خانه خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین بسیار کم تأثیر است و به بهبود ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و نفس های عمیقی که در هر کلاس تمرین می شود برای یک عمر مفید است.

اما آیا می دانستید که یوگا می تواند سلامت جسمانی و قدرت را بهبود بخشد؟

کلاسهای آموزشی گروهی یوگا چیزی فراتر از بازدید و استراحت است. هیچ حرکتی بدون هدف وجود ندارد ، و هر حالت (یا حالت) پس از تأثیر بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا حداکثر مزیت سلامتی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به حفظ تن ماهیچه ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه از آن لذت می برند. مربیان برای هدایت و تغییر شرایط برای دستیابی به آنها بدون آسیب و استرس آماده هستند.

این یک تمرین ساده اما قدرتمند برای جلب رضایت همه سنین ، به ویژه مادران تازه کار است. بیمارانی که پس از جراحی ، تصادف یا آسیب بهبود یافته اند. افراد مسن که به شدت و درد تلخی می رسند. و کسانی که از درد مزمن مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس رنج می برند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند ممکن است تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و داشتن ذهن آرام و روشن مفید باشد.

یوگا با قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، رفع سفتی عضلات و به طور کلی رفاه دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام است که انگیزه و پشتیبانی را ارائه می دهد. تنفس عمیق ، دیدار و تقویت با دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا آزمون هیچ فایده ای ندارد؟ به ویژه این روزها در میان همه نگرانی ها ، وظایف و بودجه هایی که بر ما تأثیر می گذارد. یک ساعت آرامش می تواند به ذهن شما برای تمرکز جدید و سلامت بهتر کمک کند.

نگران جاهایی هستید که نمی توانید به آنها برسید و راحت نیستید؟ آن را دریافت خواهیم کرد. مربیان برای راهنمایی هستند و یک تجربه دلپذیر و لذت بخش را تضمین می کنند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین باورنکردنی بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness تماس بگیرید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

دیدگاهتان را بنویسید