GPU لوگوی Immortalis که توسط سخت افزار رهگیری نور طراحی شده است


لوگو امروز یک پردازنده گرافیکی پرچمدار جدید را معرفی کرد که برای اولین بار ردیابی نور را با برنامه ها معرفی می کند. این محصول نام دارد Immortalis-G715 نیاز به 15 درصد قدرت بیشتر از نسل قبلی مقررات بازی مالی دارد. این تولید برق به لطف پیشرفت‌هایی در معماری و طراحی GPU که اکنون قابل انجام است، موفقیت‌آمیز بود تا 16 هسته که در.

لوگوی قبلی شامل گرافیک Mali-G710 بود که از ردیابی مبتنی بر نور پشتیبانی می کرد. اما اکنون به دلیل ویژگی‌های اختصاصی‌اش، ادعای Immortalis-G715 را دارد 300 درصد در رهگیری نور بهترین عملکرد را دارد. حال باید منتظر ماند و دید چه بازی هایی از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

پشتیبانی از آرم Immortalis برای نرخ سایه متغیر

در ابتدا، بازی ها ممکن است اولین بازی هایی باشند که از این ویژگی استفاده می کنند مقیاس نرخ مجازی (VRS) برچسب Immortalis-G715 را اضافه کنید. VRS بر روی پردازنده‌های گرافیکی در بخش‌هایی از رویداد متمرکز می‌شود که به اطلاعات بیشتری نیاز دارند. این ویژگی کیفیت نمایش را کاهش نمی دهد، اما GPU عملکرد بهتری خواهد داشت. این برند می گوید برخی از بازی ها به لطف این فناوری است 40 درصد نرخ فریم بهتر آنها دیده اند.

ARM Immortalis G715

این برند امروز دو پردازنده گرافیکی دیگر را نیز معرفی کرد Mali-G715 داشتیم Mali-G615 که در. هر دو پردازنده از فناوری سایه با نرخ متغیر پشتیبانی می‌کنند اما سخت‌افزاری برای روشن‌کردن و استفاده از هسته‌های کمتری ندارند، که باعث کاهش کل قدرت می‌شود.

اولین گوشی هایی که از Immortalis-G715 استفاده می کنند در سال 2023 عرضه خواهند شد. سامسونگ در حال حاضر شامل اگزینوس 2200 از طریق همکاری با AMD، این ویژگی را در سری گلکسی S22 فراهم می کند. اکنون این برند در تلاش است تا با این محصول جدید به رقبا نزدیک شود و فناوری بیشتری برای ضربه زدن دارد. این شرکت امیدوار است که Immortalis حرکت به سمت ردیابی موبایل را آغاز کند و همان موفقیت سری را تجربه کند مالی با فروش 8 میلیارد پردازنده گرافیکی در سراسر جهان.