بهترین دانشگاه ها برای باشگاه ها و جوامع ورزشی


با شروع یا بازگشت دانشجویان به تحصیل در سراسر کشور ، PureGym تعدادی از باشگاه ها و جوامع ورزشی را در 100 دانشگاه برتر انگلستان مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

دانشگاه لنکستر در شمال غربی انگلستان و دانشگاه آکسفورد در قلب انگلستان اولین دانشگاه بودند که 81 نوع ورزش مختلف را در هر بخش از مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار دادند.

آکسفورد ، مشابه پارو زدن ، باشگاه هایی را برای همه چیز از فوتبال گرفته تا چوگان و نهایت فریزبی ارائه می دهد ، در حالی که لنکستر به انواع امکانات و انواع مشابه جامعه باربلرها برای دانشجویانی که نیاز به کارآموزی دارند افتخار می کند.

از آنجا که جوامع و باشگاه های ورزشی نقش مهمی در دنیای دانشگاه ایفا می کنند ، بسیاری از دانش آموزان در طول همه گیری COVID-19 از بین رفتند ، محققان PureGym می خواستند به دانش آموزان فعلی و دانشجویان علاقمند به ورزش کمک کنند ، تا ببینند چگونه بسیاری از گزینه های ورزشی از آنها استفاده می شود. رشته تحصیلی انتخاب شده

دو باشگاه و انجمن در وب سایت هر دانشگاه نشان داده شد ، با آماری از بالاترین (81) تا فقط سه ، که در دانشگاه هنرهای لیدز ارسال شده است.

دانشگاهها و بهترین باشگاهها و جوامع ورزشی

دانشگاه بندر ONEHUNGA
1 دانشگاه لنکستر 81
1 دانشگاه آکسفورد 81
2 دانشگاه بریستول 78
3 دانشگاه ناتینگهام 76
4 دانشگاه کمبریج 75
5 دانشگاه لندن 74
6 دانشگاه کاردیف 73
7 کالج کینگ Raanana 71
8 دانشگاه آبردین 66
8 دانشگاه ملکه مری لندن 66
8 دانشگاه اولستر 66
9 کالج امپریال لندن 64
9 دانشگاه یورک 64
9 دانشگاه وارویک 64
9 دانشگاه ادینبورگ 64
10 دانشگاه لیدز 63

برای نشان دادن کل تصویر ، از آنجا که ثبت نام دانشجو در دانشگاه ها در سراسر انگلستان متفاوت است ، PureGym به بررسی کدام دانشگاه ها پرداخته و تعداد باشگاه های موجود برای هر شاگرد را در نظر گرفته است.

در حالی که دانشگاه آکسفورد طیف وسیعی از گزینه ها را برای دانش آموزان ارائه می دهد ، دانشگاه فالموث در کورنوال به سطحی می رسد که در آن باشگاه های بزرگی برای هر دانشجوی ثبت نام شده وجود دارد.

دانشگاه لنکستر جوایز ورزشی قوی خود را به نمایش می گذارد ، با این حال ، علاوه بر همه گزینه ها ، برای جوامع ورزشی برای هر دانش آموز ایده آل است.

برخی از دانشگاه هایی که ممکن است کمترین تقاضا را نداشته باشند ، باشگاه ها و جوامع ورزشی هستند ، مانند دانشگاه های Bangor و Aberystwyth در ولز و دانشگاه آبردین.

دانشگاهها و بهترین باشگاهها و جوامع ورزشی برای سال دانشجویی

  1. دانشگاه فالموث
  1. دانشگاه سنت جورج لندن
  1. دانشگاه ابریستویت
  1. دانشگاه بانگور
  1. دانشگاه آبرتای
  1. دانشگاه لنکستر
  1. دانشگاه سنت اندروز
  1. دانشگاه آبردین
  1. دانشگاه یورک سنت جان
  1. دانشگاه استرلینگ

استفن روو ، مدیر فروش PureGym می گوید: “در کنار سخنرانی ها و زندگی بین المللی ، ارتباط با جوامع و باشگاه هایی که با نیازهای شما مطابقت دارند ، بخش مهمی از دانشجوی بودن در دانشگاه است.

به طور فزاینده ای ، ما شاهد بریتانیایی های جوان هستیم که به دنبال این باشگاه ها هستند تا از نظر جسمانی مناسب باشند یا از ورزش های مورد علاقه خود در فواصل منظم لذت ببرند.

با بازگشت دانشجویان پس از همه گیری ، زمان مناسبی برای بررسی دانشگاه هایی بود که در واقع زمان زیادی را به دانشجویان در رابطه با ورزش و تناسب اندام می دهند.

ورزش برای کمک به سلامت جسمی و روحی شما بسیار مهم است و یافتن ورزشی که در دوران دانشجویی از آن لذت می برید به شما کمک می کند عمر طولانی و سالمی داشته باشید – چه برسد به اینکه در برآوردن نیازهای مختلف خود را در حاشیه بسیار خوب نگه دارید. دانش آموزان.

با نزدیک به 300 سالن بدنسازی در سراسر انگلستان و نزدیک به بسیاری از خانه ها ، ما مشتاقانه منتظر استقبال برخی از این مدل ها در نزدیکترین PureGym هستیم. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالعات و سمینارهای ویژه ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.puregym.com/universities-with-the-most-sports-sociities/

دیدگاهتان را بنویسید