5 نکته برای حفظ سلامت هنگام کار در خارج از منزل


کار در فضای باز یک هدف رضایت بخش است. دستمزد می تواند زیاد باشد ، اما این تنها نوک کوه یخ است. تجربیات جدید ، فرهنگ های جدید و امکان ملاقات با افراد جدید همه رتبه های بالایی در لیست دلایلی برای انجام یک کار خارج از زمین هستند. سالم ماندن در خارج گاهی اوقات دشوار است ، اما این نکات باید به شما کمک کند.

5 نکته برای حفظ سلامت هنگام کار در خارج از منزل

شماره 1 بیمه خود را بررسی کنید

کار در خارج از کشور بیمه

بیمه مسافرتی هنگام کار در خارج از کشور برای گردشگران مهم است ، اما اکثر افراد هنگام مهاجرت به کشور دیگری برای کار ، بیمه را نادیده می گیرند. شما تقریباً مطمئن هستید که تحت پوشش بیمه فعلی شما قرار نمی گیرد ، بنابراین همیشه یک قانون جدید را بررسی کرده و در صورت لزوم حذف کنید. کشورهای مختلف قوانین پزشکی بسیار متفاوتی دارند و به طور خاص برای افرادی که سر کار می آیند اعمال می شود. فقط تصور نکنید که تحت پوشش هستید. بررسی کنید ، و سپس دوباره بررسی کنید.

شماره 2 مطالعه حقوق کار

حقوق کارگران

به دنبال گذشته ، هیچ نقشه کلی ، جهانی از حقوق کار وجود ندارد. هیچ دو کشوری شبیه هم نیستند ، بنابراین بسیار مهم است که شما بررسی کنید که چه چیزی مستحق آن هستید. روزهای بیمار ، تعطیلات ویژه و حمایت از سلامت روان همه موارد مورد علاقه هستند. دریابید که چقدر زمان در اختیار دارید (دوره های طولانی بدون تعطیلات می تواند منجر به استرس و حتی افسردگی شود) و اغلب نحوه برخورد شرکت با کارکنان خود را ببینید. یک تحقیق کوچک در ابتدا تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.

شماره 3 بازگشت خدمات را در نظر بگیرید

خدمات بازگشت

یک شرکت استخدام پزشکی مانند Allista در صورت بدترین اتفاق ، کارگران خارجی را جذب می کند. اگر به اندازه کافی از صدمه جدی یا تهدید کننده زندگی رضایت ندارید ، درمان پزشکی ضروری است. همه بیمارستانها چنین چیزی را ارائه نمی دهند ، و اگر پوشش یکسانی ندارید ، ممکن است با مشکل بزرگی روبرو شوید. توانبخشی بیمارستانها مسیرهای هموار را برای کارگران آسیب دیده تضمین کرده است تا بتوانند به خانه بازگردند تا بتوانند تحت مراقبت خانواده و دوستان خود از خدمات درمانی مورد نیاز خود برخوردار شوند. بسیاری از مردم سعی می کنند از فکر کردن در مورد بدترین سناریو اجتناب کنند ، اما سرپوش گذاشتن به معنای آرامش خاطر است.

شماره 4 تغییر را حل کنید

سلامت روان

هنگام مهاجرت به یک کشور جدید ، سلامت روان می تواند مشکل ساز باشد. جدا شدن از خانواده ، دوستان و آشنایان می تواند جنبه های منفی داشته باشد ، اما مهم است که بپذیریم که تغییر مخالف است. با افراد جدید ملاقات کنید. شهر را کاوش کنید. به گروه ها بپیوندید و در فعالیت ها شرکت کنید. هرچه زودتر کشور جدید و خانه خود را ایجاد کنید ، زودتر می توانید با آن سازگار شوید. خودکشی می تواند منجر به انواع مشکلات از جمله افسردگی ، اضطراب و تنهایی شود. بهتر است زود شروع کنید ، بنابراین سعی کنید مستقیم بروید.

شماره 5 زیاد کار نکنید

زیاد کار نکنید

هنگامی که به مکان جدیدی می رسید ، وسوسه انگیز است که خود را آنقدر دقیق روی کار خود پرتاب کنید که همه چیز دیگر را از دست بدهید. با چند دوست و خانواده دور شما ، این خطر وجود دارد که شغل شما بتواند زندگی شما را از بین ببرد ، اما فقط منجر به مشکلات شود. کار سخت ناگزیر منجر به فرسودگی و رنج می شود که هر دو مضر هستند. ممکن است دشوار به نظر برسد ، اما سعی کنید تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنید که برای شما و زندگی اجتماعی شما وقت بگذارد.

به این مقاله نیاز دارید؟ به اشتراک بگذارید تا بگویید “متشکرم!” حمایت شما قابل تقدیر است!

من دوست دارم با شما ارتباط برقرار کنم!

می توانید مرا در آن پیدا کنید TWITTER1، TWITER2، فیس بوک اینستاگرام ، PINTEREST ،

به دیدگاه ها / نظرات زیر من خوش آمدیددیدگاهتان را بنویسید