Chow and Talk: توت سیاه را برش دهید


جو دوسر یک شبه جو دوسر اخیراً بسیار محبوب شده است ، اما من احساس می کنم که جو دوسر فوری در مایکروویو در هر زمان سریعتر است ، در تهیه صبحانه جذاب است یا یک میان وعده آماده برای لذت بردن ، بنابراین امتحان کردن آن لذت بخش است.


در بلوک های تیره برش دهید


– یک چهارم توت سیاه و موز یک فنجان شیر و عسل را در حدود 1 قاشق غذاخوری مخلوط کنید ، دانه ها را تمیز کنید و با 1/2 فنجان پخته شده (ممکن است ناگهانی باشد ، من واقعاً این را دوست دارم) مخلوط کنید. و در صورت نیاز شکر را اضافه کنید.
یک شب یا چند ساعت در یخچال قرار دهید ، این یک میان وعده یا صبحانه است.

در اخبار دیگر ، من اخیراً با والدینم در ایسلند ملاقات کردم زیرا افراد واکسینه شده نیازی به نظافت ندارند و در زمان پرواز ما به انگلستان ، هنوز قرنطینه در نظر گرفته شده است. این یک سفر عالی ، مناظر دیدنی ، شبهای سفید ، غذای خوب و بسیاری از نبردهای متفکرانه بود که پس از دو سال جدایی انجام شد.این یک رستوران خنک در گلخانه برای پرورش گوجه فرنگی با استفاده از هوای داغ زمین آتشفشانی برای پرورش آن است. این فهرست از گوجه فرنگی الهام گرفته شده است و قسمت مورد علاقه من این است که آنها از زنبورهای عسل برای آسیب رساندن به گیاهان استفاده می کنند ، 1200 نفر از آنها اشعار سرگرم کننده می خوانند.

https://www.youtube.com/watch؟v=EDs1x7XdoqA

بنویسید و به اشتراک بگذارید

قفل کردن

دیدگاهتان را بنویسید