آنچه لندنی ها در زمستان امسال انتظار دارند


پس از تابستان اخیر و تابستان آزادی فراوان ، می توان به راحتی تصور کرد که این بیماری پشت سر ما است. لندن در حال حاضر کمترین میزان ابتلا به COVID-19 را در بین سایر مناطق انگلستان دارد ، اما مردم برای سقوط و بازگشت مدارس ، دانشگاه ها و محل کار با هم جمع می شوند.

در حالی که سطح شیوع ویروس کرونا در حال حاضر بالا است ، زمان آن فرا رسیده است که ما هوشیار باشیم و مطمئن شویم که برای ماه های چالش برانگیز آمادگی خوبی داریم. محدودیت های کروناویروس در سال گذشته به این معنی است که بسیاری از ویروس های زمستانی رایج مانند آنفلوانزا ، نوروویروس و RSV سرکوب شده اند ، بنابراین ما برای داشتن زمستانی اجتناب ناپذیر با سایر معده ها و دوره های بیماری های عفونی آماده می شویم.

واکسن کووید -19 جان افراد را نجات داد

واکسن ها همچنان قوی ترین و م effectiveثرترین ابزار برای مقابله با بیماری های جدی و مرگ ناشی از COVID-19 هستند و ثابت شده است که در بسیاری از گونه های جدید ویروس که در سال گذشته بوجود آمده است بسیار مثر است. بخش مهمی از آماده سازی برای فصل زمستان باعث می شود که ما به افزایش جمعیت و پذیرش واکسن ادامه دهیم ، و اطلاعیه های اخیر در مورد برنامه های تشویقی و پیشنهادات واکسیناسیون برای کودکان 12 تا 15 ساله پذیرفته می شود.

در حالی که ما در حال پیاده سازی برنامه واکسیناسیون در لندن هستیم ، هنوز باید از راه خود خارج شویم تا اطمینان حاصل کنیم که از استقبال بالایی در گروه های سنی ، جوامع و مناطق شهری برخوردار هستیم. لندن ، مانند سایر مناطق شهری بزرگ با بچه های کوچک ، جمعیت های متنوع تر ، محروم و قابل حمل ، نسبت به سایر مناطق واکسیناسیون کمتری از کودکان و بزرگسالان دارد و هیچ تفاوتی برای داروی COVID-19 وجود ندارد. در سراسر انگلستان بیش از 80 درصد از بزرگسالان 16 سال به بالا کاملاً واکسینه شده اند در حالی که فقط 60 درصد در لندن.

به دلیل ترکیب واکسیناسیون در شهر ، به نظر نمی رسد که محافظت در برابر بیماری های جدی و مرگ و میر ناشی از این ویروس در زمستان یکسان باشد. جزئیات مربوط به واکسن ها روشن است. تنها 1.2 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بین ژانویه و جولای امسال در افرادی رخ داده است که تمام واکسن ها را دریافت کرده اند. اگرچه موارد لندن در هفته های اخیر ثابت بوده است ، اما تعداد متوسط ​​بیماری ها ده برابر بیشتر از این زمان در سال گذشته است. بنابراین ما از یک خط ارتفاع به زمستان می آییم و تقویت خط دفاعی ما در شهر مهم است زیرا این خط دفاعی ما خواهد بود.

عدم قطعیت واکسن ها را مورد بحث قرار دهید

ما می دانیم که تفاوت در مشکلات مرگ و میر بین گروه های جنسیتی را می توان تا حد زیادی با عوامل جمعیت شناختی ، جغرافیایی و اجتماعی -اقتصادی توضیح داد ، که اغلب با اعتماد محدود و دسترسی به خدمات بهداشت عمومی ، دسترسی ضعیف به سلامت و اعتماد کم به ایمنی و اثربخشی واکسن تشدید می شود. به افسانه های رایج و اطلاعات غلط به همین دلیل ما همچنان به همکاری با جامعه لندن برای ارائه اطلاعات قابل اعتماد و سهل الوصول در مورد سلامت و ایمن سازی ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که همه افراد در لندن می توانند با انتخاب عاقلانه و دسترسی آسان به دارو ، از همه محله های ما محافظت کرده و آنها را ترک کنند. هیچ کس پشت سر نیست

ما در حال حاضر تحقیق ، تجربه و ابزارهایی برای اطمینان از تحویل موثر واکسن به همه افراد نیازمند داریم. از ابتدای بیماری ، ما به جوامع خود گوش داده ایم تا بفهمیم چگونه و از کجا می خواهند اطلاعات کسب کنند. پیوستن به شرکای ما در لندن برای به اشتراک گذاری اطلاعات به طور منظم بسیار مهم است. در طول تابستان ، ما با اهالی جوان لندن ، NHS و شهردار تیم لندن در مدیرعامل لندن کار کردیم تا موانع کودکان 20 تا 25 ساله در پایتخت برای واکسیناسیون COVID-19 و نحوه غلبه بر آنها را درک کنیم.

