سوپرمن جدید به عنوان یک ماکت در کارتون های DC ظاهر می شود


این روز جدیدی برای مرد کامل است.

در ادامه روند نویسندگان کتاب های کمیک که به نظر می رسد LGBTQ هستند ، سوپرمن اکنون خود را به عنوان یک زن همجنسگرا معرفی کرده است و به گفته گروه DC پشت این مرد ، برای IGN مبارزه می کند.

این داستان درباره توصیف کلارک کنت نیست ، بلکه پسر 17 ساله اش جان است که کت پدرش را برداشته است.

جان تیمس ، هنرمند ، به تیم IGN می گوید: “این واقعا مهم است که با جان کنت به عنوان یک شخصیت سوپرمن کار کنیم. امیدوارم این نوع موارد در آینده به عنوان یک معامله بزرگ تلقی نشوند.”

“جالب است که او را نه تنها برای یافتن خود به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک رهبر واقعی برای کل جهان در شرایط دشوار دنیای مدرن ، راضی می دانم.”

آن دنیای جدید – جایی که جان در “سوپرمن: پسر کال -ال” با “جی ناکامورا” سخنران جوان “هکتیویست” رابطه برقرار کرد – همچنین در مورد مشکلات اجتماعی و مسائل اجتماعی صحبت می کند.

جان کنت مانند پدرش از روزنامه نگاری کوتاهی کرده است.
جان کنت مانند پدرش از روزنامه نگاری کوتاهی کرده است.

این س forال برای جان (و تیم خلاق ما) این است که سوپرمن جدید امروز برای چه چیزی باید بجنگد؟ آیا سوپرمن هفده ساله می تواند با ربات های غول پیکر که به مشکل آب و هوا توجه نمی کنند ، مبارزه کند؟ اصلا. آیا می توان با احتیاط ترین و باهوش ترین فرد ، کارهای خلاف را فراتر از محدوده خود رها کرد؟ آیا او می تواند به مشکل پناهجویان رسیدگی کند؟ ”

به گفته تیلور ، تمایل به انجام کارهای خوب برای نیازهای دنیای روزانه تقصیر کلارک نیست بلکه یکی از مادران جان ، لوئیس لین از دیلی میل است.

آگاهی جوانان ، زوجین و جامعه.  اینها نشانه های اصلی سوپرمن جدید است.
آگاهی جوانان ، زوجین و جامعه. اینها نشانه های اصلی سوپرمن جدید است.

“جان پسر قوی ترین و با نفوذترین نویسنده جهان است. و با آن ، آگاهی از حق و باطل ، عدم تمایل به فساد و تمایل شدید برای بیرون کشیدن حقیقت از اطلاعات غلط ظاهر می شود.”

برای تیلور ، که ادعا می کرد بیشتر داستانهای دگرباش جنسی گذشته اش را رد کرده است ، تفکر پیش رو و آینده نگر سوپرمن موضوع اصلی این کمدی است.

“من می دانستم که جایگزینی کلارک با یک نجات دهنده سفید برای همیشه می تواند یک موفقیت بزرگ باشد. من همیشه گفته ام که همه برندگان باید قوی باشند و همه شایسته این هستند که خود را در قهرمانان خود ببینند.”

“امروز ، سوپرمن ، قدرتمندترین قهرمان جهان در حال بیرون آمدن است.”

کنت به شخصیت های رابین (تیم دریک) قهرمان افسانه ای بتمن و هارلی کوئین ، دشمن دیگر ژانر LGBTQ در جهان DC پیوست.

در رمان های مارول ، مردان ایکس سال گذشته تأیید کردند که کیت پراید یک زن و شوهر زن است و وضعیت “باند” بین سایکلوپس ، ولورین و ژان گری را بیشتر به سخره گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید