شما را به سلامتی دوست دارم. | روابط فیزیکی


تمرکز فوریه

حتی اگر این یک ماه کوتاه باشد ، این نباید شما را از دوست داشتن برنامه های جدید تناسب اندام برای تصمیم گیری قوی تر باز دارد. اگر این را نمی دانید ، تمایل زیادی برای داشتن بهترین کلاس ، ماشین آلات سطح بالا و مربیان متخصص شما وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، علاوه بر ارائه تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، شما هر آنچه را که باید برای سلامت جسمی و روحی خود انجام دهید در اختیار دارید.

یک دستور العمل برای بازیابی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات قدرتی به نوشیدنی یا رژیم درمانی قسم می خورند و دلیل آن را به راحتی می توان تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که پس از ورزش به بدن شما اضافه می شوند به التیام عضلات ، تسکین درد مفاصل ، تضعیف بدن و موارد دیگر کمک می کند! در این ماه ، ما بیشتر بر روی یک نوشیدنی خوش طعم تمرکز می کنیم که خوشمزه است ، تهیه آن آسان است و یک جشن ملی را جشن می گیریم (روز شکلات تلخ 1 فوریه استسنت)

برخی از مردم شکلات تلخ می نوشند بی آنکه از فواید بی شمار آن برای بدن مطلع باشند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و همتای سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • جریان خون را بهبود می بخشد
 • افزایش HDL (که کلسترول خوب است)
 • خونریزی
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

به دلیل اهمیت خواص درمانی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آن را برای یک تکان آسان آماده کنیم.

کوکی های ژنتیکی چیپس شکلات® ابزار بازیابی

ساخت و ساز

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 پیمانه dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری شکلات قهوه ای تیره
 • 1 پیمانه شکر
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را به مخلوط اضافه کرده و مخلوط کنید تا یکدست شود. نی را داخل ظرف بریزید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند آن را در لیوان بریزید.

TYPE PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها سرشار از آنتی اکسیدان هستند ، بلکه خوشمزه و خوشمزه نیز هستند.

شرایط فوق العاده

فعالیتهای همکار

آموزش مدار ما در این ماه بر همکاری با شریک زندگی شما متمرکز بود. چه بهترین دوست شما باشد ، چه شخص دیگری ، چه یکی از اعضای خانواده یا دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را که متعهد به مدیریت مسائل اعتماد شما هستند ، به منظور افزایش آنها و قلب خود ، قرار داده ایم. با واحدهای بزرگتر ما می توانید همه این کارها را در فضای بدنسازی انجام دهید.

در تمام این روش ها از توپ دارویی استفاده می شود. اگر اینطور نیست ، خوب! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال ، حتی آب یا بیشتر را جایگزین کنید. زیاده روی نکنید ، سعی کنید به حرکات توجه زیادی داشته باشید.

راه حل جعبه طراحی منحنی

این روند همه چیز را انجام خواهد داد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در عین حال ، شما هر دو یک طرف را برمی گردانید. وزنه را روی شریک خود بگذارید ، از طرف دیگر برش دهید و توپ را از طرف مقابل خود در طرف دیگر قبول کنید.

دوست ندارید؟ توپ دارو را بیرون بیاورید و آن را به یک طرف بچرخانید. مکث کرده و در جهت مخالف بپیچید. تکرار 1 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

سایت درمان پورو بمانید

بعد از این معده و معده شما درد می کند. اما با انواع مختلف تمرین ، گرما خوب است.

اگر شریک شما کارهای دیگری انجام نمی دهد ، از خلاقیت لذت ببرید. وقتی به بالای ماسه رسیدید ، قبل از بازگشت به پایین ، توپ را چند ثانیه در مقابل خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

درمان پاس کرانچ توپ

وابستگی برای رویداد چرخه Blockchain بسیار مهم است. نه تنها روی شکم ، باسن و شانه های خود کار کنید ، بلکه این فرصت را خواهید داشت که روی مجموعه حضوری خود کار کنید. استفاده از کره مورد نیاز نیست.

دوستان ندارید؟ نگران نباش! با عبور نکردن از توپ دارو ، آن را به درستی بکوبید و هنگامی که به بالای پوست خود رسیدید آن را نگه دارید. 15 رئیس بسازید

لایه طبقه را تغییر دهید

اگر فکر می کنید فقط فضای کافی برای سوزاندن پروژه خود دارید ، ایده خوبی است که آن را اضافه کنید حرکت پهلو به پهلو و تغییر کف تخت. شانه های شما به شما خوشامد می گویند.

این یکی از تمریناتی است که به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با دست راست جلوی خود بچرخانید ، دست راست خود را به حالت زمین برگردانید و دست خود را دراز کنید و با دست چپ توپ را به سمت خود بچرخانید. تکرار 1 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، بازوهای شروع را بچرخانید و دوباره بازگردید.

فعالیت های اعضا

ایمان و آمادگی جسمانی اعضای این ماه هستند paradox_world_به الویرا چه در مسابقات تناسب اندام شرکت کند و چه در خارج از خانه ریسندگی احمقانه عمل کند ، همیشه نکات شگفت انگیزی می داند. او هرگز دلسرد نخواهد شد ، هرگز متوقف نخواهد شد ، او همیشه بسیار سپاسگزار خواهد بود. او مانند همیشه در سفرهایش بر هرکسی تأثیر گذاشت. دیدن paradox_world_ در اینستاگرام برخی از بینش های او را دریافت کنید.

FC 2 فوریه 19 در پارادوکس

برنامه

وقتی صحبت از برنامه اتصالات فیزیکی می شود ، هیچ رقابتی وجود ندارد. بهتر است اهداف خود را حفظ کنید تا در مسیر خود بمانید.

بخش ما با ارائه موارد زیر به شما کمک می کند تا تجربه سفر خود را افزایش دهید:

 • روالها را مرور کنید
 • کلاسها را بیابید و سازماندهی کنید
 • به پیوند بدن @ Home بپیوندید
 • برای محصولات خانه ریسندگی دستمزد بگیرید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

محافظت از تو

ما بار دیگر به سرعت در حال نزدیک شدن به سال 2021 با سرعتی سریع هستیم. فراموش نکنید که فرصت کنید و دریابید که چه چیزی را برای خودتان بیشتر دوست دارید. آیا این صبر شماست؟ توانایی حرکت با یک دست؟ سرخ کردنی زیبا روی بینی شما؟ مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، به یاد داشته باشید که مراقبت – و دوست داشتن – خودتان مهمترین چیز است. اگر ناراحت هستید یا می خواهید آن را انتخاب کنید ، دریغ نکنید که به آنجا بروید. ما از بلند کردن روحیه و وزنه لذت می بریم.

دیدگاهتان را بنویسید