بزرگسالان جوان می گویند که آنها می خواهند گفتگوهای صادقانه و صادقانه ای داشته باشند تا به جای تصمیم گیری در مورد مراکز واکسیناسیون و در مکانهای خلاقانه با افراد ناراضی ، به تصمیم گیری آنها کمک کند. با هم “لندن ، تو خوبی؟” بیش از 30 سازمان محلی در بیش از 20 منطقه را برای میزبانی رویدادها از طریق موسیقی ، ورزش ، هنر ، رقص و سایر فعالیتها طراحی و پشتیبانی می کند. این امر جوانان لندنی را از سراسر شهر گرد هم آورد تا بتوانند به سوالات پزشکی خود پاسخ دهند و محیطی را در مورد تأثیر مهم بیماری بر زندگی آنها و تأثیر آن بر سلامت روانی آنها مورد بحث قرار دهند.

ادامه واکسیناسیون ، لندن

هر روز که هزاران نفر از مردم لندن به بیماری خود در مراکز عمومی ، مراکز واکسیناسیون ، کلینیک های داروسازی و مراکز واکسیناسیون مبتلا می شوند ، واکسن COVID همچنان در حال افزایش است. با این حال ، اگر می خواهیم ایمن سازی بالا در گوشه گوشه شهر و در تمام مناطق واجد شرایط انجام شود ، هنوز زمان زیادی باقی مانده است. این تلاش در حال حاضر توسط همه کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند ، اما نرخ رشد کند بوده است ، در میان مردان جوان از جوامع محروم و مردان سیاه کارائیب و سیاهپوستان آفریقایی. ما به اهالی لندن نیاز داریم تا تلاش خود را ادامه دهند – واکسیناسیون کنید ، در صورت واجد شرایط بودن ضربه سر را انجام دهید و جوانان را نیز به واکسیناسیون تشویق کنید.

این زمستان در امان باشید

مهم است که به خاطر داشته باشید که با ظهور زمستان های شدید جهت بیماری می تواند به سرعت تغییر کند و به همین دلیل است که دستورالعمل های جدیدی مانند برنامه دولت زمستان و توصیه های مدیر ارشد پزشکی برای گسترش واکسیناسیون به کودکان هر 12-15 سال انتظار می رود. ثابت قدم باشیم تا بتوانیم در بالای بیماری باقی بمانیم. افزایش دستمزد ممکن است مستلزم بازگشت به شیوه های اضافی باشد که شامل اجبار به ساختن ماسک ، کار در خانه و واکسیناسیون های مجاز است. سفر به ریکاوری یک ماراتن خواهد بود ، نه دو سرعت ، و متأسفانه این موضوعی نیست که ناگهان در شب از بین برود.

و همچنان که به پاییز و زمستان می رویم ، هنوز به مردم توصیه می کنیم که هوشیار باشند و از آخرین اخبار و اطلاعات مطلع شوند. به پوشاندن صورت خود در مکانهای شلوغ و وسایل نقلیه عمومی ادامه دهید ، خود را به خانه خود مجبور کنید ، هفته ای دوبار خود را در پیاده روها آزمایش کنید و آزمایش PCR خود را انجام دهید و در خانه بمانید یا در صورت وجود علائم.

اگر واکسن یا واکسن دوم نداشته اید ، لطفاً در اسرع وقت بیایید تا لندن بهترین حفاظت و فرصت را برای حفظ شیوه زندگی سالم در این زمستان داشته باشد. از خود و عزیزان خود بهترین محافظت را در برابر مخرب ترین آثار این بیماری داشته باشید. فرصت واکسیناسیون برای همه افرادی که واجد شرایط هستند باز است و چیزی به نام فرصت از دست رفته وجود ندارد ، بنابراین اگر مدتی را ترک کردید هنوز دیر نیست! امروز زمان واکسیناسیون خود را متوقف کنید یا به دنبال مکان های واکسیناسیون باشید.

دیدگاهتان را بنویسید