من تصمیم گیر هستم ، نه حسابدار – وبلاگ برای سلامتی


AND HANS DUVEFELT

احتمالاً به دلیل علاقه شدید من به پزشکی ، وسواس بسیاری از ابزارها و عملکردهای تجارتم را دارم. ای کاش فناوری ای که من با آن کار می کنم خیلی دردناک نبود.

در iPhone SE 2016 من می توانم با قرار دادن انگشت شست خود روی دکمه خانه ، خرید ، بارگیری یا حواله را مجاز کنم.

در EMR من ، هنگامی که از بخش جراحی پیامی دریافت می کنم (همچنین “وظیفه” نامیده می شود) که روی آن نوشته شده است “بیمار برای 5 سال استعمار مجدد و شرایط مورد نیاز است [insurance] هویت “، مشکل تر ، آنچه به آنها نیاز دارند! برای این عملکرد عادی ، من نمی توانم روی دکمه های “بله” یا “اجازه” (که من مطمئن هستم فعالیتی قابل پیگیری در همه “گزارشات” EMR ها است) کلیک کنم.

در عوض ، (همانطور که من اغلب گریه می کنم) ، من باید یک روند آهسته و سخت را برای ایجاد یک جلسه بدون دستمزد انجام دهم ، کد تشخیصی سرطان سینه را که بررسی می شود ، پیدا کنم ، روی REFERRAL ، سپس SURGEON – COLONOSCOPY ، سپس آزادمتن کلیک کنید “5 سالها قبل از کولونوسکوپی “، سپس محل ارسال این” وظیفه “را به عنوان هماهنگ کننده ارجاع و در نهایت ، مجدداً در درخواست اصلی به منظور پاسخ به” انجام شد “را انتخاب کنید.

مجوز ارجاع به مرکز مستلزم تصمیم من در بیمارستان است: بیمار من ممکن است به دلیل حرکت ناگهانی روده نتواند درمان روده بزرگ طبیعی خود را انجام دهد یا ممکن است قبلاً علائم خاصی در بیمارستان دیگری داشته باشد. به دلیل خونریزی GI ، یا آنها اکنون می توانند یک نقطه پایانی شدید داشته باشند که باعث غربالگری سرطان می شود.

اما لطفاً – اگر بتوانیم روبات ها را روی مریخ قرار دهیم – راهی آسان برای گفتن “بله” یا “نه” به اسکناس میلیارد دلاری ام به من بدهید!

هانس دووفلت پزشک خانواده سوئدی متولد سوئد در مین است. این مقاله در وبلاگ وی ، A Country Doctor Writes ، ii ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید