SPOTLIGHT ON: آماندا باکلی | UNH Health


نام: آماندا باکلی
ضمیر: He / Ia / Ia
گروه: ارتباطات
نقش در UNH: دانش آموزان
سال شروع UNH: 2019

برای ایجاد یک UNH سالم چه می توانید انجام دهید؟

من خودم و دیگران را تشویق می کنم که فعال بمانند ، سلامت روان را در اولویت قرار دهند و هر روز عادت های خوبی را ایجاد کنند.

آیا کمک بهداشتی دارید؟

وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید و با آب میوه ها خرد کسب کنید! هر هفته قبل از رفتن به مغازه خواربارفروشی ، لیستی از غذاهای سالم که می توانم تهیه و انجام دهم تهیه می کنم ، به طوری که هیچ چیز هدر نرود و همیشه یک غذای سالم برای پخت و پز داشته باشم. میان وعده ها یا بیرون غذا.

آیا با ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود ، هیچ واقعیت پیشرونده ای راجع به فعالیت یا برنامه ورزشی خود ارائه کرده اید؟

از زمانی که ورزش را در اولویت قرار دادم و تمرینات معنی داری انجام دادم ، ورزش فقط بدتر و بدتر شده است. وقتی به باشگاه می روم ، ابتدا برنامه ریزی می کنم و تمرین می کنم ، دقیقاً می دانم چه کار کنم و احساس گم شدن نمی کنم.

آیا برای تماشاگران ما که بسیار دلسرد شده اند و از این بیماری سوخته اند ، اجراهای خوب یا دلگرم کننده ای دارید؟

احساس گم شدن کامل ضرری ندارد اما این بیماری فرصتی را برای شروع دوباره و ایجاد یک عادت جدید ایجاد می کند! در یک روال جدید آسان باشید و در نهایت به روال عادی شما تبدیل شود!

برای بهبود سلامت کلی خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

تعادل را در زمان تنهایی ، بلکه در کنار عزیزان / عزیزان و دوستانم برقرار کنید ، مشغول و فعال بمانید ، اما همچنین وقت خود را برای استراحت بگذرانید ، به یاد داشته باشید که هر روز یک شروع جدید است.

سلامتی برای شما چه معنایی دارد؟

سلامتی برای من به این معناست که هر روز کاری انجام دهم که یا ذهن من را بهبود بخشد یا سلامت جسمی ام را. حتی در تعطیلات ، دانستن اینکه من بهترین کار را برای بلند شدن از رختخواب و مدرسه انجام می دهم باعث می شود احساس غرور کنم و در خودم بهتر باشم.

در سال گذشته ، آیا احساس آرامش بیشتری در حمایت از خود در مورد مراقبت های بهداشتی داشته اید؟

بله ، با افزایش سن و بعد از بیماری ، وقتی سالم می شوم احساس راحتی بیشتری می کنم که از خودم دفاع کنم.

دیدگاهتان را بنویسید