8 مزایای سلامتی گربه های بندری »مزایای سلامتی


اشتراک گذاری نگران کننده است!

مزایای سبیل گیاه گربه برای سلامتی بی شمار است. برگ های سبیل خون گربه دارای مقدار زیادی ساپونین است که برای تسکین درد به اندازه کافی قوی است.

قرن هاست که از آن به عنوان رقیق کننده خون برای درمان ورم معده ، التهاب و آرتریت استفاده می شود. همچنین شناخته شده است که به تسریع بهبود زخم ها و سنگ کلیه کمک می کند.

گربه چه می پردازد؟

Orthosiphon aristatus یک گونه دائمی از جنس در جنس Labiatae است که در جنوب غربی چین ، هند ، پاکستان ، سریلانکا و منطقه اقیانوس هند صادق است.

این گیاه معطر که معمولاً به عنوان گیاه سبیل گربه شناخته می شود ، بومی مناطق مرطوب و خشک زمین است و می تواند تا پانزده فوت ارتفاع داشته باشد. برگها سبز تیره و ضخیم تا صاف و کرمی تا زرد هستند و گیاهان گلدار سفید هستند.

سبیل گربه برای بیمار مبتلا به آرتروز چه می کند؟

به گفته کارشناسان پزشکی ، گیاه سبیل گربه حاوی بسیاری از آنتی ژن ها (سرکوب کننده سیستم ایمنی) و بسیاری از مواد اتصال دهنده اسید اوریک است.

این خاصیت این گیاه به کاهش حملات نقرس کمک می کند و از بروز اختلالات کلیوی مانند سنگ کلیه ، هایپراوریسمی و اسیدوز متابولیک های کلرورمیک جلوگیری می کند.

آنزیم های ادراری و گوارشی با وجود پلی ساکاریدهای موجود در کبد کاهش می یابد ، آنها با اسید اوریک متصل می شوند و رفلاکس اسید را کاهش می دهند ، از تجمع کریستال های اسید اوریک در استخوان ها و گوشت جلوگیری می کند و اثر نقرس را کوتاه می کند.

همچنین درد ناشی از درد مفاصل را تسکین می دهد و درد ناشی از آرتروز و آرتروز را کاهش می دهد.

فواید کرم شب تاب گربه برای سلامتی

برخی از مطالعات نشان داده اند که عصاره گیاه مشک گربه به کاهش تورم کمک می کند. دلیل توصیه کارشناسان به بیماران دیابتی.

فواید زیادی برای گیاه سبیل پته وجود دارد ، اما اینها تنها چند مورد است.

1. زمینه مقاومت در برابر بی میلی

یکی از مزایای مفید گیاه سبیل گربه ، شهرت آن به دلیل خواص ضد التهابی آن است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این سبیل های چوبی یک ماده ضد التهابی در بدن به نام اسید اوریک آزاد می کنند.

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی این گیاهان ، آنها دارای چندین خاصیت ضد التهابی هستند که می تواند در کاهش فشار خون مفید باشد.

خواص ضد التهابی آن مشابه آسپرین است ، دارای خواص کاهنده فشار خون بالا است.

همچنین مشخص شد که این گیاه گردش گلبول های قرمز (RBC) را افزایش می دهد ، التهاب عروق را کاهش می دهد و جریان خون را در ماهیچه ها و بافت قلب افزایش می دهد.

این امر آن را به بخش مهمی از بسیاری از درمان های نظارتی برای نقرس و سایر بیماری های شایع تبدیل می کند.

2. خاصیت آنتی اکسیدانی

علاوه بر این ، از خواص مورد استفاده در بیماری ، سایر مزایای سبیل گربه برای سلامتی ، خواص آن که می تواند تقویت شود. این گیاه دارای خواص آنتی اکسیدانی است تا بدن را در برابر مواد مضر یا عوامل خارجی که ممکن است باعث بیماری شوند ، محافظت کند.

