راهنمای هدیه کودکان تعطیلات 2020 –


سلب مسئولیت: این کارت هدیه کودک دارای اطلاعات تماس است ، به این معنی که هیچ هزینه اضافی برای شما ندارد ، وقتی کلیک کنید و خرید کنید ، کمیسیون کمی دریافت می کنم. من واقعا از حمایت شما قدردانی میکنیم!

اگر فرد کوچکی در لیست خرید تعطیلات خود دارید ، من تعدادی از بهترین هدایایی را که فردا بعد از کریسمس از آنها بسیار هیجان زده خواهید شد ، گردآوری کرده ام. در اینجا مجموعه ای از آنچه ما در حال حاضر داریم ، استفاده می کنیم و دوست داریم به همراه چند مورد که در لیست کریسمس E نیز وجود دارد. من بیشتر مینیمالیست هستم ، بنابراین از هدایای آموزش یا تجربه و همچنین اسباب بازی هایی که خلاقیت و بازی را تحریک می کنند لذت می برم. در اینجا برخی از بهترین شرط بندی ها برای بچه های کوچک امسال آمده است:

راهنمای هدیه کودک

این Bicycle Balance یکی از بهترین “اسباب بازی” های ما در سال 2020 است. او هر روز بهتر می شود و از دوچرخه سواری خود لذت می برد.

ناگت یا کوهنورد گوشه ای برای ایجاد خلاقیت و ایجاد یک نقطه خنک روی زمین در حین پریدن ، غلتیدن و دیگر دیوانگی ها پس از آن ضروری است.

اگر سرآشپز تازه کار دارید یا فقط می خواهید کوچولوی خود را به آشپزخانه اضافه کنید ، این مجموعه آشپز کنجکاو یک هدیه عالی می دهد!

عضویت در هایلایت یا ماه باشگاه کتاب هدیه ای است که در طول سال همچنان به شما اهدا می شود. parents والدین من این را به نوه های خود دادند و این عالی است که چگونه با بزرگتر شدن بچه ها ثبت نام را تغییر می دهید.

حتی با کودکان خردسال ، فعالیتها اضافه می شود. هدیه دادن (یا پول به بازی) یا درس یک گزینه شگفت انگیز و بسیار مفید برای والدین است. کلاسهای شنا ، فوتبال ، موسیقی ، ورزش ، ورزشهای اولیه و موارد دیگر را در نظر بگیرید.

Magnatiles یکی از هدایای گران قیمت است که من در سنین و کودکان بزرگتر شنیده ام.

برای بچه ها (و واقعا بزرگسالان) ، پازل ها بسیار سرگرم کننده هستند و می توان آنها را بارها و بارها استفاده کرد! من واقعاً ملیسا و داگ را برای بچه های کوچک دوست دارم یا داشتن نام برای بچه ها عادت است.

از آنجا که امسال تغییرات زیادی در حال رخ دادن است ، من به سرعت روی Mindful Time Generation In Toolkit با Snuggle Budies پرش کردم. آموزش عملی آنها برای والدینی که سعی می کنند به کودکان کمک کنند عشق عاطفی را بیاموزند شگفت انگیز است. من به شدت آن را توصیه می کنم!

چیزها را ذخیره کنید

برای ایده های خرید بیشتر در تعطیلات ، این راهنمای هدیه را بررسی کنید:

دیدگاهتان را بنویسید