آیا هدف فیزیکی قابل دستیابی است؟


ما اینجا هستیم ، در نیمه راه سال. اهداف تناسب اندام خود را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور هستید

اماکن تفریحی Corpus Christi ما درک می کنند که هر سال به معنی وعده بهبود خود است ، اما ما همچنین می دانیم که علاقه در چند هفته اول ناپدید می شود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه هنگامی که مجموعه ای از اهداف را ندارید.

اهداف واقع بینانه تعیین کنید

اینجا قرارداد است. اهداف بلندمدت در صورت دستیابی به اهداف بسیار مهم هستند. حتی اگر هدفی را در نظر دارید ، وزن خاصی وجود دارد که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما می گوییم کمی لقمه های کوچک بخورید.

آرام شروع کنید و دست نگه دارید. صادق باشید. واقعاً چه کاری می توانید انجام دهید؟ این باید با اهداف واقع بینانه شروع شود که می توان به آنها دست یافت. موفقیت های کوچکتر به شما در رسیدن به آن هدف نهایی کمک می کند.

برو برو!

هدف گذاری خوب است ، اما باید کاری انجام دهید! فقط داستان را نگویید – وارد سالن شوید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت تقویتی پیدا کنید که مایل هستید به آن پایبند باشید.

آیا حاضرید تسلیم تلاش دیگران شوید؟ کلاس های تناسب اندام شما را احاطه کرده اند – بسیار سرگرم کننده است! آیا تمرین به تنهایی خوب است؟ تجهیزات ایستگاه فردی ، چه از نظر شدت و چه از نظر قدرت قلبی ، به شما این امکان را می دهد که به صورت جداگانه ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم آن طرح تمرین را که می توانید پیدا کنید!

تو را جمع کن

روزها و هفته ها می گذرد – زمانی که رسیدن به خانه چرخان دشوار است – اولین شادی و نذر خود را با خود به یاد آورید.

وقتی ظاهر می شوید ، کارها را انجام می دهید و به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، حقوق می گیرید.

از شما بسیار سپاسگزارم و به کمرتان ضربه می زنید – برای سهولت تمرین خود به خود داروهای بیش از حد پرکالری پاداش ندهید!

دوستان در سلامت

ما واقعاً به سلامت و رفاه جامعه خود ایمان داریم و سالن های ورزشی ما در Corpus Christi از شما می خواهند سخاوتمند باشید.

بگذارید پیاده روی کنیم. ما به شما در درک این اهداف و برنامه ریزی و همچنین ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها کمک می کنیم.

ما تو را باور داریم!

دیدگاهتان را بنویسید