آنچه در طی فرایند بازیابی اضطراری اتفاق می افتد – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: Kara Masterson / Iloilo و Ray Spotts

هیچ وقت ندیدی که داره میاد تصادف شما با چرخش ده درصدی زندگی شما را زیر و رو کرد. تجربه ابدی شما را تغییر داده است. ممکن است بدن شما دیرتر بهبود یابد ، اما ذهن شما هرگز این لحظه را در زمان فراموش نخواهد کرد. تمرکز بر بهبودی شما مهمترین کاری است که می توانید در حال حاضر انجام دهید ، نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر احساسی و روانی.

با خود صبور باشید

هنگامی که یک تصادف به پایان می رسد ، می تواند احساس کند که شما در حال حرکت یک میلیون مایل در دقیقه هستید ، و در عین حال خیلی دیر است. بسته به شدت صدمات شما ، ممکن است مجبور شوید در بیمارستان بمانید یا به ورزش درمانی بروید.

مهم نیست که چه کار می کنید ، بدن شما مدت زیادی طول می کشد تا بتواند به حالت قبل بازگردد. این می تواند ناامید کننده باشد ، زیرا شما می خواهید کاری را که قبلاً می توانستید انجام دهید – قطع کنید. این مهم است که به یاد داشته باشید که برای درمان ، هم به شما زمان داده می شود ، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی.

ممکن است در خانه به کمک اضافی نیاز داشته باشید

پس از بهبودی از بیمارستان ، راه بهبودی طولانی خواهد بود. ممکن است نتوانید خودتان را ببینید ، مخصوصاً در ابتدا. خانواده ، دوستان یا متخصصان باید به شما کمک کنند. مراقبت های پیشرفته زخم ممکن است به تمرین مجدد یا جراحی های اضافی نیاز باشد.

این احتمال نیز وجود دارد که ممکن است شما را مجبور به کنترل و حفظ آثار جراحات خود کند. انتظار می رود مدت زمان زیادی را صرف تمرکز بر درمان خود کنید.

این می تواند یک غلتک احساسی باشد

رفتن به اورژانس از هر نوع ، بزرگ یا کوچک ، می تواند منجر به بسیاری از احساسات و افکار بالا و پایین شود. ممکن است اضطراب و افسردگی را تجربه کنید یا از علائم PTSD رنج ببرید. از درخواست کمک نترسید. یک پزشک می تواند به شما کمک کند تا با عصبانیت ، ناامیدی و ترس خود کنار بیایید.

بیاموزید که چگونه روی احساسات خود سخت کار کنید تا تحت تأثیر قرار نگیرید. بیاموزید که چه کاری می توانید انجام دهید تا ذهن خود را به روش منفی پاک کنید تا بتوانید آن را در جهت مثبت هدایت کنید.

اما نحوه سازگاری

وقتی از بحران رهایی می یابید ، باید تنظیماتی را انجام دهید. استقامت ، قدرت و استقامت شما ممکن است در ابتدا بسیار پایین باشد. انتظار خواب بیشتر را داشته باشید. به بدن خود گوش دهید و آرام باشید. در حالی که گام های رو به جلو را بر می دارید ، پیروزی های کوچک را جشن بگیرید. اما آماده عقب نشینی باشید.

محدودیت های خود را بپذیرید. ممکن است لازم باشد سرعت خود را کاهش دهید تا کارهایی را که در گذشته انجام داده اید انجام دهید. اطرافیان شما نیز باید انعطاف پذیر بوده و انتظارات خود را تعدیل کنند.

احساس کنید در پی تصادفی هستید که ناگهان اتفاق نمی افتد. ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد تا بدن شما بهبود یابد. یک فعالیت بدنی قوی و عادات خوب به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید.

با ما ثبت نام کنید به باشگاه سلامت اعتماد کنید روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از حیواناتبه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بیشتری هستید به آن مراجعه کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبه

نوشته شده توسط:

کارا مسترسون یک نویسنده مستقل از ایالت یوتا است. او عاشق تنیس است و وقت خود را با خانواده اش می گذراند.

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و زندگی تحقیقاتی طبیعی را در رابطه با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بود. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

عکس های گرفته شده توسط تولید RODNAE مای پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید