8 نکته در مورد یک تجربه کاری کوچک


برخی از پیوندها در این مورد روابط متقابل هستند. این بدان معناست که اگر روی پیوند کلیک کنید و مورد را خریداری کنید ، ما بدون هیچ هزینه اضافی از شما فروش کمیسیون دریافت می کنیم. این سایت های شبکه های اجتماعی به ما اجازه می دهند همیشه بهترین EatMoveHack را برای شما به ارمغان بیاوریم. همه نظرات برای ما باقی می ماند.

وقتی از تمرینات منظم خود خسته می شوید ، ممکن است وسوسه شوید که همه کارها را انجام دهید. نگاه کردن به ورزش برای حفظ سلامتی بسیار مهم است ، مهم این است که راه هایی برای بازگشت به تناسب اندام – یا حداقل قابل قبول بودن پیدا کنید.

خوشبختانه مقابله با کسالت خیلی سخت نیست ، چه در باشگاه ورزش کنید ، در خانه در خانه بدوید یا بیرون بروید. راز در مشکل نهفته است – از نکات زیر استفاده کنید تا ذهن خود را در جای دیگری نگه دارید تا بتوانید روال عادی خود را ادامه دهید.

تمرینات بدن کوچک انجام دهید اکنون تسلیم نشوید

کمک به یک آموزش بی پایان

ای کاش شما از آن دسته افرادی بودید که واقعاً از ورزش لذت می بردند؟ ما مطمئن نیستیم که می توانیم چنین قولی بدهیم ، اما می توانیم به شما آموزش دهیم یا چیزهایی را با هم مخلوط کنید تا احساس نکنید که تمرینی را که زندگی شما را از بین می برد کنار بگذارید.

1. در اینجا ذهن خود را تنظیم کنید

تعیین اهداف در حین ورزش راهی هوشمندانه برای غلبه بر خستگی است. اهداف به شما این امکان را می دهند که برای رسیدن به آن تلاش کنید و زمان شروع و پایان مشخصی را برای تمرینات منظم خود تعیین کنید تا در ابدیت احساس کشش دائمی نکنید.

قبل از اینکه بتوانید اهداف واقع بینانه تعیین کنید ، باید پایه ها را ایجاد کنید. سرمایه گذاری در a گام شمار یا ورزش راهی آسان برای تشخیص چند مرحله شما ، مدت زمان تمرین و کالری سوزاندن است. با استفاده از این اطلاعات (و فناوری جدید خود) هر روز به اهداف خود برسید.

2. خودتان را به چالش بکشید

در حالی که دستیابی به اهداف می تواند مفید باشد ، به زودی متوجه خواهید شد که راه طولانی یا بلندکردن زیاد نیاز به تلاش زیادی ندارد. این به این دلیل است که هرچه بیشتر کار کنید ، صبر بیشتری ایجاد می کنید.

برای بازگرداندن آن احساس شگفت انگیز از دستیابی به ورزش منظم و شکست دادن آن ، باید خودتان را به چالش بکشید – بالا بروید و فراتر بروید!

اما اجازه ندهید ایده به چالش کشیدن خود شما را نگران کند. بسته به سطح مهارت شما ، هدفگذاری 1000 قدم بیشتر در روز یا کار فقط 15 دقیقه می تواند بسیار زیاد باشد.

به ما اعتماد کنید ، اگر بیش از حد مشغول هستید و نمی توانید فقط پنج جلسه تمرین با وزنه را پشت سر بگذارید یا چند دقیقه اضافی در طول تمرینات قلبی معمولی خود اختصاص دهید ، تسلیم نمی شوید.

3. و به خود پاداش دهید

برای رسیدن به آن اهداف جدید به کمی تشویق نیاز دارید؟ وقتی به دنبال چیز مهمی افتادید ، با علائم خنده دار به خود پاداش دهید!

در حالی که جستجوی رژیم های غذایی برای یک کار خوب وسوسه انگیز است ، در برابر وسوسه مقاومت کنید ، به خصوص اگر می خواهید پوست خود را از بین ببرید یا آن را حفظ کنید.

در عوض ، شخصیت ها یا فعالیت هایی را انتخاب کنید که از آنها لذت می برید و تا آنجا که می خواهید درگیر آن نشوید. مثالهای خوب عبارتند از استراحت در استخر خوب ، برداشتن کتاب جدید ، یا گذراندن یک بعدازظهر در محل بازی ، فیلم یا باغ وحش.

4. استفاده بیش از حد

برای برخی از افراد ، تمرینات عملی شروع می شود زیرا تمرکز بیشتری بر چیزهای دیگری دارند که باید تکمیل کنند. اگر مشغول کار هستید ، برای مهمانی برنامه ریزی می کنید یا مهارت جدیدی یاد می گیرید ، ممکن است هنگام بلند کردن وزنه یا ضربه زدن به کوله پشتی ذهن شما شروع به پرسه زدن کند.

اگر شبیه شماست ، چند وظیفه ای را امتحان کنید. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و از راه اندازی آن خسته می شوید. البته ، چند وظیفه ای ممکن است ساده تر از انجام آن با برخی از انواع تمرینات منظم به نظر برسد ، اما در برخی دیگر کاملاً امکان پذیر است.

به عنوان مثال ، مرور سوابق جلسات و تماشای فیلم های آشپزی هنگام دوچرخه سواری و آزاد کردن دست ها آسان است. اگر مربی قدرتی هستید ، یوگا انجام می دهید ، یا بیرون می دوید ، می توانید با کشیدن یک جفت گوش و گوشی هوشمند ، یک زبان جدید یاد بگیرید یا به کلاس های آنلاین گوش دهید.

5. کار با دیگران

در مواقع دیگر ، ممکن است به یک دوست احتیاج داشته باشید که به شما انگیزه دهد و تمرینات خستگی ناپذیر را شکست دهد. در صورت تنهایی هنگام تمرین ، به دنبال یک دوست مدرسه باشید یا با دوستان خود برای گروه های ورزشی ملاقات کنید.

اگر ملاقات با دیگران ضروری نیست ، به فناوری نگاه کنید. می توانید از بحث ویدئویی برای تمرین در کنار یک دوست یا شریک خود استفاده کنید ، یا می توانید از برنامه ها برای ثبت پیشرفت خود برای به چالش کشیدن دوستان برای شکست شما استفاده کنید.

در حقیقت ، اگر شما یک دوست خزدار و چهار پا دارید ، در انتخاب آنها به عنوان دوست آموزشی خود تردید نکنید – به ما اعتماد کنید ، آنها شما را برای او بیشتر دوست خواهند داشت. آنها را برای دویدن ببرید ، پارک را تعقیب کنید یا برای شنا به استخر بپرید.

6. سایر احساسات خود را درگیر کنید

در خانه با موسیقی برای یک تمرین بدون وقفه ورزش کنید

انجام همان کارها روز به روز راهی مطمئن برای آسیب رساندن به مغز و سخت تر کردن کار است. با این حال ، گاهی اوقات نمی توانید از تمرینات منظم منظم اجتناب کنید زیرا ممکن است بر گروه های عضلانی خاصی استرس داشته باشید یا تجهیزات لازم برای انجام کارهای دیگر را ندارید.

وقتی در این موقعیت قرار می گیرید ، می توانید با استفاده از سایر حواس خودآگاه ذهن خود را تمرین دهید. در مورد آن فکر کنید: وقتی کارها را همزمان انجام می دهید ، مغز شما باید سخت کار کند تا آنچه را که اتفاق می افتد ثبت کند.

در طول تمرین ، راه هایی برای فعال کردن حس چشایی ، بویایی و شنوایی خود بیابید. ایده های ساده شامل روشنایی ، روشنایی شمع و پخش موسیقی است. در حین تمرین ، متوجه می شوید که ذهن شما اغلب متحرک است و قبل از اینکه وقت داشته باشید ورزش را کنار بگذارید یا احساس تحریک کنید ، تمرینات شما به پایان می رسد.

7. ورزش خود را عادی تغییر دهید

گاهی اوقات ، ممکن است متوجه شوید که واقعاً می خواهید با وجود ناامیدی ، به یک برنامه ورزشی منظم پایبند باشید. شاید به این دلیل است که شما قبلاً برای ابزارها هزینه کرده اید یا از نتایجی که به دست می آورید راضی هستید.

در این حالت ، شما می توانید بازی های بلوز را آرام کرده و تمرینات راضی کننده مجدد تنها با تغییر شدت کار خود انجام دهید. یک راه برای انجام این کار این است که هنگام تمرینات قدرتی ، با استفاده از بیضوی یا دویدن ، سخت ، طولانی یا سریع بروید.

ایده دیگر تمرین تمرینات تناوبی با شدت بالا (HIIT) است. با تمرین HIIT ، شما بین تمرینات پرش با قدرت بالا و استراحت متناوب می شوید. فاصله معمول HIIT 30 ثانیه فعالیت و 30 ثانیه استراحت است.

تقریباً می توانید هر نوع حرکتی را در طول استراحت های HIIT انجام دهید ، این بدان معنی است که این یک راه عالی برای تغییر وضعیت است که می خواهید وزنه بزنید یا کاردیو انجام دهید. و به دلیل سخت کوشی شما ، ذهن شما وقت نخواهد داشت که به سرخوردگی فکر کند.

8. تغییر دیدگاه را آزمایش کنید

در مواقع دیگر ، تنها چیزی که می خواهید از آن دور شوید تمرین تکان دادن چیزها است. در صورت تمایل می توانید همان تمرینات منظم را انجام دهید ، اما سعی کنید کاری متفاوت انجام دهید.

این می تواند به سادگی ورزش در بالکن باشد تا در اتاق نشیمن یا سرگرم کننده مانند پیدا کردن یک سالن بدنسازی بزرگسالان برای بازدید.

اگر در فضای باز ورزش می کنید ، هنگام دویدن یا بازدید از یک پارک جدید برای یوگا یا ایروبیک ، مسیر دیگری را در پیش بگیرید.

برای کمی ورزش به پارک بروید

آیا نمی خواهید سالن ورزشی جدیدی پیدا کنید یا راحتی خانه خود را ترک کنید و هنوز تمایل دارید که کمی تمرین را رها کنید؟ شما می توانید با بررسی مطالب جدید ، مدلهای مختلف تمرینی برای تمرینات با وزنه یا شرکت در کلاسهای گروهی (حضوری یا آنلاین) برای ایجاد دوستان جدید ، دیدگاه خود را تغییر دهید.

جمعش کن

ورزش منظم برای سلامتی مهم است ، اما هنگامی که مغز به شما می گوید کار جالب تری انجام دهید ، سخت است که ذهن خود را در جریان نگه دارید. یاورها بهترین راه ها را برای یافتن انگیزه اضافی مورد نیاز برای گذراندن آموزش خود دارند و ما مطمئن هستیم که آنها به شما کمک خواهند کرد.

بدنبال روشهای جدید و متفاوت برای ورزش هستید؟ راهنمای ما برای مدل سازی تمرینات برای حداکثر افزایش عضلات را برای ایده هایی در مورد نحوه تغییر وضعیت بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید