6 درس بهداشت برای معرفی فرزندان خود – محصولات بهداشتی عالی


نویسنده: شریل رایت / ایلوایلو و ری اسپاتز

به عنوان والدین ، ​​شما نمی خواهید فرزندان خود را از تفریح ​​و لذت بردن از زندگی منصرف کنید. در عین حال ، شما می خواهید به آنها در ایجاد عادات مثبت کمک کنید تا زندگی طولانی و سالم را تضمین کنند.

شما می توانید با قرار دادن علایقی که بر سلامت آنها تأثیر مثبت می گذارد ، به سلامت و شاد بودن آنها کمک کنید. از تحریک ذهنی گرفته تا اعتماد به نفس در حفظ آمادگی جسمانی ، چیزهای سرگرم کننده زیادی وجود دارد که می توانید با فرزندان خود به اشتراک بگذارید.

کشاورزی

این یک تجربه سرگرم کننده خوب برای کودکان است که از نتایج ساخت یک باغ استفاده کنند. می توانید قسمتی از حیاط خانه خود را برای همه کودکان اندازه بگیرید و به آنها کمک کنید تا باغ خود را با تخته ، سنگ یا آجر چوبی بسازند و تزئین کنند. وقتی برای شروع کاشت آماده شدید ، می توانید به فرزندان خود اجازه دهید تا انواع گیاهانی را که در باغ خود می کارند انتخاب کنند. آنها می توانند کاشت گل یا کاشت میوه و سبزیجات را انتخاب کنند.

این به آنها کمک می کند تا در مورد طبیعت بیشتر بیاموزند و حرکات خم شدن و پیچاندن هنگام حفاری خاک و کاشت بذر به آنها تمرین بدنی می دهد. از آنجا که آنها هر روز وقت خود را در خارج از منزل صرف آبیاری و مراقبت از گیاهان خود می کنند ، هوای تازه روحیه آنها را تقویت کرده و باعث سلامتی می شود. وقتی محصولات آنها کاملاً رسیده باشد ، آنها غذای سالم برای وعده های غذایی و میان وعده ها خواهند داشت.

خواندن ها

شما نمی توانید بهتر بخوانید ، و این به ویژه در مورد کودکانی که ذهنشان هنوز در حال رشد است صادق است. شما باید فرزندان خود را تشویق کنید که هر روز زمانی را با یک کتاب خوب بگذرانند. خواندن داستان های خنده دار برای سرگرمی به فرزندان شما کمک می کند تا مهارت های تفکر انتقادی را بیاموزند و توسعه دهند. آنها همچنین خوشحال خواهند شد که خود را برای مدت کوتاهی هر روز به دنیای شگفت انگیز بیندازند.

با سفرهای منظم به کتابخانه یا کتابفروشی مطالعه را در یک فعالیت خانوادگی پیدا کنید. اگر کتاب خود را بر می دارید ، می توانید آن را با فرزندان خود بخوانید و الگوی خوبی برای آنها باشید.

پیاده روی

یکی دیگر از چیزهای خوب که فرزندان شما از آن لذت خواهند برد ، پیاده روی در یک پارک در منطقه یا مکان دیگری است که می تواند سفری سرگرم کننده باشد. شما می توانید بچه های خود را در تعطیلات آخر هفته برای پیاده روی در جنگل یا کوه مجاور ببرید. هر پیاده روی فرصتی را برای یادگیری طبیعت فراهم می کند در حالی که کودکان شما ورزش می کنند و هوای تازه می گیرند.

با ایجاد فهرستی از چیزهایی که در پیاده روی خود می بینید ، بوی خوش را بدست می آورید و سفر را به یک شکار رفتگان تبدیل می کنید. فقط به یاد داشته باشید که بطری های آب ، وسایل کمک های اولیه و نقشه کاغذی منطقه را همراه داشته باشید.

ورزشهای آبی

وقتی در یک ساحل اقامتی زندگی می کنید ، سعی کنید زمان زیادی را با بچه های خود در ساحل بگذرانید. اقیانوس فرصت های زیادی را برای ورزش از جمله شنا ، اسکی و غواصی فراهم می کند. کودکان می توانند برای فرزندان شما تخته موج سواری بخرند تا آنها را تشویق کند تا از موج سواری هیجان زده شوند. حتی اگر در نزدیکی دریاچه یا رودخانه زندگی می کنید ، می توانید روشهای ابتکاری برای غوطه ور ساختن فرزندان خود در بازیهای سرگرم کننده آبی پیدا کنید.

پختن

باور کنید یا نه ، آموزش آشپزی به فرزندان می تواند سرگرم کننده و لذت بخش باشد. این باید فرزندان شما را بیش از تهیه غذا درگیر کند. با برنامه ریزی وعده های غذایی هفتگی با فرزندان خود شروع کنید. این به شما این فرصت را می دهد که در مورد رژیم های متعادل صحبت کنید و گزینه های مناسب سلامتی را انتخاب کنید.

وقتی برای خرید می روید ، فرزندان خود را بیاورید. هنگام خرید ، به کودکان خود انتخاب میوه و سبزیجات رسیده را بیاموزید. همچنین می توانید به آنها نشان دهید که چگونه یک تکه فلفل قرمز تازه بخرند و هنگام خرید غلات کامل به چه نکاتی توجه کنند.

هنرهای رزمی

همچنین می تواند برای فرزندان شما سرگرم کننده باشد که با ثبت نام در برنامه های دلخواه خود ، مشاغل مختلف را بیاموزند. آنها تکنیک های بهتر دفاع شخصی را یاد می گیرند که می توانند برای محافظت از خود در آینده از آنها استفاده کنند.

علاوه بر این ، کلاسها بر روال عادی تمرکز می کنند که نیاز به توسعه قدرت ، تعادل ، سرعت و استقامت دارد. با تمرین دروس ، فرزندان شما در هنرهای رزمی مورد علاقه خود مهارت بیشتری پیدا می کنند و برای حفظ سلامت جسمانی بیشتر ورزش می کنند.

با جستجوی ایده ها در اینترنت ، می توانید کارهای سرگرم کننده جدیدی را برای انجام دادن با فرزندان خود پیدا کنید. همچنین ممکن است مفید باشد که از فرزندان خود پیشنهاداتی بخواهید. وقتی ایده هایی را تمرین می کنید که فرزندان شما از آن لذت می برند ، درگیر سرگرمی می شوند. با گذشت زمان ، شرکت در طیف وسیع تری از فعالیت ها همچنین به شما کمک می کند تا با فرزندان خود ارتباط برقرار کنید.

با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، مراقبت های دهان ، مراقبت های فیزیکی ، مراقبت های فیزیکی و مراقبت از پابه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید لیست اعتماد سلامتبه

نوشته شده توسط:

شریل رایت یک نویسنده مستقل است که در بازاریابی دیجیتال ، از جمله تجارت و طراحی داخلی تخصص دارد. اگر او برای خواندن در خانه نیست ، در بازار مشغول کشاورزی است یا در حال صعود به صخره است. او در حال حاضر در نشویل ، TN ، با گربه اش ، زحل زندگی می کند.

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک تحقیق مادام العمر درباره طبیعت مرتبط با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار عرضه کرد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بودند. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

عکس های گرفته شده توسط آلن ماس | مای پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید