مجازی سازی ، سفر و چرخش رویداد ، راهی عالی برای فعال ماندن و برقراری ارتباط!


زنانی که در حال دویدن و استفاده از مانیتور بدن هستند

سال 2020 برای همه ما یک چالش بزرگ است. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل بیماری کووید -19 مجازی شدند. باشگاه های بهداشت حرفه ای ، برنامه های زندگی حرفه ای ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز بهداشتی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع سرطان بسته اند. اما کسانی که از سلامت خود آگاه هستند ، راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های آموزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی فرا رسیده است ، بیایید سخت کار کنیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده خود برای شرکت در فعالیتهای تناسب اندام مجازی ، بهتر است اوقات خوشی داشته باشید و روحیه رقابت را تشویق کنید.

بیل ترن پیراهن Peachtree Road 2020 را بر تن داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از 60،000+ ورزشکار (این به این دلیل است که تعداد ثبت نام بسیار اندک است اما هنوز کسانی که اعتبار ندارند) در 4 جولای در آتلانتا جمع می شود.ث برای مسابقه ویلچر 10K به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ مکان گرمتر یا گرم تری در آتلانتا در روز ویژه در سیاره زمین وجود نداشت ، اما همه ما آنجا جمع شدیم و سر کار ماندیم تا بتوانیم خوش بگذرانیم (یا برای تفریح ​​بدویم). ما می دویم ، راه می رویم ، شانه های خود را بالا می اندازیم ، داغ می شویم ، عرق می کنیم و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیم. مکان مناسب برای انتشار ویروسی ویروس کرونا! امسال باشگاه مرور آتلانتا ، بر اساس دانش خود (و شاید آنها می خواستند تی شرت های توری 2020 را توزیع کنند) ، یک رویداد مجازی برای مشارکت از سراسر جهان ایجاد کرد.

آیا مردم جاده Peachtree لغو شده اند؟ نه! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه مجازی هستید یا رویدادی برنامه ریزی شده است ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از نماینده یا ردیاب استفاده می کنید تا فاصله و زمان خود را ذخیره کنید و نتایج خود را به سازمان دهندگان ارائه دهید. آن چنان آسان! معمولاً هزینه ورودی یک تی شرت نهایی ، کراوات و برخی دیگر است. بیشتر این رویدادها به نفع گروه های کمک محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که هزینه یک مسابقه مجازی ممکن است در بودجه یا اولویت شما نباشد. توری مجازی با خانواده و دوستان خود چطور؟ تهیه آنها سخت نیست ، آنها واقعاً سرگرم کننده هستند. استفاده از ترفند “طبیعی” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و حفظ ارتباط همه خانواده است. اگر مانند خانواده های ما هستید ، همه ما در یک منطقه از جمله بسیاری از ایالت ها و صدها مایل دورتر هستیم. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی می تواند بسیار مفید باشد. برای بسیاری از سنین و سطح سلامتی ما برای ما بیشتر خواهد بود ، کل 10K (یا مسافت مشابه) برای کوچولوها یا کودکانی که از پیاده روی از مسافت مشخص لذت می برند سرگرم کننده است. اگر نمی توانید زمان و مکانی را برنامه ریزی کنید ، اما هنوز در حال رقابت هستید ، یکی از علاقه مندان به تناسب اندام این کار را انجام می دهد. زمان خود را (یا فاصله یا هر چیزی را که می خواهید اندازه گیری کنید) حفظ کنید و بعداً مقایسه کنید. اعضای خانواده اوقات خوبی را سپری می کنند (یا مهمتر از همه خانواده تا بازی بعدی جشن می گیرند).

برای برنامه های تناسب اندام مجازی به کمک کمی نیاز دارید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

در این فصل تعطیلات ، زمانی را برای خانواده ، دوستان و آمادگی جسمانی خود اختصاص دهید ، خواه بازی در بیرون ، سگ گردی با هم یا برنامه تناسب اندام مجازی. برای شما که در مسابقه مجازی Peachtree Road یا هر رویداد سرگرمی مجازی دیگر شرکت می کنید ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، بیمارستان مورهاوس

دیدگاهتان را بنویسید