[Instant Pot] دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای


شام دو طبقه یکی از دستور العمل های قابلمه فوری است ، همه چیز در مورد یافتن ترکیب مناسب غذاها برای ترکیب مانند تراز غذایی است و می توان آنها را همزمان با هم ترکیب کرد و در همان مکان برای استفاده از اجاق گاز پخت. یک قابلمه زیبا!

دقیقه گذشت ، دوستان! ظاهراً مادر یک نوزاد یک نوع رفت و آمد مکرر است … چه کسی می دانست؟ 😉

من همیشه از آشپزخانه سپاسگزارم – اما اکنون که مادر شده ام ، میانبرها کار مهمی هستند! امضای شامهای دو نفره من همچنان ارزش خود را ثابت می کند و روز تحویل رایگان هنوز هم در برخی از رضایت بخش ترین روشها صادق است.

نارگیل آسان این نارگیل کاری وقتی در غذای تایلندی احساس می کنم اما در غذا خوردن احساس نمی کنم در قابلمه فوری من ظاهر می شود. من نمی توانم برای حقیقت دقیق ضمانت کنم ، اما می توانم برای ضربه زدن به صحنه تضمین کنم و این به سرعت انجام می شود!

دستور غذا با یک تکه پیاز و خمیر کاری تایلندی شما شروع می شود. چیزی که من استفاده می کنم یک فروشگاه به سبک panang است که در فروشگاه خریداری شده است. برای من آسان نیست که وارد بازارهای آسیایی با انبارهای خوب شوم ، بنابراین وقتی دستانم به وان رسید ، پس از بازکردن آن را در یخچالم گذاشتم. از نظر داخلی کاملاً مناسب است – و هنگامی که آماده پختن سایر مواد هستید ، می توانید مانند بستنی بستنی از آن خارج شوید! (:

[Instant Pot]  دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای

برنج قهوه ای حدود 20 دقیقه می پزد ، که این را به یک شریک مناسب برای خورش گوشت گاو مقرون به صرفه تبدیل می کند. یا ، برای یک جعبه “راه” نه راهه برای “خوردن” غذای بز وقتی گوشت گاو خیلی سرد است ، می توان از آن به عنوان یک سنگ سخت بدون یخ زدایی استفاده کرد! من این دستور را با یک بلوک بستنی آردی سرد سرد از دستور قصابی خود تهیه کردم ، و به همان خوبی هم کار کرد.

[Instant Pot]  دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای
[Instant Pot]  دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای

که ما را به راهی دیگر برای “اجتناب” از یخ می رساند: بستنی! با زمان پخت 20 دقیقه ای ما ، ایده خوبی نیست که سبزیجات تازه را در کاری بپزیم – آنها ترش می شوند. در عوض ، پس از کمی پخت سخت ، من کیسه یخ را می ریزم تا مخلوط سبزیجات مخلوط شود. بدون هیاهو ، بدون درخشش! در یک دنیای کامل ، بهترین ترکیب سبزیجات من شامل کلم بروکلی ، نخود برفی ، هویج ، فلفل قرمز و شاه بلوط آب است.

همانطور که سبزیجات وارد می شوند ، این زمانی است که من نارگیل خود را اضافه می کنم. افزودن نارگیل به انتها به شیرینی و طراوت آن کمک می کند تا اینکه آن را تا وزن کم بپزید. تا زمانی که همه چیز گرم است ، و برای آمادگی برای هوش مصنوعی آماده باشید ، از عملکرد جنوبی Instant Pot برای ادامه آشپزی استفاده کنید.

[Instant Pot]  دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای

flavorrd عضو برنامه Amazon Services LLC Associates Program است و برای خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای زیر کمیسیون دریافت می کند:

[Instant Pot]  دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای

[Instant Pot] دو کارتی گوشت گاو نارگیلی تایلندی سرخ شده + برنج یاسمن قهوه ای

در مورد گوشت گاو ، این دستور العمل همچنین می تواند با برش های گوشت گاو بسیار کندتر (مانند آرد سوخاری) کار کند – فقط برای جلوگیری از پخت بیش از حد با تکه های یخ شروع کنید.

 • 1 قاشق روغن نارگیل
 • 1/2 پیاز متوسط تاتینا
 • 2 قاشق تهیه خمیر کاری تایلندی
 • 1 پوند گوشت گاو تزئین مقدار زیادی چربی
 • 1 فنجان اب
 • 1 فنجان چه شیر پاپو
 • 3 فنجان مخلوطی از حصیر میوه درست کنید
 • 2 قاشق ریحان تایلندی تاتینا آن را به اختیار خود بسپارید
 • 1 1/2 فنجان araisa enaena enaena
 • 1 1/2 فنجان اب
 • با استفاده از عملکرد جنوب ، روغن را در زودپز گرم کنید. وقتی روغن داغ شد ، پیاز را تفت دهید تا نرم شود. خمیر کاری را اضافه کنید و 2 دقیقه دیگر بپزید تا معطر شود ، سپس فیله گوشت گاو و 1 فنجان آب را با آن مخلوط کنید.

 • یک حصیر آشپزی روی گوشت گاو در بالا و یک تخته برش فولاد ضد زنگ 7 اینچی قرار دهید. ماهی تابه را با برنج قهوه ای و 1 و نیم فنجان آب پر کنید.

 • درب را ببندید و درب را محکم کنید. به مدت 20 دقیقه روی حرارت زیاد بپزید. پس از اتمام زمان پخت ، صافی از قبل گرم شده را به مدت 10 دقیقه بگذارید ، سپس شیر را با دقت باز کنید تا بقایای باقی مانده به صورت دستی آزاد شود.

 • درپوش را باز کرده و برنج قهوه ای و مواد پخت را کنار بگذارید ، سپس نارگیل و سبزیجات سرد را به فیله گوشت گاو اضافه کنید. از عملکرد جنوبی استفاده کنید و کاری را به آرامی هم بزنید تا کاملا گرم شود.

 • غذاهای برنج قهوه ای را با خمیر کاری و ریحان تایلندی سرو کنید.

کتیبه میوه میوه گلدان
https://flavorrd.com/instantpotindex/

دیدگاهتان را بنویسید