“من برای این تمرین نمی کنم”: وزارت آموزش کار به مدارس ثبت نام شده در نیویورک ارسال شد


هنگامی که شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسیناسیون COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، هنوز تعدادی از منابع به خانواده ها اختصاص داده بود که شهر منابع زیادی برای پر کردن آنها در اختیار داشت. در مواقع اضطراری کارکنان که بازرسی نشده اند. در 1800 مدرسه سیستم.

بخشی از این برنامه این است که کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در ادارات اداری کار می کنند – در مدارس در کنار هزاران معلم جایگزین مستقر شوند.

دی بلاسیو گفت که این کارکنان مرکزی دارای تجربه و مجوز تدریس برای کار در کلاس درس و دانش آموزان هستند.

“ما هزاران هزاران واکسن داریم که پرشور هستند و می دانند چگونه عمل کنند. این اولین بار برای اولین بار است ، اما این نیز صادق است که کارکنان مرکزی دارای طیف وسیعی از معلمان ، مربیان معتبر هستند که در صورت نیاز می توانند مشاغل مختلف را انجام دهند. “

همچنین برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه تحصیلی در کلاس ها شرکت کرده اند. ارین کوتور ، افسر اداری مرکزی ، صبح دوشنبه در بروکلین بدون دفتر عادی خود در نزدیکی Tweed Court House ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش ، در منهتن ، در دانشگاه پذیرفته شد.

کوتور ، مدیر آموزش های ویژه در مدارس چارتر ، که هرگز در یک کلاس کار نکرده است ، می گوید: “من گواهینامه کار با کودکان را ندارم ، تجربه کار با کودکان را ندارم.”

کوتور می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه مرکز Pre-K را دیدم ، واقعاً فکر کردم که شاید من می خواهم یک کار میز کار برای نیروهای امنیتی انجام دهم ، یا شاید آنها با کارکنان یا چیز دیگری کمک می کنند.” او می گوید: “بله ، من یک فرد شلوغ هستم (حرفه ای حرکت می کنم) که در کلاس های مختلف درس می چرخم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کنم.” این بسیار شلوغ و غیرقابل پیش بینی است.

سه نفر از اعضای تیم کوچک او تا 15 اکتبر به مدارس اختصاص داده شدند و کوتور گفت که دو همکار دیگر او در انجام تمام کارهای گروهی با مشکل روبرو هستند.

سخنگوی DOE گفت که نزدیک به 1000 کارمند دائمی در این هفته به مدارس اختصاص داده شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه علمی هستند.” “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، آنها پشتیبانی ، غربالگری اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

دستور DOE به کارکنان دستور داد حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع مدرسه در 4 اکتبر دریافت کنند ، در غیر این صورت نیازی به بیمه درمانی یا استعفا و توزیع ندارند. پس از چالش های متعدد قانونی و اتحادیه هایی که از شهر خواسته بودند تا از مزایای بهداشتی و مذهبی خود بکاهد ، این هفته دولت اجرایی شد.

O’Hanlon از DOE از روز چهارشنبه گفت ، 95 of از حدود 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون با واکسن را انتخاب کرده اند. از 78،600 مربی DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 معلم که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93٪ یا 21600 واکسینه شده اند.

با این حال ، اعلام اینکه هزاران معلم و مربی واجد شرایط هنوز در این هفته به سر کار نیامده اند ، بعید است غیبت بر دانش آموزان با نیازهای ویژه تأثیر بگذارد.

پائولت هیلی ، عضو شورای شهر آموزش و پرورش ویژه ، که گفته می شود پسرش لوکاس از طریق DOE مشغول به کار می شود و سخنرانی را احیا می کند ، گفت که این خدمات در این هفته لغو شد.

هیلی می گوید: “آنها در Google Classroom ایمیلی ارسال کردند و گفتند که برای تکمیل کلاس های دیگر در سیستم عامل های دیگر جذب شده اند و این هفته نتوانستند آن را ذخیره کنند.”

واورکا گفت ، معلم که با پسر هفت ساله جسیکا واورکا ، تئو کار می کرد ، در مدرسه بروکلین به او گفت که آخر هفته به سر کار بر نمی گردد.

سرانجام پسرش پنجشنبه یک شغل حرفه ای جدید به او پیشنهاد داد ، اما به دلیل تشدید علت ، تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، روزها از کمک های مناسب – از جمله پذیرش غذاها به دلیل اختلال خوردن – برخوردار نشد. واورکا او را در خانه نگه داشت.

واورکا گفت: “کارهای کوچکی که یک (حرفه ای) برای مدیریت بهتر زندگی کودک انجام می دهد تا مطمئن شود دسترسی به دانش به دیگران منتقل نمی شود.” “چگونه می تواند اینطور باشد؟ به خصوص وقتی کارکنان مرکز شما بیرون می آیند؟ چگونه آنها با بچه ها آشنا می شوند؟”

بی کفایتی کارکنان مدرسه منجر به تغییرات آخرین دقیقه برای معلمان DOE شده است که برای همکاران از دست رفته جایزه گرفته اند یا تحت پوشش قرار گرفته اند.

کری مک کورمک ، معلم دبیرستان و دبیرستان با دبیرستان که با آکادمی مطالعات آتی برانکس کار می کند ، می گوید: “افراد زیادی هر روز به ما مراجعه می کنند و افراد را تحت پوشش قرار می دهند.” “ما یک معلم داریم که در یکی از بیمارستانها بستری شده است – تعداد کمی از آنها – و اکنون او دو معلم دارد که کلاسهایش را پوشش می دهند. او معلم ریاضی است ، بنابراین آنها کلاسهای اضافی بیشتری را جمع آوری کرده اند.”

مک کورمک افزود: “همه چیز فقط ریخته شده است.”

کوتور گفت موسسه آموزشی اولیه در محل تصمیم گرفت چهار کارمند خود را به دلیل دستور واکسن از دست بدهد.

او می گوید: “معلمان واقعاً می خواستند کمک کنند تا در کلاس های درس دست بیشتری داشته باشند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا … من می خواهم هیچ یک از بچه ها صدمه نبینند. همچنین بچه هایی هستند که سزاوار توجه بیشتری هستند ، اما من برای این کار تمرین نمی کنم.”دیدگاهتان را بنویسید