ایمنی همیشه اولویت اصلی ما بوده است


با افزایش نگرانی ها در مورد جهش های COVID-19 و موارد جدید در سراسر کشور ، مشخص است که این بیماری هنوز به پایان نرسیده است. به همین دلیل مهمتر است که به روال بررسی خود برای خود و خانواده خود پایبند باشید. بیمارستان گروه پزشکی بهداشت کرامت باز و آماده خدمت رسانی به شما می باشد. اگر برای ملاقات به یکی از بیمارستانهای ما می روید ، در اینجا چند نکته در مورد پیشرفت های احتیاطی که ما برای ایجاد محیطی امن و پذیرا برای بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام می دهیم ، یادآوری می شود.


اما نه در نقش شما

ما هنوز در حال مطالعه بیماران مبتلا به علائم COVID-19 زودتر از موعد مقرر هستیم. دفعه بعد که ویزیت پزشک را با ما برنامه ریزی می کنید ، ممکن است از شما س askedال شود که آیا علائم خاصی را تجربه می کنید یا فکر می کنید اخیراً در معرض فردی قرار گرفته اید که به COVID-19 مبتلا شده است. این امر از شما و کارکنان مراقبت های بهداشتی ما در برابر شیوع ویروس محافظت می کند و خانه ما را ایمن نگه می دارد.

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از ما و محلات ما واکسیناسیون با واکسن COVID-19 است. افراد واکسینه شده به دلیل COVID-19 25 برابر کمتر در بیمارستان بستری می شوند. با افزایش موارد بیماری عفونی دلتا در محله های ما ، در حال حاضر بسیار مهم است که واکسن COVID-19 در دسترس باشد. درباره واکسن COVID-19 II بیشتر بدانید.

در تکلیف شما

بسیاری از دستورالعمل ها و هشدارهای ایمنی که در 18 ماه گذشته با آنها آشنا بودیم ، امروز نیز مفید هستند. بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون ، تا حد امکان از ماسک استفاده کنید و فاصله خود را با دیگران حفظ کنید. دستان خود را به طور مرتب بشویید یا بشویید و سطح آن را مرتباً پاک کنید.

هنگامی که برای قرار ملاقات خود می آیید ، ممکن است از نظر دمای بدن مورد آزمایش قرار گرفته و توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی ما در مورد علائم و تظاهرات احتمالی س questionsالاتی بپرسید. در برخی نقاط ، ممکن است از شما خواسته شود تا زمان ملاقات خود در ماشین خود منتظر بمانید.

همواره دستورالعمل ها و سوالات ایمنی را در صورت داشتن هرگونه سوال برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ما دنبال کنید و ارسال کنید. برای بررسی اجمالی روشهای ایمنی Dignity Health در مورد COVID-19 ، این مقاله را بررسی کنید.

بازدیدهای ویدیویی یک انتخاب ایمن و آسان است

ویزیت های شخصی در دسترس و ایمن هستند ، با این حال ، بازدیدهای ویدئویی قطعاً یک گزینه برای نگهداری است. امکانات ما تورهای ویدئویی را به عنوان یک گزینه برای هر کسی که ممکن است مبتلا به COVID-19 بوده یا قبلاً به COVID-19 متصل شده باشد ، ارائه می دهد. ما همچنین واکسن COVID-19 ، آزمایش COVID-19 و درمان آنتی بادی مونوکلونال را با قرار قبلی ارائه می دهیم.

توصیه می کنیم از ویدیو دیدن کنید اگر:

  • در 2-5 روز گذشته ، شما مبتلا به COVID-19 تشخیص داده اید ، نتیجه مثبت COVID-19 را دریافت کرده اید یا با شخصی که مبتلا به COVID-19 تشخیص داده شده تماس نزدیک داشته اید.
  • اگر علائم جدید یا بدتری را تجربه کرده اید شامل: تب یا لرز ، سردرد یا بدن درد ، سرفه یا انسداد ، آبریزش بینی ، گلودرد ، مشکلات تنفسی ، از دست دادن طعم یا بویایی است.

در صورت ایجاد ویزیت ویزیت ، مطب پزشک شما می تواند پیوندی به پورتال سلامت خود برای شما ایمیل کند. حتماً مسیرهای ورود یا گذرواژه های مورد نیاز برای ورود را یادداشت کنید. به یاد داشته باشید که قبل از اولین قرار ملاقات ، یک “تست اجرا” انجام دهید تا مطمئن شوید که همه اطلاعات ورود به سیستم را دارید. اگر مشکلی دارید ، برای کمک با مطب پزشک خود تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر درباره بازدیدها را در ویدیوی Dignity Health ببینید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که بیمارستانهای گروه پزشکی Dignity Health برای درمان و غربالگری شخصی باز هستند و بالاترین اقدامات ایمنی ممکن را در برابر شیوع COVID-19 ارائه می دهند. برای مزایای بیشتر و یادآوری ایمنی در این زمینه از بیماری ، از وب سایت CDC دیدن کنید. برای تعیین وقت ملاقات با ارائه دهنده Dignity Health ، اینجا را کلیک کنید.دیدگاهتان را بنویسید