7 حامی بدن انسان


..زاوینگ مردم فریاد می زنند که وقتی کار سنگین است مغز را خنک کنند. وقتی کمتر می خوابیم و بیشتر کار می کنیم ، بدن سیستم ایمنی بدن را بیدار می کند. هنگام گاز گرفتن ، مقدار زیادی هوا دمای مغز را کاهش می دهد. علاوه بر این ، کشش راه های هوایی را باز می کند ، بدن را با اکسیژن غنی می کند و ماهیچه ها را شل می کند. ..

Nutritions and Orthomol.jpg

.. پنیر برای از بین بردن عفونت ها و میکروب ها از مجاری بینی است. برای یک پنیر تکی ، می توانید حدود 100 هزار نوع مختلف باکتری را با سرعت 160 کیلومتر در ساعت به هوا پرتاب کنید

برداشتن مانند گرم کردن قبل از تمرین در باشگاه است. بنابراین ، اگر صبح ها به ملاقات نروید ، در طول روز تمرکز بر چیزهای ساده دشوار خواهد بود. ..

К Soother یک هشدار برای بدن است که باید از خوردن غذا دست بکشد. اگر غذا خیلی سریع و بیش از حد خورده شود ، تحریک عصب شکمی ایجاد می شود. بنابراین اگر دائماً برق دارید ، سعی کنید کمتر و آهسته تر غذا بخورید و غذا را به آرامی بجوید. ..

.. پوست از رطوبت متورم می شود. هنگامی که حمام می کنید و پوست خود را با انگشتان خود می مالید ، بدن با محیط جدید سازگار می شود و چسبندگی آن را روی زمین خیس افزایش می دهد. به منظور صحبت صحیح ، انگشتان دست شما به هم می چسبند .. ..

.. پوست چرم. این جوش ها زمانی ظاهر می شوند که فرد سرد است و احساس سوزن سوزن شدن احساسی درونی می کند. پوست غاز ، اینگونه مبارزه می کند ، تولید گرما را از منافذ پوست کاهش می دهد ..

..اشک فقط اجسام عجیب را از چشم خارج نمی کند. همچنین ابزاری برای محافظت از احساسات درونی است. به عنوان مثال ، پارگی زیاد باعث کاهش شادی قشر مغز پس از آسیب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید