نحوه استفاده از عسل مانوکا در پشت آشپزخانه


عسل مانوکا از زمان های قدیم برای اهداف دارویی استفاده می شده است. ثابت شده است که عسل دارای خواص ضد میکروبی است ، احتمالاً برای سلامت پوست ، سلامت دهان و دندان ، بهبود زخم ، سوختگی و موارد دیگر مفید است!

مانوکا عسل چیست

عسل مانوکا از زنبور عسل تهیه می شود که جنگل مانوکا را که در نیوزلند و استرالیا به وفور رشد می کند از بین می برد. آنچه عسل مانوکا را از عسل گل وحشی و شبدر جدا می کند خواص زیست فعال آن است. عسل مانوکا منحصر به فرد است زیرا معمولاً حاوی مواد مغذی متیل گلیوکسال است ، ترکیبی که ممکن است از بازسازی سلول ها حمایت کند.

مانند عسل دیگر ، عسل مانوکا را می توان در آشپزخانه برای طعم دادن به غذاها و نوشیدنی ها استفاده کرد. به یاد داشته باشید این بدان معناست که کمی صاف است و طعم تندی همراه با شیرینی آن دارد.

اما عسل مانوکا اغلب به دلیل مفید بودن آن در خارج از آشپزخانه ذکر می شود. در اینجا چند روش برای استفاده از نامه manuka در خارج از آشپزخانه وجود دارد.

نحوه استفاده از عسل مانوکا در پشت آشپزخانه

عسل مانوکا و درمان جراحت

مطالعات و آزمایش های تحقیقاتی نشان داده است که عسل مانوکا به کنترل رشد باکتری ها کمک می کند ، از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند و از بازسازی سلول ها پشتیبانی می کند. این مزایا ممکن است برای سوختگی ها و جراحات جزئی مفید باشد.

عسل مانوکا و سلامت دستگاه گوارش

خواص آنتی بیوتیکی و ضد باکتریایی عسل مانوکا به این معنی است که ممکن است از سلامت دستگاه گوارش حمایت کند ، به ویژه برای افرادی که با مشکلات گوارشی مانند رفلاکس اسید ، عوامل رشد باکتریایی کوچک و معده با اسید کم مواجه هستند.

مطالعات دیگر نشان داده است که عسل مانوکا می تواند در برابر آسیب و علائم ناشی از سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ، از جمله تورم ، درد و عوارض جانبی جدی جدی محافظت کند.

عسل مانوکا و سلامت دندان

مطالعه بالینی نشان داد که جویدن یا جویدن عسل پوست سه بار در روز بعد از هر وعده غذایی باعث التهاب پوست و اندام های لثه می شود ، در مقایسه با جویدن شکر پس از هر وعده غذایی. مطالعه نهایی فعالیت ضد باکتریایی و ضد میکروبی بالای عسل مانوکا ممکن است از سلامت لثه پشتیبانی کند و ممکن است التهاب لثه و سایر بیماری های مزمن را درمان کند.

Manuka Mail و Easy Times

عسل مانوکا می تواند علائم آلرژی فصلی را کاهش دهد. مطالعات نشان داده است که بیمارانی که در طول سال به جای داروهای معمولی خود از عسل پوستی استفاده کرده اند ، دو برابر بیشتر از علائم بدون علامت ، 60 درصد به طور کلی ، علائم کمتر و 70 درصد روزهای کمتر علائم شدیدتر از کسانی که دارو مصرف کردند

استفاده محدود از لانه زنبوری در پشت آشپزخانه وجود دارد. اگر مطمئن نیستید که بهترین عسل مانوکا را از کجا تهیه کنید ، با عسل مانوکا خام از YS Organic Bee Farms و درجه پزشکی Manuka Honey از Manukaguard شروع کنید.

عسل مانوکا خام – مزرعه زنبور عسل ارگانیک

Raw Manuka Honey Active 15+ از YS Organic Bee Farms یک عسل مانوکا بسیار م ،ثر است که برای افزودن طعم به غذاها یا نوشیدنی ها و برای اهداف عمومی ایده آل است.

دکتر کلاس Manuka Honey – Manukaguard

Doctor Class Manuka Honey از Manukaguard دارای کلاس تصدیق شده عسل مانوکا از نیوزلند است. این می تواند به عنوان یک مکمل غذایی برای گوارش و پشتیبانی گوشت عمل کند. کلاس پزشکان مانوکا عسل حاوی الیگوساکاریدها است که از عملکرد پروبیوتیک و پری بیوتیک پشتیبانی می کند.

چگونه از نامه Manuka در پشت آشپزخانه استفاده می کنید؟دیدگاهتان را بنویسید