MAF دریافت کننده پروتئین GC برای کمک به بیماران سرطانی نشان داده شده است


یک خبر خوب در برابر سرطان!

ما قبلاً توضیح دادیم که چگونه VDTP / GcMAF می تواند به بیماران مبتلا به سرطان ، حتی بیماری های عصبی مانند مولتیپل اسکلروزیس و حتی اوتیسم کمک کند.

اینجا ، جدید تحقیقات را نشان دهید توانایی داروهای ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF.

پروتئین MAF مشتق شده از پروتئین GC (GC-Protein MAF) در بسیاری از سرطان های سینه ، به ویژه در مواردی که دارای رشد سریع هستند ، بسیار مشهود است. تیم تحقیقاتی اکنون نشان داده است که GC-Protein MAF نقش مهمی در کنترل رشد سلول های توموری و متاستاز سرطان در سایر اندام ها دارد.

همه ما VDTP / GcMAF را در بدن خود داریم ، زیرا این یک پروتئین طبیعی است. این امکان وجود دارد که اگر از تناسب اندام و سلامت برخوردار هستید ، به تنهایی بتوانید با سرطان و بیماری مبارزه کنید. اگر از طرف دیگر مریض هستید یا بیماری جدی دارید ، ایمنی شما مانند سطح VDTP / GcMAF پایین نیست.

VDTP / GcMAF چگونه کار می کند؟

تماشا کنید که چگونه سلول های ایمنی باکتری ها ، ویروس ها و سرطان ها را مورد حمله قرار داده و از بین می برند. این واقعاً یک پیشرفت بزرگ در پزشکی است. GcMaf بهترین محصولی است که تاکنون ایمونوتراپی داشته ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=o8R3zOGUmjA

به عنوان مثال ، اگر شما مبتلا به سرطان یا بیماری نهایی هستید ، به این معنی است که شما برای آن بسیار جوان هستید ، به تقویت نیاز دارید. واکسن خارجی VDTP / GcMAF ، با برخی تغییرات زندگی و a مامان پاکبه

یافته های پژوهش

آ-Nاستیل گالاکتوزامینیداز (ناگالاز) در سیستم ایمنی بیماران سرطانی تجمع می یابد و اقدامات آن با پیشرفت شدید ، تهاجمی و پیشرونده بیماری همراه است. تجویز فاکتور فعال کننده ماکروفاژهای مشتق از پروتئین GC (VDTP / GcMAF) در بیماران مبتلا به سرطان با افزایش ناگالاز با کاهش فعالیت سرمایه و مزایای قابل توجه همراه بود.

19 نفر از 20 بیمار تحت کلینیک مورد مطالعه به خوبی به VDTP / GcMAF پاسخ دادند ، با برخی از الگوهای در حال ظهور.

  • سطح فعالیت سرم همه بیماران بالاتر از حد معمول بود.
  • تنها یک بیمار در حضور VDTP / GcMAF کاهش فعالیت ناگالاز سرم را نشان داد.
  • داده های گزارش شده در اینجا نتایج قبلی را تأیید و گسترش می دهد و راهی برای مطالعات بیشتر با هدف ارزیابی نقش و نشانه گذاری دقیق برای حفاظت ایمنی ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF فراهم می کند.

VDTP / GcMAF واقعی را از اینجا دریافت کنید!

لطفاً توجه داشته باشید ، VDTP / GcMaf اصل از بلغارستان و ژاپن تنها منابع واقعی VDTP / GcMaf هستند ، اما واردات آنها بسیار دشوار است ، زیرا قادر به ارسال از کشور نیست.

در اسرائیل ، VDTP / GcMAF دیگر در دسترس نیست.

VDTP / GcMAF پیشرفته ترین در درمان اوتیسم و ​​سرطان است و عقب ماندگی ذهنی نتایج غیر قابل انکاری داشته است. درمان آن حتی زمانی که به نظر می رسد شناخته شده است سرطان درمان نشدهبه

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید!

ما تحقیقاتی را که شما انتخاب می کنید انجام می دهیم ،
عشق و درک
شفا دهندگان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما در بالا بپیوندید من هستم: بازیابی اوراکل
و به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

درخواست جهانی

لطفاً طومار ما علیه واکسیناسیون را امضا کنید هدف از این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسیناسیون یک مشکل جهانی است و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.
وقتی کنار هم بایستیم ، فرصتی برای نجات کودکان برای آینده وجود دارد.

تبلیغات رایگان ما را متوقف کنید

Healing Oracle با پشتیبانی خوانندگان آن در دسترس است. اگر پست های مفید و مفیدی پیدا کردید ، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به شناسایی و کمک به افراد در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که وضعیت سلامتی آنها تغییر کرده است ، یا وضعیت سلامتی یکی از عزیزان ، و سایر درمانها یک جنگ ماموریتی است. از اینکه از کار ما قدردانی کردید و به تداوم آن کمک کردید سپاسگزاریم.

اهدا کنید در صورت تمایل به بخشش سخاوتمندانه نسبت به زمان و تلاش ما ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا سمت راست استفاده کنید (روی میز)، یا جعبه های زیر را اهدا کنید (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید