Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


کدو تنبل معطر

ممکن است سقوط کرده باشد اما هنوز WAI زیادی در اینجا وجود دارد. اگر می خواهید همه چیز زنده باشد ، اما داغ است و بوی کدو تنبل بو می دهد … من شما را دارم.

تبریک می گویم – و مقدار زیادی شکر عالی! این دستور تهیه بستنی کدو حلوایی پاییز امسال ذهن شما را به خود مشغول می کند. بهتر از هر چیزی که بخواهید ، خوب ، این 50 گرم قند موجود در PSL نیست ، این فقط قند 3G است!

من فقط کمی کائو بیشتر و کمی شکر برای شما نمی گذارم. این امر نه تنها به روحیه شما کمک می کند ، استرس را کاهش می دهد و همچنین به شما این امکان را می دهد که با دردناک ترین روزهای خود * و روزهای Miss Missiality مبارزه کنید.

کدو تنبل معطر معطر با مقدار کمی شکر و روح برای به حداکثر رساندن مزایا

Misseniality سبک من است که یک کلینیک بهداشتی مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل سازگار را ترویج می کند که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. برخی از موارد مورد علاقه من در زیر آمده است. ببین چه می تواند بکند!

مانه رایونا برای وضوح و تمرکز

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “pi pi” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، روحیه را افزایش می دهد و روحیه را بالا می برد

رم وایتکس-ما یا chasteberry ، باروری را افزایش می دهد و علائم PMS و یائسگی را کاهش می دهد

کدو تنبل معطر معطر با مقدار کمی شکر و روح برای به حداکثر رساندن مزایا

کرم شیرینی کدو تنبل سرد:

1/2 فنجان گیاه سرد
1 قاشق غذاخوری کدو تنبل 1 پیمانه شیر جو دوسر
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
1/2 قاشق چایخوری کدو تنبل تند

* مواد را مخلوط کرده و شکر بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من قهوه سرد را دوست ندارم (مثل اینکه در 90 روز قهوه داغ می نوشم) اما این متفاوت است! نمی توانستم نوشیدنی را کنار بگذارم! این مقدار شیرین ، خامه ای و وزوز روح PSL برای جلب رضایت قلب است.

به ما نشان دهید که چگونه به تمرین خود در IG اضافه کنید و از منlovesweatfitness وLSFnutrie ثبت نام کنید تا فرصتی دیگر برای اشتراک گذاری مجدد در صفحه ما داشته باشید!دیدگاهتان را بنویسید