7 گام آسان »مراقبت های بهداشتی


اشتراک گذاری نگران کننده است!

اگر تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید در خانه ماساژ دهید و مهارت های لازم را دارید ، این کار آسان است. همچنین بسیار سرگرم کننده است و فرصت های جدید و هیجان انگیزی را در زندگی شما باز می کند!

مراحل ساده هستند و بهترین آنها همه گران نیستند. فقط با چند قدم ساده می توانید آن را در خانه تعمیر کنید ، می توانید در خانه برای تمیز کردن و همچنین درمان بیماری ها و مشکلات مختلفی که دارید ، یک راه حل بگذارید.

قدم های آسان به خانه

با نگه داشتن این کمک ها در ذهن خود ، می توانید چیزی سرگرم کننده و احساسی به آنها بدهید ، که در طول جلسه ماساژ به آنها رضایت و راحتی می بخشد.

در اینجا چند مرحله ساده برای افتخار در خانه آورده شده است.

1. ماشین آلات را آماده کنید

اول از همه ، ابزارهای مورد نیاز برای شروع بسیار گران هستند.

شما به چند ابزار ضروری مانند یک حوله بزرگ ، ضد عفونی کننده دست ، روغن ، ماسک صورت یا برس صورت ، یک کاسه پر از آب گرم و برخی کرم های آرامش بخش نیاز دارید.

اکنون می توانید تمام مواردی را که متناسب با بدن مشتری شما است برای درمان درمانی ترکیب کنید.

2. فضایی برای درمان خانگی در نظر بگیرید

اگر ماساژور هستید ، بهترین راه برای آموزش و ارتقاء تمرین این است که بهترین سالن های ماساژ را در خانه داشته باشید.

این به شما این امکان را می دهد که سطح بالاتری را برای شریک زندگی خود ارائه دهید و روال خود را آسان تر و لذت بخش تر کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید راه حل هایی را در خانه خود ارائه دهید ، باید در یک محیط تمیز و گرم انجام شود.

هنگامی که این ماساژ حرفه ای را در خانه خود انجام می دهید ، می توانید خدمات شیک را به شریک زندگی خود ارائه دهید. با تهیه سالن های ماساژ در خانه خود با تمام جزئیات کوچک ، می توانید خدمات بهتری به شریک زندگی خود ارائه دهید.

3. ویژگی های صورت و صورت شریک زندگی خود را حل کنید

با یک پاک کننده تمیز شروع کنید و هنگامی که شریک زندگی شما احساس آرامش بیشتری می کند ، پوست را افزایش دهید.

پس از استفاده از روغن ، ماسک صورت و صورت را روی پوست سر شروع کنید. راه حل هایی برای ضبط حرکات ، حرکت سریع – برای مدت طولانی به صورت یکجا عمل نکنید.

همچنین ، بیش از حد بر حالات صورت تأکید نکنید. به یاد داشته باشید که اغلب هنگام احساس ناراحتی یا ناراحتی صورت خود را فشار می دهیم و می مالیم.

4. پشت کمرتان را حل کنید

یکی از کمک های مهم در تسکین کمر همسرتان این است که ابتدا گرم شوید. هرچه بیشتر قبل از شروع به کار استراحت کنند ، راحت تر می توانند در طول جلسه درمانی خود به آرامش برسند.

برای انجام این کار ، آنها را به پهلو دراز بکشید و فشار زیادی به کمر خود وارد کنید تا احساس راحتی و راحتی کنند. سپس می توانید با استفاده از انگشت شست و شوخ طبعی ، شکل پشت را شروع کنید. از دست خود برای کشیدن پهلوها و بالای بدن آنها برای افزایش وزن استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که باید دستان خود را تمیز کنید. بسیاری از افراد با فشار زیاد بر پشت شرکای خود هنگام چاپ اشتباه می کنند. شما باید مکان مناسب را برای رفع کمر شریک زندگی خود بدون آسیب رساندن به آن پیدا کنید.

5. پشت پاها را ثابت کنید

این می تواند یک آرامش عالی برای شما و شریک زندگی شما باشد. اگر قبلاً این کار را امتحان نکرده اید ، باید بیاموزید که چگونه می توان آن را راهی عالی برای استراحت و وقت گذرانی هر دوی شما کرد.

اگر این مسئله بین شما و شریک زندگی شما باشد ، می تواند به کاهش استرس کمک کند. همانطور که یاد می گیرید پشت شریک خود را خم کنید ، با دراز کشیدن یکی از شما به پهلو به طرف شریک زندگی خود شروع کنید.

التیام پای همسرتان نیز به شما کمک می کند تا تنش در عضلات را نیز رها کنید. با توپ انگشتان خود شروع کنید و به آرامی راه خود را ادامه دهید. برای تکمیل محلول ، می توانید شلاق را روی یکدیگر بگذارید.

6. دستان خود را حل کنید

به عنوان یک درمانگر ورزشی ، بهترین راه برای آرام کردن شریک زندگی خود این است که به او یک درمان خانگی بدهید. با قرار دادن یک راه حل در خانه ، پول خود را پس انداز می کنید زیرا مجبور نیستید بروید و هزینه راه حل ورزش را پرداخت کنید. همچنین باعث می شود آنها احساس رضایت کنند و احساس کنند که شما سعی می کنید آنها را آرام کنید.

با این حال ، باید مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام می دهید. موارد زیادی وجود دارد که باید بدانید تا به شریک زندگی خود یک داروی خانگی خوب بدهید.

اول از همه ، شما باید از روغن برای تسکین گردن و بازوی همسرتان استفاده کنید. شما باید از روغن معمولی استفاده کنید. این روغن از آن جهت اهمیت دارد که می خواهید ماهیچه ها و تاندون های خود را آرام کنید.

این مهم است زیرا شما نمی خواهید در حالی که عضلات و تاندون های عضلات خود را کش می دهید ، به او صدمه بزنید. بهترین راه برای یادگیری نحوه تهیه داروی خانگی ، یافتن روغن های مناسب برای استفاده است.

7. پا و پا درمانی

یادگیری یا نصب پاها و پاهای شریک زندگی خود در خانه نه تنها به شما نیازهای بیشتری را می دهد ، بلکه پول زیادی را نیز برای شما ذخیره می کند. بسته به مدت زمانی که می خواهید صرف کنید ، می توانید این کار را به تنهایی یا با کل خانواده انجام دهید.

اولین قدم این است که کفش ها و جوراب های خود را در حالی که هنوز آنها را می پوشند بیرون آورید. با استفاده از شست خود برای گرم کردن ماهیچه ها شروع کنید. قسمت خارجی ساق پا و ران را از پایین ساق پا شروع کنید.

انگشتان پا ، پاشنه پا و مچ پا را برای چند دقیقه نگه دارید. این ماهیچه را تمیز و شل می کند ، که به شما استراحت رضایت بخشی می بخشد و آن را تغذیه می کند تا به درد ماهیچه ها و تحریک گردش خون کمک کند.

آخرین اندیشه های من در مورد ماساژ در خانه

وقتی آماده ماساژ خود در جای دیگری هستید ، ممکن است تصمیم بگیرید که محلول سنگ داغ بخرید. این دستگاهها سنگ مرمر ، سنگ مرمر یا سایر سنگها را گرم می کنند و سپس آنها را به آرامی به عضلات می مالند.

اینها بهترین هستند و اکثر مردم دوست دارند از آنها استفاده کنند ، زیرا ذخیره و استفاده آنها آسان است. اگر از راحتی آن لذت می برید ، این مراحل ساده در خانه برای شما مفید خواهد بود.

اگر روشی را پیدا کردید که برای شما مناسب تر است ، گزینه های مختلف زیادی در دسترس است. اما اگر تازه کار هستید یا نمی دانید از کجا شروع کنید ، در اینجا موارد مهمی وجود دارد که می توانید با آنها شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید