8 راه هوشمند برای حفظ سلامتی – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: لوئیس رابینسون / ایلوئیلو ، ری اسپاتز

آیا در مورد بهترین روش های سالم ماندن فکر می کنید؟ به نظر می رسد بسیاری از توصیه هایی که می کنید بسیار سخت است؟ مطمئناً شما تنها نیستید. در مطالعه توصیه های بهداشتی شرکت کنید و سعی کنید راه هایی را که ممکن است گیج کننده باشد به طور کامل بررسی کنید. در عوض ، بسیار مفیدتر است که درهم ریختگی را کنار بگذارید و بر پایه ها تمرکز کنید. در اینجا چند روش ساده و هوشمند برای مراقبت از سلامت خود آورده شده است.

1. به طور منظم ورزش کنید

انجام ورزش و فعالیت های سالم در طول روز یکی از قوی ترین راه هایی است که می توانید سلامت خود را بهبود بخشیده و حفظ کنید. ورزش همه مزایای بهبود سلامتی و افزایش طول عمر را دارد.

ورزش منظم شما نباید شبیه ورزش دیگری باشد. در حقیقت ، هرچه رژیم غذایی خود را متناسب با ترجیحات و نیازهای خود بهبود بخشید ، بیشتر احتمال دارد که به آن پایبند باشید. قلب ، قدرت ، چابکی و تمرینات سازگار را در برنامه خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که پزشک خود را تمیز کرده اید و در نظر بگیرید که از یک مربی برای کمک به شما در تمرین ایمن و م effectivelyثر استفاده کنید.

برای افزایش تناسب اندام به کمک بیشتری نیاز دارید؟ با استفاده از عباراتی مانند بررسی موفقیت برای عملکردهای مفید و اطلاعاتی جستجو کنید.

2. سالم غذا بخورید

غذاهای غنی از مواد مغذی در بخشهای مناسب پایه محکمی برای سلامتی است. پروتئین سالم و مقدار زیادی میوه بخورید. از چربی های سالم از منابع مانند ماهی آزاد ، روغن زیتون و همچنین آووکادو استفاده کنید. مصرف قند خود را کاهش دهید و از تمیز ماندن آن اطمینان حاصل کنید.

3. توقف زمان

هنگامی که پزشک خود را ملاقات می کنید ، ملاقات ها و معاینات را مشاهده و تخصص می کنید ، از آنها مراقبت کنید. انجام این کار به دانش آموزان شما اطلاعات اساسی مهمی در مورد سلامتی شما می دهد و همچنین به شما کمک می کند تا مسائل را در مراحل اولیه خود درک کنید. حفظ یک رابطه سالم و طولانی مدت با سلامتی خود برای آینده و آینده انتخاب عاقلانه ای است.

4. حفظ تعادل

داشتن یک زندگی متعادل کلید یک زندگی کامل و سالم است. در نظر بگیرید که روزهای خود را به سه روز تقسیم کنید ؛ یک سوم خواب است ، یک سوم مفید است – از جمله مشق شب ، و یک سوم غذا و سرگرمی است – از جمله ورزشهای لذت بخش. اگر بتوانید چیزی نزدیک به این تعادل را در طول هفته حفظ کنید ، استقامت کمتر زیاد و انرژی بیشتری را متوجه خواهید شد.

5- خوب بخوابید

کیفیت خواب انعطاف پذیر نیست. اگر خواب کافی یک مشکل مزمن است ، در درخواست کمک از پزشک دریغ نکنید. خواب یکی از مهمترین اجزای سازنده سلامتی است.

این زمان مهم بهبودی و تثبیت برای تمام سیستم های بدن است. این برای موفقیت شما ضروری است. با این حساب ، جلسات خواب خود را شاد و راحت کنید. پتوهای نرم ، رایحه های ملایم و نورهای روشن همه به ایجاد یک خواب خوب در شب کمک می کند.

6. در ذهن بمانید

برای کاهش اضطراب و کمک به آگاهی از عمیق ترین افکار خود ، نوعی از معنویت یا ذهن آگاهی را در اولویت قرار دهید. شاید پیدا کردن یک کلیسا یا مکان معنوی حمایتی یا یافتن گروهی برای پیوستن مفید باشد. یافتن زمانی برای نزدیک شدن به جنبه معنوی شما نیز ارزشمند است. هم اکنون راه هایی برای آرامش پیدا کنید.

7. در ارتباط باشید

وقت خود را با افراد و خانواده هایی بگذرانید که از شما حمایت و قدردانی می کنند. همچنین ، وقت خود را صرف خدمت به دیگران کنید ، چه آنها را خوب بشناسید و چه نشناسید. آیا چالش هایی در این زمینه وجود دارد؟ دوستان آنلاین پیدا کنید. ممکن است مجبور شوید از منطقه راحتی خود خارج شوید ، اما این تلاش ارزشش را دارد. با دیگران در ارتباط با سلامتی و طول عمر در ارتباط باشید.

8. بازی را ادامه دهید

از آن لذت ببرید و آن را به بخش مهمی از زندگی خود تبدیل کنید. شما مجبور نیستید همیشه درگیر کارهای سخت باشید در واقع ، اگر برای بازی وقت بگذارید ، با حس انرژی تازه ای به وظایف خود برمی گردید. راه هایی برای این کار پیدا کنید شما هستید شادی فرصت ها بی پایان است ؛ چیزی برای انواع نگرش ها وجود دارد.

مراقبت از سلامتی آسان تر از آن است که فکر می کنید. اینها را امتحان کنید تا به شما کمک کند تا بهترین احساس را داشته باشید و ورزش کنید.

با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، مراقبت های دهان ، مراقبت های فیزیکی ، مراقبت های فیزیکی و مراقبت از پابه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبه

نوشته شده توسط:

لوئیس رابینسون نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت و تناسب اندام است. وقتی او نمی نویسد ، اغلب در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه است.

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و یک تحقیق مادام العمر درباره طبیعت مرتبط با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بود. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

دیدگاهتان را بنویسید