زندگی غذایی: تغییر از تابستان به پاییز


برای من ، سپتامبر به این معنی است که ما مسیر را تغییر داده ایم. جایی برای تغییرات طبیعی وجود دارد. آن دقیقا به چه معناست؟ این بدان معناست که من هر روز به آنچه برایم اتفاق می افتد نگاه می کنم و ارزیابی می کنم که آیا می خواهم چیزی را از حالا تا پایان سال تغییر دهم. و همیشه غذا وجود دارد (زیرا من زندگی را در بسیاری از چیزها از طریق لیوان غذا می بینم.)

تغییر رژیم ، برنامه ریزی و آماده سازی

احساس می کنم زندگی به سرعت در حال حرکت است. تابستان بیشتر اوقات پاییز می شود که به معنی برنامه ریزی زیاد وظایف و وظایف یا کارهای انجام شده است.

و آخر هفته گذشته ، مقداری غذا برای ناهار و صبحانه آماده کردم (هنوز مشغول شام هستم). من یک فریتاتا با کمی شیر درست کردم – این همه چیز است – که با صبحانه و سالاد و مرغ برای ناهار شروع می شود. من می دانم که من در بخش برنامه ریزی بسیار مورد نیاز هستم و وقتی در ماه سپتامبر باز می شود ، روی برنامه ریزی ، خرید و تهیه غذا کار خواهم کرد. هدف من این است که یک برنامه باز برای هفته داشته باشم و برای 2-3 روز آینده آماده باشم. برای من ، زندگی غذا باید به راحتی جمع شود ، اما خسته کننده نیست ، و قطعاً رانندگی ناامید کننده نیست (بله!). کمی برنامه ریزی و آماده سازی به اطمینان از استرس کم در مورد غذا ، کاهش وزن پایدار و لذت بردن از ورزش و انرژی خوب کمک می کند.

نیازهای غذایی عالی برای پاییز

در دنور ، هنوز تابستان است ، اما به زودی ، وقتی هوا کاهش می یابد ، ما از سالاد به سوپ و خورش می رویم. از ترد شدن تازه تا یک روش گرمتر و ملایم تر به میوه. خوردن مقدار زیادی رنگ خوش طعم برای سلامتی ما مهم است ، اما به نظر می رسد سبزیجات بهترین گزینه برای تابستان است.

و ، از مقدار میوه در روز خود آگاه باشید. شما باید 6 وعده یا بیشتر در روز عکاسی کنید. یک راه آسان برای تماشای این ، خواندن رنگ ها است (مخصوصاً بچه ها این را دوست دارند). دیگری جمعیت خدمات است. در هر صورت ، مراقب باشید. داروها و گیاهان دارویی با ایمنی مبارزه می کنند و در اینجا ما فیبر ضروری ، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را دریافت می کنیم. آنها را بخوان!

دوباره غذای پاک

در چند هفته آینده ، من یک هفته (شاید 2 هفته) دوباره غذای “تمیز” می خورم. من اغلب می خواهم زمانی که فصل ها از زمستان به بهار و از تابستان به پاییز تغییر می کند ، تنظیم مجدد شود. فقط به خوردن همه تنقلات فکر می کند ، اما تمام مواد مغذی خشک (قند و غذاهای ناسالم) را از بین می برد. اگر این با شما صحبت می کند ، وارسی این لیست ها و نرخ ها را بازنشانی می کندبه این می تواند با انرژی فوق العاده برای هفته ، کاهش قند خون ، بعد از میان وعده های شام و سلامت روانی کامل کمک کند. به من ملحق شو! این به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید ، هر چه برای شما معنی دارد. (توجه: اگر مشکلات گوارشی رایج دارید یا مشکلات دیگری دارید ، لطفاً قبل از شروع بازنشانی تماس بگیرید.)

در تابستان و پاییز ، به سبک زندگی خود فکر کنید. خوب است آنچه را که خوب پیش می رود و آنچه باید تغییر کند به اشتراک بگذارید. زمانی مانند زمان حال وجود ندارد! خوشحال باش.

رابین

دیدگاهتان را بنویسید