بهترین برنامه چت تصویری خوب کار نمی کند – Geek در حال ضبط است


مشکل کروناویروس ، با “همه کارها در خانه” و شواهد فاصله اجتماعی ، دنیای اجتماعی ما را به چت تصویری تبدیل کرده است. رئیس شما ، پزشک شما ، خانواده شما ، دوستان شما ، همه آنها می خواهند چهره شما را ببینند و فناوری در اینجا به شما کمک می کند. یا آن؟

گم شدن آسان است و گزینه های چت تصویری زیادی در دسترس است ، اما مهم است بدانید که همه سیستم های چت تصویری یکسان طراحی نشده اند. همانطور که پیداست ، تنها تعداد کمی از آنها با توجه به حریم خصوصی شما طراحی شده اند. بنیاد موزیلا گزارش مفیدی را منتشر کرده است که ایمنی پلتفرم های محبوب چت ویدئویی موجود را ارزیابی می کند.

در سال های اخیر ، صنعت فناوری قدرت و وضوح درک مردم از حریم خصوصی خود را احساس کرده است. حریم خصوصی کو نتیجه. ما می دانیم که روش های نظارتی ، تبلیغات ، رسانه های اجتماعی و ایمیل های ما برای ارتقاء تبلیغات (یا بدتر) توزیع می شوند ، اما شرکت های فناوری امروزه هیچ گونه خدماتی را خریداری نکرده اند بدون اینکه در مورد نحوه ایجاد آن در خفا صحبت کنند. رمزگذاری سرتاسری-سیستمی که به کاربران ارتباطات اجازه می دهد اطلاعات و فراداده پیام ها را بخوانند-یکی از ویژگی هایی است که یک برنامه چت به آن نیاز دارد.

چت تصویری چیز جدیدی نیست ، اما این روزها این نوع چت هنوز سرگرم کننده است. بسیاری از مردم برای اولین بار از اتاق های چت تصویری استفاده می کنند ، بدون اینکه به این فکر کنند که حریم خصوصی آنها چگونه تحت تأثیر قرار می گیرد. این دلیل اصلی برای انتخاب گزینه مناسب است ، به طوری که شرکت های فناوری همان پیامی را که گفتیم می شنوند: حریم خصوصی را نمی توان به خطر انداخت یا دستکاری کرد.

شما ممکن است فکر کنید “من اهمیتی نمی دهم که آیا شرکتی از اطلاعات من برای پیشبرد تبلیغات من استفاده می کند یا خیر“، اما اگر آن شرکت از ابزارهای ردیابی برای جمع آوری داده های شما در سیستم عامل ها و سیستم عامل های شخص ثالث استفاده کند ، چطور؟ این امر در مورد خانه به خانه ، یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها در فضای چت تصویری صادق است.

با این حال ، اکثر بازیکنان با تکنولوژی بالا پاسخگو هستند و رمزگذاری نمی شوند. فیس بوک مسنجر ، گروه های مایکروسافت و اسکایپ به طور پیش فرض از رمزگذاری استفاده نمی کنند ، اما WhatsApp و FaceTime اپل از آن استفاده می کنند. آیا اینها بهترین قسمت های آن زمان هستند؟ نه خیلی سریع! WhatsApp فقط از تماس های ویدئویی از تلفن همراه خود پشتیبانی می کند و اطلاعات شما (نه تماس های تلفنی و پیام های متنی) را برای مدیریت و ارتقاء با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد. وقتی صحبت از اپل می شود ، همه تلفن هوشمند یا دستگاه Mac ندارند تا از FaceTime استفاده کنند ، بنابراین ممکن است مشکل سازگاری وجود داشته باشد. همچنین ناراحت کننده است که ببینیم اسکایپ در اینجا اصلی است – قبلاً ابزاری برای تماس های بی سیم اینترنتی.

تازه واردان همچنین این ایده را دارند: زوم پادشاه جدید تماس های ویدئویی است به دلیل سرعت ، سهولت استفاده (کاربران می توانند بدون حساب کاربری به هر گونه تماس دسترسی داشته باشند) و رابط کاربری که می تواند چندین نفر را در یک صفحه نمایش درگیر کند. بر اساس گزارش Mozilla ، Zoom همچنین به دلیل حفظ حریم خصوصی و امنیت شناخته شده است. “از هر گونه فعالیتی که به کاربران مخرب اجازه می دهد تا فیلمهای ابر را در ابر بگیرند ، از جمله نظرات کاربران ، از جمله شکایت به دلیل اینکه به فیس بوک اجازه داده شد بر اساس اسناد خود کاربران “بازرسی” شود.

گالری توم با تماس های ویدئویی و تعداد زیادی شرکت کننده نمای خوبی داشت

گوگل همچنان تلاش می کند تا ابزارهای ارائه اطلاعات خود را مستقیماً موقعیت دهی و به بازار عرضه کند ، به ویژه پس از نامزدهای متعدد و تلاش های کوتاه مدت برای تبدیل شدن به یک رهبر اصلی در بیوتکنولوژی جهان. اگر می توانید به مردم اعتماد کنید که از آن استفاده کنند ، Duo تنها برنامه پیام رسانی Google است که از رمزگذاری سرتاسری استفاده می کند. اما اگر می خواهید آرام باشید ، Google Meet ادغام خود با Gmail را آغاز می کند.

Google در حال ادغام Meet and Chat ، توسعه Hangouts و Gmail است

با بازگشت به فیس بوک ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها بیان می کند که می توانند از ویژگی دوربین در مسنجر برای جمع آوری اطلاعات از شما استفاده کنند ، که برای اکثر کاربران بازدارنده بزرگی است. حتی اگر این مسائل محرمانه را برای یک ثانیه فراموش کنیم ، ممکن است در مورد ویژگی جدید اتاق صحبت کنیم- پاسخ فیس بوک به To- جایی که کاربران می توانند از شخصی بخواهند به تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کند ، حتی اگر فیس بوک کیف پول نداشته باشد. ایده “اتاق باز” که در آن دوستان می توانند بدون شروع تماس جدید دائماً داخل و خارج شوند همیشه ایده خوبی است. ورود هر اتاق با سیاست اورول پیوست ، تاریک بود.

فیس بوک ویژگی های اتاق های جدید را بر اساس موضوع اصلی آنها پیدا کرده است

پس از پوشش همه شرکت های بزرگ فناوری ، باید به این نکته نیز اشاره کرد که سایر گزینه های امنیتی و همه چیز در دسترس است. به عنوان مثال ، Token رایگان ، منبع باز ، یک برنامه ارتباطی محرمانه با رمزگذاری سرتاسری است. آنها به هیچ وجه نشان دهنده تبلیغات ، ردیابی یا ضبط داده های شما نیستند. با این حال ، ویژگی چت تصویری فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

بنابراین ، آیا هنوز دیوانه هستید قبل از خواندن این مقاله؟ در پایان روز ، انتخاب یک برنامه چت تصویری شما را در تصمیم گیری در مورد آنچه برای شما اهمیت بیشتری دارد ، غرق می کند: حفظ حریم خصوصی بیشتر به خاطر حریم خصوصی شما و امنیت بیشتر برای قیمت. یک کمپین تزئینی برای جلب رضایت خانواده و دوستان برای استفاده از یک قطعه بندر ONEHUNGA. همانطور که می گویند “تلخی خود را جمع کنید”.


آیا این مقاله را پسندیدید؟ برای دریافت پست های جدید از طریق ایمیل مشترک شوید.

عکسهای Dylan Ferreira در Unsplash ، Zoom ، Google و Facebook

دیدگاهتان را بنویسید