آیدا 250 هزار نفر از ساکنان نیوجرسی را برای جوشاندن آب به مدت 6 هفته اهدا کرد


ساکنان نیوجرسی در پاترسون ، پاسایک و مناطق کلیفتون و وودلند پارک پس از طوفان ایدا ، ششمین هفته توصیه آب جوش را برای آلوده کردن آب آشامیدنی خود آغاز می کنند.

مقامات می گویند که سیل عظیم یک منبع آب باز را آلوده کرده است که آب تمیز را به 250،000 نفر از ساکنان پترسون و جوامع اطراف توزیع می کند.

روبی پنبه ، کمیسر آب Passaic Valley گفت: “ما به پایان راه نزدیک هستیم ، بنابراین با ما صبور باشید زیرا ما بسیار نزدیک هستیم.” امیدوارم پاکسازی هفته آینده به پایان برسد.

وزارت حفاظت از محیط زیست باید سایر نمونه های آب را قبل از نوشیدن ساکنان آب شیر تأیید کند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که کارگران خستگی ناپذیر کار کرده اند و 3000 دستگاه از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع پمپاژ کرده اند.

وی گفت: “میلیون ها و میلیون ها هکتار آب در مخزن وجود دارد ، بنابراین ما باید آب کثیف را خارج کرده و آب تمیز را جایگزین آن کنیم.” “و آخرین مرحله پاکسازی لکه ها است.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد اما به گفته جونز ، آب دریا با دسترسی به دام و سایر مواد شیمیایی موجود در منطقه آلوده است.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه منبع آب باز است اما تنها یکی از آنها آلوده شده است. مقامات گفتند که دو منبع آب دیگر در سطح مرتفع تری قرار دارند و در ماه های تابستان که آب کم می شود به عنوان حیاط خلوت مورد استفاده قرار می گیرد. وی گفت که نمی توان سیستم را به منابع دیگر تبدیل کرد زیرا برخی از قسمت های سیستم آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم از سالم بودن آب مشتریانمان اطمینان حاصل کنیم ، بنابراین بهترین کار این بود که به توصیه آب جوش مراجعه کنیم.” این دستور در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که این مرکز برای طوفان های آینده و همچنین ذخایر تحت پوشش آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند چشمه های دریایی خود را مطابق مقررات ایالتی پر کنند. با این حال ، منابع آب همچنان در معرض دید هستند.

جونز می گوید امیدوار است کمیسیون آب دره پاسایک بتواند بخشی از هزینه نظافت و آب بطری رایگان را که در مکانهای تعیین شده ارائه کرده اند ، از آژانس مدیریت اضطراری فدرال بازپرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید