فک ناخواسته بسیار مثر است.

نکته دیگری که باید تا حد امکان چربی خود را از دست دهید. اگر چربی زیادی در قسمت دیگری از بدن خود داشته باشید ، چانه شما را می پوشاند و از رسیدن به نتایج دلخواه جلوگیری می کند.

آخرین کاری که باید انجام دهید این است که تمام چربی را از یک منطقه جدا کنید تا دوباره ظاهر شود. و حتماً به آنچه می خورید خوب نگاه کنید. حتما غذاهایی بخورید که به کاهش وزن شما کمک کند.

آخرین اندیشه های من

به طور کلی ، تمرینات صورت بیشتر بر شل شدن ماهیچه ها و از بین بردن ویژگی های صورت تمرکز می کنند تا خود چین و چروک.

با این حال ، قبل از شروع این تمرینات برای صورت ، مراقب باشید. برخی از بهترین کرم ها و سرم های موجود در بازار وجود دارد که می تواند چین و چروک ها را به طور موثری درمان کند.

قبل از اینکه به سراغ کرم ها بروید ، مطمئن شوید که در مورد ترکیبات موجود در کرم تحقیق کرده و مناسب ترین را برای پوست خود انتخاب کرده اید. نکته مثبت در مورد سرم ها این است که برخلاف تمرینات صورت برای مردان ، به سلامت پوست شما آسیب نمی رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید