Bar Midtown Jimmy’s Corner باز می شود


Jimmy’s Corner ، قدیمی ترین پارک غواصی Midtown که مورد علاقه مردم محلی بود ، امروز برای اولین بار از زمان شیوع بیماری بازگشایی شد. این همچنین اولین بار است که شهر از زمان مرگ صاحب و نام قدیمی آن ، جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 توسط COVID-19 کشته شد بازگشایی می شود.

او گفت: “این واقعاً سرگرم کننده است ، زیرا این یک فضای واقعی است ، اما واقعاً غم انگیز است زیرا این اولین بار است که این سایت در 50 سال وجود دارد و جیمی در آن دخالت نکرده است.” مجری مایک دوهرتی ، که روز دوشنبه به Gothamist گفت که حدود دو سال و نیم در شهر کار می کند.

عکسی از سایت گوشه جیمی

دوهرتی ، که روزهای هفته در پارک کار می کند ، گفت جیمی یک مرد معمولی بود که همیشه در آن فضا “دوست داشتنی و برکت داده می شد” ، و در نهایت برای یک عامل مهمانی که بیش از 20 سال در آنجا کار می کرد برنده شد. او گفت که افتتاحیه آرام جمعه گذشته برای دوستان و همسایگان “جالب” بود و این روزها پارک نگران تعداد کمی از پا در میدتاون نیست.

او گفت: “این سفر ماست ، مکان خاصی است – مردم برای اقامت به اینجا می آیند.”

این سایت در خیابان 140 و 44 خیابان 44 واقع شده است ، جایی که برادوی قبلاً افتتاح شده است و همچنین تعداد زیادی از مجریان پشت صحنه را شامل می شود.

وی برای افتتاحیه رسمی امروز ، افزود: “این مرحله ای برای روز است. ما حدود 8-10 نفر در حال حاضر مشغول کار هستیم ، اما می دانیم که طول روز را افزایش می دهیم.”

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، آنها صاحب سایت گوشه جیمی در شهر بزرگ هستند.

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، آنها صاحب سایت گوشه جیمی در شهر بزرگ هستند.

پول

گلن ، مربی سابق بوکس که در باشگاه های بوکس در نیوجرسی و نیویورک کار می کرد ، این سایت را در خیابان 44th West در 1971 افتتاح کرد. برخی از نمایشگاه ها پورورو نگائو فیلم Jimmy’s Corner را فیلمبرداری کرد و همه از فرانک سیناترا تا مایکل جردن آنجا بوده اند. در افتتاحیه ، این سایت تنها چند بلوک دورتر از تجارت او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر ، جایی که گلن با شریک خود محمدعلی تمرین می کرد ، ملاقات کرد.

در یک پست اینستاگرامی ، Jimmy’s Kiss نوشت که آنها به دستور واکسیناسیون شهر توجه زیادی دارند و همچنین از طرفداران ، به ویژه “احترام گذاشتن” ، درخواست می کنند. [Glenn’s] برو ”دیدگاهتان را بنویسید