Takeout 101: انتخاب انتخاب های سلامتی که دوست داریم


وقتی در یک شام ناهنجار هستیم و به چیزی سالم و بی عیب و نقص نیاز داریم ، آن را Chick Chicken می نامیم. این هزینه تضمینی یا تبلیغات از هر نوع نیست. ما در حال اشتراک گذاری چیزی هستیم که باید آن را بگیریم و آنچه را که زندگی ما را به سمت بهتر تغییر داده است به اشتراک می گذاریم. ما فکر کردیم شاید بخواهید درباره چوک بدانید – مربی آشپزی دنور که از شام در خانواده هاچینسون نجات داد.

Chook – Aussie برای مرغ – مرغ خوشمزه ای را که روی زغال پخته می شود ، سبزیجات سنتی که روی زغال زنده پخته می شود و طرف هایی که برای آن می میرند سرو می کند. آنها برای یک ناهار سریع ، صرف شام یا شام برای کل خانواده شما عالی هستند. غذا در فضا و گرفتن فضا و لیست مسئول ، سالم و مقرون به صرفه است.

من همیشه می توانم روی طعم مرغ روتیسی بهتر حساب کنم. این خیلی خوبه. چند طرف می گیرم و سالاد می برم و شام تمام می شود! سالاد هویج و کلم بروکلی و افزودنی های خوشمزه عصر را با رضایت کامل پر می کند. اوما مجرد زمان آخرین دقیقه.

پاداش: می توانید احساس خوبی از این بار داشته باشید. چوک با همسایگان و مزارع کار می کند و 1 درصد از کل فروشهایی را که مستقیماً از محله ما انجام می شود اهدا می کند. آشپزها از مواد تمیز مزارع سبک و پایدار استفاده می کنند و از یک افزودنی یا نگهدارنده استفاده نمی کنند.

در شبهای دیوانه خود مانند شب ما ، با متخصصان Chook ثبت نام کنید. به وب سایت آنها بروید ، روی دکمه تحویل یا تحویل در صفحه اصلی آنها کلیک کنید و سفارش خود را برای شام همان شب ثبت کنید. نخود فرنگی آسان.

Chook همچنین دارای سه مکان مناسب برای رسیدن به دنور و ساعات دسترسی آسان تر است: یکشنبه تا پنجشنبه ، 11 صبح تا 8 شب. جمعه و شنبه ، 11 صبح تا 9 شب.

با تشکر از اینکه دیر ما را انتخاب کردید ، چوک موآ!

دیدگاهتان را بنویسید