Newark در حال اتمام برداشتن لوله به موقع است


نیوآرک به هدف خود برای جایگزینی لوله های تک صفحه ای که آب را به کلان شهرهای نیوجرسی منتقل می کنند ، نزدیک شده است. تا کنون ، آنها به یک رکورد دست یافته اند: جایگزین بیش از 22000 خط خدمات دانش با لوله های مسی.

مقامات شهری اعلام کردند که همه خطوط سرویس دهی سطحی-لوله های شیلنگ باغ که منابع آب زیرزمینی را به خانه ها متصل می کند-حذف شده است. طی دو هفته آینده ، کارگران ساختمانی بازرسی می کنند تا مطمئن شوند خطوط خدمات برای جایگزینی یا عدم “سوابق” شهرها تعیین شده اند. آنها در حال حاضر 1.000 لوله دیگر برای بررسی مجدد دارند.

“سوابق می گویند هیچ سرویس اولیه وجود ندارد. خب ، آن صاحب روستا ، آن ساکن ، نگران هستند. ” فقط یک دقیقه طول می کشد تا وارد شده و به آنها ثابت کنیم که چرا لوله های آنها را تعویض نمی کنیم. “

عادیم گفت که این پروژه تا پایان ماه به طور کامل تکمیل می شود ، کمتر از سه سال پس از خرابی پروژه توسط شهر. تعدادی از دستاوردها در سالهای پس از وقوع بحران شهری شهری و قابل مقایسه در فلینت ، میشیگان رخ داد.

در حال حاضر ، نیوآرک لوله های جلویی خود را در مقابل فلینت جایگزین کرده است و به عنوان نمونه – حتی توسط بزرگترین منتقدان – مورد استقبال قرار گرفته است.

اریک اولسون از شورای دائمی حفاظت از محیط زیست ، گروهی که از نیوارک شکایت کرد می گوید: “هزاران خط خدمات اولیه به سرعت جایگزین شده و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی بسیار سریعتر از آنچه بسیاری از ایستگاه ها تلاش کرده اند تکمیل شده است.” 2018. بالاتر از سطوح رهبری آن. گروه محیط زیست در اوایل امسال در شهر فرود آمد. NEW Caucus ، یکی از اعضای هیئت علمی نیوآرک ، یکی از گروه های قضایی ، می گوید مهم است که شهر بزرگ را برای ساکنانش باز نگه داریم و مردم را در مورد خطرات صورت آگاه کنیم.

سه کارگر ساختمانی در حال تعویض لوله ها در خیابان ایستاده اند

کارگران ساختمانی در Gillette Place در نیوآرک 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط خدمات دانش را با مس جایگزین کنند.

پول

کارگران ساختمانی در Gillette Place در نیوآرک 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط خدمات دانش را با مس جایگزین کنند.

کارن یی / WNYC

این امر برای مادران باردار و رشد کودکان مضر است. در حالی که هیچ اندازه سطحی ایمن وجود ندارد ، دولت ایالت اعلام کرده است که باید به اندازه کافی دهانه آب آشامیدنی وجود داشته باشد تا تجهیزات آب قابل جابجایی نباشد. سالانه بیش از 4000 کودک مبتلا به مسمومیت با سرب در نیوجرسی تشخیص داده می شوند ، بیشتر از طریق لوله رنگ صورت.

در ابتدا برنامه ریزی شده بود که نیوآرک خطوط خدمات آموزشی خود را به مدت 10 سال جایگزین کند ، اما در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده به کلانشهر دستور داد آب بطری را بین هزاران نفر از ساکنان توزیع کند. همانطور که نیوآرک در سراسر کشور با سران کشور صحبت می کند و سطح آب همچنان در حال افزایش است ، مقامات شهرستان اسکس وارد عمل شدند و موافقت کردند که 120 میلیون دلار برای سرمایه گذاری برای تسریع پروژه جایگزینی آن متعهد شود. این بدهی با توافق نامه اجاره بین بندر و نیوآرک تسویه می شود.

شورای شهر نیوآرک همچنین قانونی را تصویب کرد که به کارگران ساختمانی اجازه می دهد بدون اجازه صاحب ملک از خطوط خدماتی در املاک خصوصی بازدید کنند و نیازی به تعقیب سران غیرشهری نداشته و سه چهارم ساکنان از خانه های خود بازنشسته می شوند.

دولت نیوآرک به آن اجازه داد تا از بودجه عمومی برای تأمین هزینه عملیات مالکیت خصوصی استفاده کند. خطوط خدمات آموزشی در نیوآرک متعلق به مالکان فردی است اما شهر در حال تبدیل شدن به لوله های رایگان است.

اولسون می گوید: “اگر اراده سیاسی وجود داشته باشد و اگر بودجه وجود داشته باشد ، خطوط خدمات رهبری می توانند در اسرع وقت جایگزین شوند.”

“ابتدا باید وارد اجتماع شوید ، خطوط خدمات صفحه نمایش را حتی در خیابان به طور همزمان جایگزین کنید. اگر تجهیزات و کارکنان آنجا را دارید ، بهتر است و هزینه کمتری برای هر خانه ای دارید که زودتر تکمیل شود. و این هنوز یکی از بزرگترین درس های نیوآرک است. ”

فیل مورفی فرماندار نیوجرسی امسال قانونی را امضا کرد که بر اساس آن تجهیزات آب جایگزین خطوط سرویس اطلاعاتی مشابه در 10 سال آینده می شود. انجمن کارهای آب آمریکا تخمین می زند که 350،000 خطوط خدمات آب در این ایالت ، پنجمین کشور بزرگ وجود دارد. نتایج جاری ارائه شده توسط سیستم های آب به بخش حفاظت محیط زیست نیوجرسی نشان می دهد که 167354 لوله نیاز به تعویض دارند. حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله سرمایه گذاری شده است.

اما نزدیک به 1.1 میلیون کالای ناشناس ، تقریبا 85 درصد از کل لوله ها.

ادیم گفت نیوآرک یک دارایی قوی است که به شهر اجازه می دهد بلوک به بلوک سریعتر حرکت کند. نیوآرک این پروژه را به یک طرح پرداخت منطقه ای تبدیل کرد. وی گفت: از 600 شغل ایجاد شده ، 250 نفر کارگر محلی و 85 نفر بیکار هستند.

او می گوید: “ما همچنین مادران و شرکت های پاپ داشتیم که می توانستند منابع … انواع واقعی را که بر اقتصاد محلی تأثیر می گذارد ، ارائه دهند.”

یافته های حسابرسی دولت نشان می دهد که سطح رهبری نیوآرک از آغاز سال 2020 از استانداردهای قانونی فراتر رفته است. این شهر همچنین در زمینه بهبود زیرساخت ها سرمایه گذاری می کند. ساخت تصفیه خانه Pequannock که آب را به نیمی از شهر و همچنین شهرهای مجاور پمپ می کند. به عنوان بلویل ، بلومفیلد و ناتلی.

برای مارگاریتا ریس ، ساکن نیوآرک ، دیدن کارگران ساختمانی در خیابان و مرکز شهر به او کمک کرده است که اعتماد به نفس خود را برای نوشیدن سالم پیدا کند.

او در حالی که منتظر کارگران ساختمانی بود تا خط سرویس خود را بررسی کنند ، می گوید: “امیدوارم خدا دوباره نوشابه بخورد.”

دیدگاهتان را بنویسید