این شامل حذف سموم تجمع یافته در کبد یا کلیه ها و حذف اسید اوریک اضافی است که محصول نهایی متابولیسم پورین است. از آنجا که پورین ها عامل اصلی آرتریت هستند ، این گیاه همچنین از مفاصل و بافت همبند محافظت می کند.

3. به خشک شدن بدن شما کمک می کند

این مکمل گیاهی همچنین به سم زدایی بدن کمک می کند. هر حیوانی باید تحت سم زدایی قرار گیرد ، به ویژه حیواناتی که در معرض سموم و آلاینده های محیطی هستند. در انسان ، این امر اکنون به عنوان پاکسازی اندام شناخته می شود.

همین روند در بدن حیوانات نیز رخ می دهد. تصفیه به حذف وزن آهن و سایر عناصر مضر آزاد شده از طریق غذا و آب کمک می کند.

4. عملکرد مناسب عصب

زیره گربه خانگی حاوی آمینو اسیدی به نام سیستئین است که باعث آسیب عصبی می شود.

اسیدهای آمینه به کاهش اضطراب ، افسردگی و بیماری های التهابی کمک می کند که همه آنها با مشکلات سلامتی مرتبط هستند.

در نتیجه ، آنها قادر به ایجاد رفتارهای عادی و جلوگیری از بروز اختلالات رفتاری هستند.

5. گردش خون را بهبود می بخشد

علاوه بر داشتن خواص ضد التهابی ، دیگر خواص گیاه سبیل گربه ، بهبود فشار خون است. جریان خون به بدن ما برای عملکرد صحیح آن ضروری است. گفته می شود که جریان خون نامناسب نقش مهمی در آرتریت ، مشکلات روحی و روانی و مشکلات بینایی دارد.

جدا از این ، اگر خون در گردش نباشد ، ممکن است از لرز رنج ببریم ، وضعیتی که می تواند منجر به ضعف و حتی مرگ شود. و استفاده از این مکمل سلامتی به ما امکان می دهد از این بیماری های بالقوه مسری جلوگیری کنیم.

6. بهبود عملکرد کلیه

مزایای سبیل خون گربه برای سلامتی نیز شامل بهبود عملکرد کلیه است. وقتی بدن ما بتواند مواد زائد را دفع کند ، ما توانایی بیشتری برای دفع آنها خواهیم داشت. از آنجا که محصولات در کلیه ها تجمع می یابند ، این می تواند منجر به تکرر ادرار و نفخ شود.

بنابراین ، غنی سازی عملکرد کلیه می تواند از بروز سنگ کلیه و بیماری های کلیوی جلوگیری کند ، که همه اینها مشکلات سلامتی شایع در انسان است.

7. تقویت سیستم ایمنی بدن

این گیاه جدا از خواص ضد التهابی ، حاوی مواد مغذی نیز می باشد که به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند. علاوه بر این ، سبیل خون گربه سرشار از پروتئین ، فیبر و سایر مواد مغذی است.

با این فواید شگفت انگیز درخت سبیل گربه ، اکنون می توان گفت که در حفظ سلامت و عملکرد مناسب بدن ما بسیار مثر است.

8. به کاهش علائم آرتریت کمک می کند

اگر با علائم آرتریت آشنا هستید ، متوجه خواهید شد که کریستال های اسید اوریک می توانند منجر به درد مفاصل ، تورم و تورم شوند.

و کریستال های اسید اوریک تنها زمانی ایجاد می شوند که بدن شما بیشتر باشد – نه هنگام ورزش یا مصرف دارو.

عصاره گیاهی سبیل گربه می تواند با جلوگیری از تشکیل اسید اوریک از این اتفاق جلوگیری کند.

چگونه سبیل خون گربه را پرورش دهیم؟

آنقدرها هم سخت به نظر نمی رسد و اگر می خواهید بدانید چگونه سبیل گربه را بکشید ، می تواند سرگرم کننده و سرگرم کننده باشد. خانه کومامالا عضو دائمی جنس نعناع است و گلها و گلهای سبز زنده آن را از همتایان جنس نعناع متمایز می کند.

گلهایی که آنها با موهای سفید سفید می پوشانند ، پاسخی بی ضرر به متخصصان هوا هستند تا اطمینان حاصل شود که فقط گلها حشرات را جذب می کنند نه انسان. گلهای گل به صورت عمودی روی زمین ایستاده و شاخه های متعدد آنها را پشتیبانی می کند و دارای خاردار و همچنین علائم سفید معمولی است.

گربه هایی که گیاه می کارند رشد چندان سختی ندارند اما باید در اطراف آنها مراقب باشید تا از خوردن گل توسط حیوانات کوچک و جوندگان جلوگیری شود.

در هوای زمستان ، برگها رنگ روشن خود را از دست می دهند و قهوه ای می شوند ، به همین دلیل است که اغلب توصیه می شود گیاه خود را با استفاده از قلمه از نسلی به نسل دیگر گسترش دهید.

اثرات محصولات میوه گربه

یکی از رایج ترین عوارض جانبی چوب سبیل گربه ریزش مو است.

دو نوع گرده خاص توسط این تولیدکنندگان استفاده می شود و یکی از آنها این است که باعث ریزش موی گربه شما شود. بهترین راه برای جلوگیری از این امر این است که مراقب حیوان خانگی خود باشید.

یکی دیگر از عوارض جانبی گیاه سبیل گربه نارسایی کبد است. این وضعیت فقط حیوانات بالغ را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما حتی کودکان خردسال نیز می توانند به آن مبتلا شوند. این به این دلیل است که عصاره های گیاهی می توانند باعث کاهش چاقی در حیوان شوند.

در صورت عدم وجود رسوبات چربی ، چربی ها می توانند تجمع کرده و روی اندام های داخلی رسوب ایجاد کرده و در نتیجه این اندام ها تخریب شوند. گربه هایی که از نارسایی کبدی رنج می برند ، به دستگاه تنفس تنفسی می رسند.

آیا پرورش گربه برای گربه اشکالی ندارد؟

بسیاری از مردم بر این باورند که استفاده از مواد طبیعی و طبیعی برای سالم نگه داشتن گربه و عطرهای تازه بهتر است ، اما آیا می دانید چه اتفاقی برای سبیل چوبی گربه می افتد؟

اگر تعجب می کنید ، باید بدانید که عنصر اصلی تجاری ترین نوع غذای گربه رژیم غذایی است. این رژیم چیزی بیش از کالری برای گربه ندارد و احتمالاً بیشتر از ارزش آن استرس زا است.

نکته اصلی این است که “آیا گربه گربه برای گربه ها خوب است؟” پاسخ بله است. اما اگر به گربه خود یک مارک تجاری می خورید ، بروید و مطمئن شوید که از تولید کننده مکمل های غذایی است که از مواد ایمن استفاده می کند.

با صرف وقت اضافی برای یادگیری پروویلوس و سایر انواع گربه های غذای گربه ، شما یک قدم به اطمینان از سالم و زنده ماندن گربه خود نزدیک می شوید.

مزایای خوردن سبیل ریشه گربه به نحوی است که می تواند سلامت شما را بهبود بخشد. هنگامی که انتخاب می کنید یک مکمل معمولی مانند این به رژیم غذایی خود اضافه کنید ، به گربه شما کمک می کند غذا را هضم کند ، با عفونت ها مبارزه کند ، سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند و موارد دیگر.

اگر متوجه هرگونه ضعف علامتی در گربه خود شدید ، باید نگران باشید و از همین حالا مصرف ویتامین A آن را افزایش دهید.

آخرین کلمات من

گیاه سبیل گربه یک انقلاب جدید سبیل است که دارای مزایایی است ، سلامت شما را افزایش می دهد ، این بیماری ها را درمان می کند ، عفونت ها را درمان می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، با سرطان مبارزه می کند و خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد.

در همان زمان شما تعداد زیادی از مواد غذایی ، مواد شیمیایی و سایر مواد مغذی مفید را دریافت می کنید که از نظر علمی برای بهبود سلامت و کاهش سرعت پیری اثبات شده است.

دیدگاهتان را بنویسید