بیایید در مورد برنامه ریزی صحبت کنیم – JSHealth


مهم است بدانید که پوست به دلیل ماهیت خود “کامل” نیست. پوست به معنای داشتن ویژگی هایی مانند منافذ ، خطوط ریز ، خال ، کک و مک و لک است. هدف این نیست که برای ظاهر “کامل” مبارزه کنید ، بلکه حمایت و چسبیدن به پوست سالم است. استراحت شما را از یک انسان خوش تیپ کمتر نمی کند. استرس یکی از علل شایع بیماری پوستی است ، اما علاوه بر درد یا ناراحتی ، در واقع می تواند اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار دهد. بیایید ببینیم این چیست و در صورت مواجهه با برنامه ریزی ، چگونه می توانید از سفر سلامت پوست خود حمایت کنید.

برنامه چیه؟

تصور فولیکول مو ، فولیکول های مو و غدد چربی همگی باعث ایجاد حساسیت و اثرات ضد التهابی و درجات مختلف زخم می شوند. تغییر الگوی کراتینه شدن در فولیکول مو می تواند منجر به بلوک سبوم (ماده شیمیایی که باعث تولید روغن در پوست ما می شود) شود. این یک بیماری بسیار شایع است که در نوجوانی بسیار شایع است.

برنامه ریزی می تواند منجر به خودنمایی ضعیف ، اضطراب ، اعتماد به نفس پایین و تأثیر منفی بر کیفیت زندگی شود.

منطق برنامه ریزی شده چیست؟

تشخیص می تواند توسط عوامل زیادی از جمله ژنتیک ، استرس ، آندروژن ها ، رژیم غذایی ، بهداشت رفتاری و تعریق بیشتر ایجاد شود. بحث در مورد رژیم غذایی و شیوه زندگی ممکن است از شما در دستیابی به پوستی سالم حمایت کند.

رژیم برای برنامه ریزی

  • شاخص قند خون را بررسی کنید

اعتقاد بر این است که بار گلیسمیک و نمایه گلیسمیک کل رژیم غذایی یک عامل بالقوه در توسعه برنامه ها است. رژیم غذایی مبتنی بر غذاهای دارای شاخص گلیسمی بالا ممکن است منجر به سطح انسولین بالاتر از حد معمول شود ، که ممکن است منجر به افزایش آندروژن ها و مواد شیمیایی شود که باعث می شود پوست ما درخشان به نظر برسد و در طراحی طرح ها نقش داشته باشد.

نسبت اسیدهای چرب امگا 6 به امگا 3 که از غذا به دست می آید یکی از عوامل مهم التهاب است. مصرف زیاد اسیدهای چرب امگا 3 می تواند تولید پاسخ ایمنی را مهار کند که می تواند تأثیر درمانی روی ایمپلنت داشته باشد. منابع غنی امگا 3 شامل ماهی آزاد ، ماهی خال مخالی ، ساردین ، ​​ماهی تن و به میزان کمتر ، تخم مرغ ، روغن زیتون باکره ، دانه های چیا و دانه های کتان است.

چگونه می توانید از این غذاها استفاده کنید:

– ماهی قزل آلا پخته با سالاد آووکادو آغشته به روغن زیتون

– تخم مرغ و آووکادو روی نان تست کامل

– سس چیا / کدو تنبل / دانه کتان روی فرنی / اسموتی / ماست

  • آن داروها را بیاورید

پیشنهاد شده است که استرس اکسیداتیو ممکن است در ایجاد تومورها نقش داشته باشد و این دارو ممکن است در مدیریت تومورها و درمان اهمیت داشته باشد. از رنگ های متنوع در وعده های غذایی خود لذت ببرید ، رنگ زیاد برابر مقدار زیادی سم است.

اطلاعات زندگی برای برنامه ریزی

مطمئن شوید که پوست خود را با پاک کننده و خشک کن طبیعی (بدون بو ، الکل و پارابن) می شوید.

  • بهداشت پوست را آزمایش کنید

شما می خواهید از یک حوله متفاوت برای صورت و بدن خود برای کاهش میکروب ها استفاده کنید و حداقل هفته ای یکبار حوله و بالش خود را می شویید.

ورزش می تواند بر همه جنبه های سلامت شما از جمله معده و پوست تأثیر بگذارد ، بنابراین مطمئن شوید که سعی می کنید به طور روزانه با این مشکل کنار بیایید. مدیتیشن ، یوگا ، روزنامه نگاری ، ورزش ، گذراندن وقت با عزیزان یا حضور در طبیعت همه راه های خوبی برای کاهش استرس در زندگی شما هستند.

تحت هدایت یک متخصص بهداشت ، احتمالاً داروها و غذاهای مغذی را پیدا خواهید کرد که می توانند به شما کمک کنند.

شرح:

Tan AU ، Schlosser BJ ، Paller AS. مروری بر شواهد و درمان برنامه ریزی شده در بیماران زن مسن Int J Womens Dermatolبه 2017؛ 4 (2): 56-71. منتشر شده در 2017 دسامبر 23.

Ayer J ، Burrows N. آکنه: بیشتر از پوست عمیق. کارشناسی ارشد Med Jبه 2006 ؛ 82 (970): 500-506.

Kucharska A ، Szmurło A ، Sińska B. اهمیت غذا در آسیب شناسی و درمان. Postepy Dermatol Allergolبه 2016 ؛ 33 (2): 81-86.

Bowe WP ، Joshi SS ، Shalita AR. غذا و برنامه. J Am Acad Dermatol. 2010 ژوئیه ؛ 63 (1): 124-41.

دیدگاهتان را بنویسید