عطر سبزیجات پاییزی و سبز بهترین است


در اینجا نتیجه ای از بهترین سبزیجات سبز موجود است!

خرید محصولات محلی و به موقع ، به این معنی است که ما سبزیجات را علاوه بر طراوت و عوارض جانبی خریداری می کنیم. سبزیجات سبز تیره ، برگها در فصل سرد در حال رشد هستند. شارد ، کلم پیچ و کلم پیچ سوئیسی را در نظر بگیرید. این سبزیجات استاد دنیای تغذیه هستند. سرشار از ویتامین است که سیستم ایمنی بدن ما را تحریک می کند ، به جذب آهن و کاهش مصرف پروتئین کمک می کند. سبزیجات حاوی منیزیم ، پتاسیم ، آهن و فیبر هستند. خوردن پتاسیم بیشتر می تواند به کاهش فشار خون کمک کند.

سبزیجات تازه سرشار از مواد مغذی هستند ، از لوتئین و زآگزانتین گرفته تا ساپونین ها و فلاونوئیدها. این مواد شیمیایی به عنوان آنتی اکسیدان در بدن عمل می کنند. آنها رادیکال های آزاد را به بدن تزریق می کنند ، رادیکال های آزاد که با انرژی آزاد آزاد می شوند و می توانند به سلول های سالم آسیب برساند.

مانند کل سبزیجات غیر نشاسته ای که کالری و کربوهیدرات کمی دارند ، برای مثال کلم پیچ تنها 33 گرم و 6 گرم در هر فنجان دارد در حالی که 133 درصد ویتامین A و 134 درصد ویتامین C مورد نیاز روزانه را تامین می کند. چای سوئیس دارای 35 کالری و 7 گرم در فنجان است.

بیشتر سبزیجات را می توان جوشانده ، بخارپز ، آرد پاشی یا پخت. کلم پیچ ساده و ساده را به سوپ ها و خورشت ها اضافه می کند. اعضای خانواده کاسنی مانند فرنی یا فرسی را می توان به سالاد اضافه کرد. مراقب باشید ، گیاه کاسنی تلخ است ، بنابراین ممکن است آنها به گلابی شیرین یا خوش طعم مانند پیاز یا هویج به عنوان جایگزین نیاز داشته باشند.

امسال که سیب و کدو تنبل خود را جمع آوری می کنید ، حتماً مجموعه های گیاهی را که هر هفته در بازار کارگران مزرعه شما موجود است را بررسی کنید و برای بهبود سلامتی خود از محدوده راحتی خود خارج شوید.

اگر سبزیجات یک فنجان چای ، کلم بروکلی ، کلم بروکلی ، گل کلم نیستند ، جوانه بروکسل یک سبزی عالی برای پر کردن نیمی از بشقاب شما است.

دیدگاهتان را بنویسید