7 راه فناوری می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند • Wellness CaptainE MC
20 سپتامبر 2021

ورزش سنگین

عکس از النور از Shutterstock

با توجه به مواردی که نیاز به تمرکز و انگیزه زیادی دارد ، کاهش وزن یکی از سخت ترین کارها است ، به ویژه هنگامی که این کار را به تنهایی انجام می دهید. در واقع ، مطالعاتی برای اثبات آن وجود دارد. اگر از حمایت خود برخوردار باشید ، به احتمال زیاد به برنامه رژیم غذایی و روال ورزش خود پایبند خواهید بود. در حالی که برخی از رژیم گیرندگان برای حمایت از خانواده و دوستان خود استفاده می کنند ، برخی دیگر برای ارتباط با جامعه به رایانه ها و تلفن های هوشمند خود مراجعه می کنند.

همانطور که مارجوری نولان (RD ، نماینده انجمن رژیم غذایی آمریکا و همچنین مربی شناخته شده) معتقد است ، رسانه های اجتماعی بیشتر برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند محبوبیت بیشتری دارد.

چه فیس بوک باشد یا تلفن همراه ، این روزها فناوری های مختلفی وجود دارد که به شما در کاهش وزن کمک می کند ، اما انگیزه و انگیزه نیز وجود دارد. اگر این کاری است که اکنون می خواهید انجام دهید ، در اینجا راه هایی برای کاهش وزن از طریق سایر فناوری های منبع آمده است.

  1. اهداف خود را در یک وب سایت به اشتراک بگذارید – به اشتراک گذاشتن برنامه های تمرینی خود در آینه می تواند به طریقی دیگر به شما کمک کند ، اما مانند اشتراک گذاری با وب سایت جامعه ای نیست که اهداف مشابه شما را دارد. ممکن است روزهایی وجود داشته باشد که احساس درد ماهیچه می کنید و دلیل آن را نمی دانید ، یا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که نمی توانید به یک چیزکیک نه بگویید. در همه این موارد ، کسی که قبلاً آنجا بوده است واقعاً می تواند برای شما تغییر ایجاد کند. همچنین ، ارتباط با افرادی که اهداف مشابه شما را دارند مانند داشتن یک گروه انگیزشی مخصوص به خود است.
  2. کتاب عفونت های ویروسی را نگه دارید – با انتخاب وبلاگ درباره فراز و نشیب های سفر خود ، می توانید از دیگران نیز الهام بگیرید. اما این تنها چیز خوب نیست: تصور کنید که در کاری که می خواهید انجام دهید موفق هستید و جایی وجود دارد که می توانید به عقب نگاه کنید و ببینید که تا کجا پیش رفته اید. گنجاندن عکس از وعده های غذایی و جزئیات آموزش می تواند به شما در ادامه مسیر کمک کند ، به خصوص اگر خوانندگانی دارید که به تلاش های شما اعتماد می کنند تا آنها را نیز باور کنند. اگر می خواهید تمرینات خود را ثبت کنید تا بتوانید هر روز درک بهتری از پیشرفت خود داشته باشید ، این ساعت هوشمند تناسب اندام را امتحان کنید.
  3. عضویت در گروه پشتیبانی – شما مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید ، یا با اتاقی پر از غریبه روبرو شوید ، یا نام اصلی خود را بگویید. اما هرچه بیشتر با دیگران تعامل داشته باشید و بیشتر در بحث شرکت کنید ، بیشتر می آموزید. و این بخش شگفت انگیز هر گروه کاهش وزن است ، هنگامی که نمی توانید به خودتان کمک کنید ، پشتیبانی می کنید.
  4. ثبت حقایق – وب سایت های مدیریت وزن وجود دارد که می تواند به شما در پیگیری همه چیز ، از رژیم غذایی تا تمرینات روزانه کمک کند. به عنوان منشی شخصی برای انجام کارهای کاهش وزن خود. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که کاربران حداقل ماهی یک بار وزن خود را حفظ می کنند و بهترین رنگ پوست را حفظ می کنند. بهترین وب سایت ها آنهایی هستند که شما را تشویق می کنند وزن ، ورزش و کالری مصرف شده خود را مشخص کنید.
  5. راه اندازی یک زنجیره ایمیل – یک مطالعه انگلیسی وجود دارد که نشان می دهد افرادی که از متخصصان تغذیه ایمیل تشویقی دریافت می کنند ، دارای تن پوست سالم هستند ، اما اگر از خانواده و دوستان خود نیز حمایت دریافت کنید ، می تواند مفید باشد. می توانید یک ایمیل “پاسخ به پاسخ” تنظیم کنید ، که می تواند به صورت بالا و پایین با یک نمودار پیشرفت مقیاس شده در پایین پیام به اشتراک گذاشته شود.
  6. گوشی هوشمند خود را به یک معلم تبدیل کنید – اگر برای شمارش کالری خود به کمک کمی احتیاج دارید یا برای سوزاندن آن همبرگرها چند مایل باید راه بروید ، تلفن هوشمند شما می تواند مفید باشد. تعدادی برنامه تخصصی وجود دارد که به شما می گوید چه چیزی بخورید (بر اساس ترجیحات غذایی شما) ، اما همچنین به شما کمک می کند تا برای 5K تمرین کنید و نحوه استفاده از این دستگاه ها را در ورزشگاه یاد بگیرید.
  7. عکس بشقاب های خود را بارگذاری کنید – هر روز از وعده های غذایی خود عکس بگیرید و نقاشی خود را روی تلفن خود ذخیره کنید. یک مطالعه وجود دارد که نشان می دهد ممکن است رژیم غذایی شما را بهبود بخشد. به علاوه ، همه ما در مورد وعده های غذایی خود انتخاب های انتخابی داریم ، بنابراین گرفتن آنچه می خورید در حین رفتن می تواند به وفاداری و پاسخگویی کمک کند.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم: 11 محصول بدنسازی که هزینه ای برای دست و پای شما ندارنددیدگاهتان را بنویسید