فرم تناسب اندام – تناسب اندام کندی


اگر رئیس شما به شما این فرصت را می دهد تا در یکی از برنامه های سلامت شرکت ما در Mount Laurel ، NJ شرکت کنید ، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توانید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید. در نهایت ، آیا رژیم های قبلی را با موفقیت زیادی امتحان کرده اید یا برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود فقط به وزنه زدن یا ورزش اعتماد کرده اید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما به این معنی است که یک رژیم غذایی سالم برای رژیم روزانه خود ایجاد کنید. در زیر برخی از بهترین مواردی را که باید در کوله پشتی خود قرار دهید در صورتی که می خواهید ظاهر سالم تری ایجاد کنید ، آورده شده است.

کاهو و خورش

کیک و سبزیجات منبع خوبی از مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن اسیدهای چرب غیر ضروری یا غذای بد برای همه چیزهایی که می پزید. آنها اغلب می توانند مواد غذایی موجود در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد را برای افزایش پروتئین جایگزین کنند.

علاوه بر نگه داشتن چیپس و چیپس خشک ، باید کنسرو لوبیا را نیز در قفسه های رستوران خود قرار دهید تا زمان لازم برای پخت یک غذای خوب در بعد از ظهر یک روز کاری را کاهش دهید.

همه بافتها

یک رژیم غذایی سالم باید با کربوهیدرات های خاص تکمیل شود. مواد پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و بیشتر انرژی بیشتری برای بدن شما دارند ، زیرا سریعتر از سرعت چربی مصرف می شوند. اگر زمان کمتری برای آماده سازی دارید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال دار و منجمد

متخصص تغذیه توصیه می کند که موارد خاصی را برای مدت طولانی تری در دست داشته باشید ، حتی اگر به یک جعبه کوچک نیاز باشد. به عنوان مثال ، میوه ها و شیر بادام که می توانند چندین هفته در یخچال بمانند بدون خراب شدن ، منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند تا در طول زمان سیر بمانید.

قبل از سرمازدگی ، باید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در یخچال شما وجود دارد که می توانید به صورت کوتاه از آنها استفاده کنید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه بهتر منجمد می شوند – برای مزایای طعم یا چیزهای دیگر – می توان آنها را به سرعت بخارپز یا پخته کرد ، بنابراین هنگام پختن آنها می توانند مواد را بهتر نگهداری کنند. یک ظرف سالم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مراقبت های بهداشتی که می توانید نگهداری کنید ، درباره برنامه های مراقبت های بهداشتی شرکت های موجود در South Jersey بحث کنید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید