5 دلیل برای اینکه آکنه زنده نمی ماند


5 دلیل برای اینکه آکنه زنده نمی ماند

آکنه یکی از شایع ترین مشکلاتی است که نوجوانان هنگام صحبت با پوست با آن روبرو می شوند.با این حال ، امروزه نه تنها نوجوانان مبتلا به مشکل آکنه ، بلکه بزرگسالان نیز در معرض این “خطر” حتی در 40 سالگی قرار دارند.

چگونه می توانید این مشکل را حل کنید و چرا همچنان به آکنه مبتلا می شوید؟

شما خود را در 50٪ “آدمهای بد” حساب می کنید

چه اتفاقی می افتد:
طبق اعلام آکادمی پوست آمریکا ، نیمی از زنان جهان در سالهای پایانی نوجوانی دچار آکنه می شوند. این مشکل معمولاً به دلیل تفاوت هورمونی ، در دوران کودکی ، بلکه در دوران بارداری ، قبل از قاعدگی ، در دوران بارداری ، زمانی که سیستم ایمنی متفاوت است ایجاد می شود.

به نظر می رسد:
این نوع آکنه تا حدی شبیه بثورات است ، درد سرطانی که به نظر می رسد ناپدید می شود. جنیفر چوالک ، متخصص پوست می گوید: “در دوران نوجوانی ، آکنه” منطقه T “پیدا می کند ، با افزایش سن ، آکنه به گردن و قفسه سینه گسترش یافته است.”

چه چیزی را آزمایش کنیم:
برای درمان سریع ، پزشک محلی محلول شما حاوی کورتیزون تجویز می کند که ممکن است باعث التهاب شود. با این حال ، برای جلوگیری از این مشکل ، پزشک ممکن است اسپیرونولاکتون را تجویز کند ، داروی خوراکی که هورمون های آندروژن را مهار می کند ، که اغلب مسئول ایجاد آکنه در بزرگسالان است.

شما به دنبال اکسیر جوانی هستید

چه اتفاقی می افتد:
محصولات زیادی وجود دارد که می تواند علائم پیری را پیشگیری و درمان کند ، اما با استفاده از همه آنها می توانید آکنه بد را از بین ببرید. با این حال ، بسیاری از محصولات ضد پیری وجود دارد که برای افرادی که از آکنه رنج می برند طراحی شده است. به جای صرف هزینه برای خرید کرم های ناسالم ، حتی برای محصولاتی که برای پوست شما مضر هستند ، به دنبال این محصولات باشید.

به نظر می رسد:
آکنه ناشی از استفاده نادرست از محصولات زیبایی ضخیم تر است و پوست شما را “درخشان” می کند (نه به معنای مناسب) نسبت به حالت عادی.

چه چیزی را امتحان کنیم:
اگر پوست حساسی دارید ، به دنبال محصولات بدون چربی باشید که استفاده از آنها آسان است. همچنین ، دکتر چوالک توصیه می کند که قبل از خرید برچسب محصول را با دقت بخوانید و غذاهایی را انتخاب کنید که فاقد مواد غذایی مانند لانولین ، اسکالن ، الکل یا روغن هستند ، زیرا می توانند در تمام این مناطق آکنه افزایش دهند.

مسئولیت های بزرگسالی برای شما سنگین خواهد بود

چه اتفاقی می افتد:
استرس و خستگی علت افزایش سطح کورتیزون است و این می تواند منجر به افزایش سطح تستوسترون شود که همه آنها منجر به آکنه می شود. همچنین ، دکتر چوالک می گوید “این محصولات” ضد استرس “که از میله ها (آب ، شکلات ، آب نبات و غیره) خریداری می کنید کمکی نمی کند!

به نظر می رسد:
آکنه ناشی از استرس خفیف تر است ، شبیه آکنه ای که در نوجوانی داشتید: این یک نقطه قرمز و بسیار زننده است که در همه جا قابل مشاهده است.

چه چیزی را آزمایش کنیم:
روغن های دارای پراکسید بنزوئید و اسید سالیسیلیک ، “درمان طلایی” آکنه در دوران نوجوانی می تواند درمان بسیار سختی برای پوست بزرگسالان باشد. این می تواند باعث خشکی پوست شود ، که مشکل بزرگی برای زنانی است که با ناکافی بودن ورزش پدربزرگ دست و پنجه نرم می کنند. به همین دلیل ، توصیه می شود به دنبال محصولات ضد آکنه با یک ماده فعال ضعیف باشید. اول بخواب!

سپس شما یک … آینه می خرید!

چه اتفاقی می افتد:
شما حمام خود را ارتقا داده اید ، یک آینه بزرگتر خریداری کرده اید ، زمان بیشتری برای تمیز کردن همه چیزهایی که برای پوست شما اتفاق می افتد داشته اید ، یا واقعاً می خواهید عیوب کوچک خود را در چهره “مزاحم” کنید؟ بیشتر چوالک ادعا می کند که بیماران مسن زمان بیشتری را در مقابل آینه دارند و به احتمال زیاد پوست را با ابزار (دست) خود “درمان” می کنند تا “داروهای شگفت انگیز” مختلف را امتحان کنند. اما بدترین ساختمان

به نظر می رسد:
قرمزی ، قرمزی ، بسته شدن ، در یک مکان! و از آنجا که بازیابی سلول های پوست زمان زیادی طول می کشد ، درمان این مشکل بیشتر طول می کشد ، ممکن است یک کمین باشد.

چه چیزی را آزمایش کنیم:
دستان خود را از جلو نگه دارید!

آکنه نگیرید!

چه اتفاقی می افتد:

خبر خوب؟ شما آکنه ندارید! خبر بد؟ ممکن است از آکنه رنج می برید ، یک بیماری پوستی که بیشتر در میان زنان مسن که از آکنه رنج می برند شایع است. متخصصان هنوز نتوانسته اند علت این مشکل را دریابند ، اما ظاهر این نوع درماتیت با استفاده طولانی مدت از محصولات آرایشی در ورزش و سایر مواد ساینده مرتبط است.

به نظر می رسد:
بثورات قرمز رنگی در اطراف دهان و زیر چشم وجود دارد. ممکن است بمیرد و پوست متورم شود.

چه چیزی را امتحان کنیم:
ضد افسردگی ضدافسردگی ضدافسردگی ضدافسردگی ضدافسردگی.دیدگاهتان را بنویسید