تجلیل از قهرمانان بهداشت روزانه – وبلاگ های سیسکو


18 ماه گذشته همه ما را به عنوان یک جهان گسترده تر به چالش کشیده است. ما باید در نحوه تعامل ، یادگیری و زندگی خود تجدید نظر می کردیم و در برخی مواقع ، همه ما بار بیماری را احساس می کردیم.

اما شاید مهمترین بار بیماری این باشد که بر دوش پزشکان و کارکنان ما قرار دارد.

این مراقبان شجاع با افزایش تعداد افراد در سراسر جهان وارد عمل شدند و به سرعت برای ارائه خدمات به نیازمندان شتافتند. هنگامی که جهان مجبور شد در خانه بماند ، شرکتهایی که به آن خدمات می دهند سازگار شده و روشهای جدیدی را برای دسترسی به بیماران به شیوه ای تقریبا بی سابقه پیدا کرده اند.

و امروزه ، همچنان که ما همچنان اثرات بیماری را در همه جنبه های زندگی خود کنترل می کنیم ، ارائه دهندگان خدمات درمانی آینده مراقبت را پذیرفته و برای ارائه بهترین و فراگیرترین تجربه برای بیماران تلاش می کنند.

سیسکو به ملاقات و حمایت از خدمات پرستاری در سراسر جهان افتخار می کند که در سخت ترین مواقع کارهای استثنایی انجام می دهند. شما قهرمانان ما هستید و ما به خاطر کارهایی که انجام داده اید و فداکاری هایی که برای حفظ امنیت و سلامت ما انجام داده اید سپاسگزاریم. به خاطر شما ما از آینده مراقبت اطمینان داریم و اطمینان داریم که با هم ، با فناوری های جدید ، می توانیم سلامت را در مواقع تغییر قدرت از جمله مراقبت از همه پیش ببریم.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگر ، ما معتقدیم که می توان از فناوری برای ایجاد فرصتی برای همه ، ایجاد تأثیر معنادار و ایجاد آینده ای بهتر و روشن تر از گذشته استفاده کرد. Cisco در زمینه مراقبت های بهداشتی “همه کاره” است ، و ما متعهد هستیم که بهترین مراقبت را در مورد مراقبت از آینده انجام دهیم.

برای کمک به رسمیت شناختن و جشن گرفتن برخی از #قهرمانان هر روزه در سراسر جهان ، ما نعمت داریم که سه داستان قوی در زمینه سلامتی معرفی کنیم. از شما دعوت می کنیم تا هر روز داستان این قهرمانان را تماشا کنید و از این شرکت های هدیه دهنده که در همسایگی خود در سراسر جهان ، مانند شما تأثیرات مثبتی می گذارند ، الهام بگیرید.

هنگامی که فرصتی برای تماشای داستانها پیدا کردید ، ما شما را تشویق می کنیم که داستان خود را به اشتراک بگذارید! در زیر نظر بگذارید و هر روز در زندگی خود از سلامت قهرمانانه برای ما بگویید.

به عنوان بخشی از استراتژی مداوم بهداشت و درمان سیسکو ، ما مشتاقانه منتظر ادامه جشن و به اشتراک گذاری داستانهای قهرمانانه در سراسر جهان هستیم. مجدداً متشکرم ، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، برای همه کارهایی که انجام داده اید!

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید